Statistieken Al-Nassr 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Nassr

Al-Nassr speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 67 punten op, oftewel 1,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 20 7 7 78 40 38 67 1,97
Thuis 17 9 5 3 34 18 16 32 1,88
Uit 17 11 2 4 44 22 22 35 2,06
Punten per wedstrijd 1,97
Gescoord per wedstrijd 2,29
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Al-Nassr

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 59% 53% 65%
Gelijk 21% 29% 12%
Verloren 21% 18% 24%
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,00 2,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 1,06 1,29
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 0% 0% 0%
Als eerste gescoord 71% 76% 65%

Doelpuntenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr scoorde 78 doelpunten, gemiddeld 2,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 71% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,29 2,00 2,59
Minstens 1 keer gescoord 100% 100% 100%
Minstens 2 keer gescoord 71% 71% 71%
Minstens 3 keer gescoord 38% 29% 47%
Minstens 4 keer gescoord 6% 0% 12%
In beide helften gescoord 44% 35% 53%
Niet gescoord 0% 0% 0%

Tegendoelpunten Al-Nassr

Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 40 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 1,06 1,29
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 24% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 12% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Al-Nassr

In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 3,47 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,47 3,06 3,88
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 97% 100% 94%
Over 2.5 71% 59% 82%
Over 3.5 41% 35% 47%
Over 4.5 24% 12% 35%
Over 5.5 6% 0% 12%

Beide ploegen scoren bij Al-Nassr

In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 76%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 74% 71% 76%
Beide ploegen scoren + winst 32% 24% 41%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 29% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 18% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 59% 47% 71%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 47% 24% 71%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 0% 18%

Statistieken per helft

Al-Nassr scoorde 33 doelpunten voor rust en 45 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 53% 65% 41%
Eerste helft gelijk 35% 29% 41%
Eerste helft verloren 12% 6% 18%
Gescoord in de eerste helft 0,97 1,06 0,88
Tegen in de eerste helft 0,32 0,24 0,41
De nul gehouden in de eerste helft 71% 76% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 35% 29% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 47% 53%
Tweede helft gelijk 24% 12% 35%
Tweede helft verloren 26% 41% 12%
Gescoord in de tweede helft 1,32 0,94 1,71
Tegen in de tweede helft 0,85 0,82 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 35% 41% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 21% 35% 6%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 29% 12%
Meeste doelpunten in de tweede helft 65% 47% 82%
Evenveel in beide helften 15% 24% 6%

Wanneer scoort Al-Nassr?

De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
6%
9%
8%
19%
12%
10%
10%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
5%
3%
8%
18%
10%
10%
20%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr trapte gemiddeld 6,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,47 6,33 6,60
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,20 4,13 4,27
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 100% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 80% 73%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 40% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 20% 40%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 80% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 77% 73% 80%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr kreeg gemiddeld 2,29 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,62 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,29 2,06 2,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,18 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,62 2,53 2,71
Zelf over 1.5 kaarten 71% 71% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 41% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 76% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 53% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 47% 41% 53%

Schoten en xG van Al-Nassr

De ploeg loste gemiddeld 16,9 schoten per wedstrijd, waarvan 6,7 op doel. Dat is een precisie van 40%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,87 17,07 16,67
Schoten op doel per wedstrijd 6,73 6,33 7,13
Schoten naast per wedstrijd 6,33 7,27 5,40
Schoten tegen per wedstrijd 10,60 10,60 10,60
Balbezit 62,1 62,6 61,6

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 5 15%
1 - 1 5 15%
2 - 0 4 12%
1 - 2 4 12%
3 - 0 3 9%
2 - 1 3 9%
2 - 3 3 9%
3 - 2 2 6%
9 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.

Spelersstatistieken Al-Nassr

Topschutters
Speler Doelpunten
Cristiano Ronaldo 25
Sadio Mané 14
Jhon Jáder Durán Palacio 8
Anderson Souza Conceição 6
Ayman Yahya 5

Cristiano Ronaldo is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (25). Daarachter volgen Sadio Mané (14) en Jhon Jáder Durán Palacio (8).

Topschutters Al-Nassr

Meeste assists
Speler Assists
Sadio Mané 11
Nawaf Boushal 6
Ângelo Gabriel Borges Damaceno 6
Marcelo Brozović 5
Otávio Edmilson da Silva Monteiro 5

Sadio Mané gaf de meeste assists bij Al-Nassr (11). Daarachter volgen Nawaf Boushal (6) en Ângelo Gabriel Borges Damaceno (6).

Assists Al-Nassr

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Bento Matheus Krepski Neto 34
Sadio Mané 32
Raghid Alaa Najjar 32
Nawaf Boushal 32
Salem Al Najdi 32

Bento Matheus Krepski Neto speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (34). Daarachter volgen Sadio Mané (32) en Raghid Alaa Najjar (32).

Wedstrijden Al-Nassr

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Marcelo Brozović 12
Nawaf Boushal 9
Mohamed Simakan 6
Sultan Abdullah Al Ghanam 6
Jhon Jáder Durán Palacio 5

Marcelo Brozović pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (12). Daarachter volgen Nawaf Boushal (9) en Mohamed Simakan (6).

Kaarten Al-Nassr

Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook