Statistieken Al-Nassr 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2018, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Nassr

Al-Nassr speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 2,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,40 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,27.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 22 4 4 69 27 42 70 2,33
Thuis 15 12 0 3 37 15 22 36 2,40
Uit 15 10 4 1 32 12 20 34 2,27
Punten per wedstrijd 2,33
Gescoord per wedstrijd 2,30
Tegen per wedstrijd 0,90
De nul gehouden 43%

Basisstatistieken Al-Nassr

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 73% 80% 67%
Gelijk 13% 0% 27%
Verloren 13% 20% 7%
Gescoord per wedstrijd 2,30 2,47 2,13
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,90 1,00 0,80
De nul gehouden 43% 40% 47%
Niet gescoord 7% 7% 7%
Als eerste gescoord 80% 80% 80%

Doelpuntenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 2,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 70% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,30 2,47 2,13
Minstens 1 keer gescoord 93% 93% 93%
Minstens 2 keer gescoord 70% 67% 73%
Minstens 3 keer gescoord 37% 47% 27%
Minstens 4 keer gescoord 20% 27% 13%
In beide helften gescoord 57% 47% 67%
Niet gescoord 7% 7% 7%

Tegendoelpunten Al-Nassr

Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 27 doelpunten, gemiddeld 0,90 per wedstrijd. In 43% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,90 1,00 0,80
Minstens 1 tegendoelpunt 57% 60% 53%
Minstens 2 tegendoelpunten 27% 33% 20%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 7% 7%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 43% 40% 47%

Over/under statistieken Al-Nassr

In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 3,20 doelpunten. In 73% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 43% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,20 3,47 2,93
Over 0.5 97% 100% 93%
Over 1.5 83% 80% 87%
Over 2.5 73% 73% 73%
Over 3.5 43% 53% 33%
Over 4.5 20% 33% 7%
Over 5.5 3% 7% 0%

Beide ploegen scoren bij Al-Nassr

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 53% 53%
Beide ploegen scoren + winst 33% 40% 27%
Beide ploegen scoren + gelijk 10% 0% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 13% 7%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 53% 47%
Geen btts + over 2.5 23% 20% 27%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 33% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Al-Nassr scoorde 32 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 60% 47% 73%
Eerste helft gelijk 27% 40% 13%
Eerste helft verloren 13% 13% 13%
Gescoord in de eerste helft 1,07 0,93 1,20
Tegen in de eerste helft 0,33 0,33 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 77% 73% 80%
Niet gescoord in de eerste helft 27% 40% 13%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 60% 73% 47%
Tweede helft gelijk 23% 13% 33%
Tweede helft verloren 17% 13% 20%
Gescoord in de tweede helft 1,23 1,53 0,93
Tegen in de tweede helft 0,57 0,67 0,47
De nul gehouden in de tweede helft 57% 53% 60%
Niet gescoord in de tweede helft 23% 20% 27%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 27% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 67% 33%
Evenveel in beide helften 17% 7% 27%

Wanneer scoort Al-Nassr?

De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
6%
10%
10%
12%
10%
12%
14%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
11%
7%
11%
7%
22%
4%
19%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,3 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,92 6,82 5,27
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,35 3,36 3,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 73% 73%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 45% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 36% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 27% 7%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 85% 82% 87%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 54% 64% 47%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr kreeg gemiddeld 1,43 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,73 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,43 1,33 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,07 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,73 3,33 2,13
Zelf over 1.5 kaarten 50% 40% 60%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 13% 20%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 67% 60%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 53% 40%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 27% 40% 13%

Schoten en xG van Al-Nassr

De ploeg loste gemiddeld 14,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,8 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,88 16,45 13,73
Schoten op doel per wedstrijd 5,85 6,45 5,40
Schoten naast per wedstrijd 5,69 5,91 5,53
Schoten tegen per wedstrijd 9,38 8,36 10,13
Balbezit 59,0 60,4 58,1

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 20%
1 - 0 4 13%
4 - 0 3 10%
5 - 0 2 7%
3 - 0 2 7%
3 - 2 2 7%
2 - 2 2 7%
5 - 1 1 3%
3 - 1 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.

Spelersstatistieken Al-Nassr

Topschutters
Speler Doelpunten
Abderrazak Hamdallah 34
Giuliano Victor de Paula 8
Ahmed Musa 7
Nordin Amrabat 5
Yehya Sulaiman Al Shehri 3

Abderrazak Hamdallah is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (34). Daarachter volgen Giuliano Victor de Paula (8) en Ahmed Musa (7).

Topschutters Al-Nassr

Meeste assists
Speler Assists
Abderrazak Hamdallah 9
Nordin Amrabat 9
Ahmed Musa 7
Giuliano Victor de Paula 5
Sultan Abdullah Al Ghanam 5

Abderrazak Hamdallah gaf de meeste assists bij Al-Nassr (9). Daarachter volgen Nordin Amrabat (9) en Ahmed Musa (7).

Assists Al-Nassr

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Giuliano Victor de Paula 30
Petros Matheus dos Santos Araújo 27
Abderrazak Hamdallah 26
Nordin Amrabat 26
Sultan Abdullah Al Ghanam 26

Giuliano Victor de Paula speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (30). Daarachter volgen Petros Matheus dos Santos Araújo (27) en Abderrazak Hamdallah (26).

Wedstrijden Al-Nassr

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Bruno Uvini Bortolanca 7
Abderrazak Hamdallah 5
Abdulaziz Al Jebreen 5
Sultan Abdullah Al Ghanam 5
Nordin Amrabat 4

Bruno Uvini Bortolanca pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (7). Daarachter volgen Abderrazak Hamdallah (5) en Abdulaziz Al Jebreen (5).

Kaarten Al-Nassr

Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook