Statistieken Al-Nassr 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Nassr

Al-Nassr speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 82 punten op, oftewel 2,41 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 26 4 4 100 42 58 82 2,41
Thuis 17 12 3 2 50 23 27 39 2,29
Uit 17 14 1 2 50 19 31 43 2,53
Punten per wedstrijd 2,41
Gescoord per wedstrijd 2,94
Tegen per wedstrijd 1,24
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Al-Nassr

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 76% 71% 82%
Gelijk 12% 18% 6%
Verloren 12% 12% 12%
Gescoord per wedstrijd 2,94 2,94 2,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,35 1,12
De nul gehouden 26% 24% 29%
Niet gescoord 6% 6% 6%
Als eerste gescoord 79% 76% 82%

Doelpuntenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr scoorde 100 doelpunten, gemiddeld 2,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 31 minuten een doelpunt. In 76% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,94 2,94 2,94
Minstens 1 keer gescoord 94% 94% 94%
Minstens 2 keer gescoord 76% 82% 71%
Minstens 3 keer gescoord 59% 59% 59%
Minstens 4 keer gescoord 35% 41% 29%
In beide helften gescoord 65% 65% 65%
Niet gescoord 6% 6% 6%

Tegendoelpunten Al-Nassr

Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,35 1,12
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 76% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 35% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 18% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 26% 24% 29%

Over/under statistieken Al-Nassr

In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 4,18 doelpunten. In 82% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 65% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 4,18 4,29 4,06
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 91% 100% 82%
Over 2.5 82% 82% 82%
Over 3.5 65% 65% 65%
Over 4.5 38% 35% 41%
Over 5.5 24% 29% 18%

Beide ploegen scoren bij Al-Nassr

In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 68% 71% 65%
Beide ploegen scoren + winst 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 65% 65% 65%
Geen btts + over 2.5 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 29% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 12%

Statistieken per helft

Al-Nassr scoorde 46 doelpunten voor rust en 54 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 65% 71% 59%
Eerste helft gelijk 24% 12% 35%
Eerste helft verloren 12% 18% 6%
Gescoord in de eerste helft 1,35 1,41 1,29
Tegen in de eerste helft 0,38 0,47 0,29
De nul gehouden in de eerste helft 65% 53% 76%
Niet gescoord in de eerste helft 24% 18% 29%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 68% 65% 71%
Tweede helft gelijk 6% 0% 12%
Tweede helft verloren 26% 35% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,59 1,53 1,65
Tegen in de tweede helft 0,85 0,88 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 44% 47% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 18% 24% 12%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 29% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 41% 76%
Evenveel in beide helften 18% 29% 6%

Wanneer scoort Al-Nassr?

De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
12%
7%
10%
16%
9%
11%
13%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
10%
10%
2%
17%
10%
14%
2%
33%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,03 7,13 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,48 3,63 3,35
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 94% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 81% 41%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 44% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 25% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 75% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 64% 75% 53%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr kreeg gemiddeld 1,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,44 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,68 1,53 1,82
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,44 2,82 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 59% 47% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 15% 12% 18%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 71% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 47% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 24% 29%

Schoten en xG van Al-Nassr

De ploeg loste gemiddeld 16,7 schoten per wedstrijd, waarvan 6,5 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,67 18,13 15,29
Schoten op doel per wedstrijd 6,45 6,94 6,00
Schoten naast per wedstrijd 6,21 6,44 6,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,94 9,31 10,53
Balbezit 62,3 62,5 62,1

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 5 15%
2 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
5 - 1 2 6%
4 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
8 - 0 1 3%
6 - 0 1 3%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.

Spelersstatistieken Al-Nassr

Topschutters
Speler Doelpunten
Cristiano Ronaldo 35
Anderson Souza Conceição 16
Sadio Mané 13
Otávio Edmilson da Silva Monteiro 10
Aymeric Laporte 4

Cristiano Ronaldo is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (35). Daarachter volgen Anderson Souza Conceição (16) en Sadio Mané (13).

Topschutters Al-Nassr

Meeste assists
Speler Assists
Cristiano Ronaldo 11
Sadio Mané 8
Marcelo Brozović 8
Sultan Abdullah Al Ghanam 7
Abdulrahman Ghareeb 6

Cristiano Ronaldo gaf de meeste assists bij Al-Nassr (11). Daarachter volgen Sadio Mané (8) en Marcelo Brozović (8).

Assists Al-Nassr

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Sadio Mané 33
Cristiano Ronaldo 31
Marcelo Brozović 30
Mohammed Abdulhakim Al Fatil 30
Otávio Edmilson da Silva Monteiro 29

Sadio Mané speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (33). Daarachter volgen Cristiano Ronaldo (31) en Marcelo Brozović (30).

Wedstrijden Al-Nassr

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Abdullah Alkhaibari 7
Aymeric Laporte 6
Sadio Mané 6
Marcelo Brozović 5
Abdulelah Al Amri 5

Abdullah Alkhaibari pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (7). Daarachter volgen Aymeric Laporte (6) en Sadio Mané (6).

Kaarten Al-Nassr

Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook