Statistieken Werder Bremen 2025

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Werder Bremen

Werder Bremen speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 0,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 8 8 18 37 60 -23 32 0,94
Thuis 17 5 4 8 19 31 -12 19 1,12
Uit 17 3 4 10 18 29 -11 13 0,76
Punten per wedstrijd 0,94
Gescoord per wedstrijd 1,09
Tegen per wedstrijd 1,76
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Werder Bremen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 24% 29% 18%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 53% 47% 59%
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,12 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,76 1,82 1,71
De nul gehouden 18% 18% 18%
Niet gescoord 38% 35% 41%
Als eerste gescoord 29% 29% 29%

Doelpuntenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,09 1,12 1,06
Minstens 1 keer gescoord 62% 65% 59%
Minstens 2 keer gescoord 26% 29% 24%
Minstens 3 keer gescoord 15% 18% 12%
Minstens 4 keer gescoord 6% 0% 12%
In beide helften gescoord 18% 18% 18%
Niet gescoord 38% 35% 41%

Tegendoelpunten Werder Bremen

Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 60 doelpunten, gemiddeld 1,76 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,76 1,82 1,71
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 82% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 59% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 32% 35% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 6% 12%
De nul gehouden 18% 18% 18%

Over/under statistieken Werder Bremen

In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 2,85 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,85 2,94 2,76
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 79% 88% 71%
Over 2.5 53% 53% 53%
Over 3.5 35% 29% 41%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 6% 12% 0%

Beide ploegen scoren bij Werder Bremen

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren + winst 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 35% 35%
Geen btts + over 2.5 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Werder Bremen scoorde 11 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 12% 24%
Eerste helft gelijk 32% 35% 29%
Eerste helft verloren 50% 53% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,32 0,29 0,35
Tegen in de eerste helft 0,76 0,88 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 41% 35% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 74% 71% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 29% 24%
Tweede helft gelijk 29% 29% 29%
Tweede helft verloren 44% 41% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,82 0,71
Tegen in de tweede helft 1,00 0,94 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 38% 29% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 47% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 12% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 47% 47%
Evenveel in beide helften 35% 41% 29%

Wanneer scoort Werder Bremen?

De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
5%
8%
8%
11%
5%
14%
19%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
13%
8%
10%
12%
20%
8%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,48 5,21 3,80
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,83 2,93 6,60
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 57% 73%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 57% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 21% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 21% 40%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 64% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 41% 43% 40%

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen kreeg gemiddeld 2,26 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,47 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,26 2,24 2,29
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,18 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,47 1,41 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 68% 71% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 47% 59%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 59% 53% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 35% 35% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 24% 24%

Schoten en xG van Werder Bremen

De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,31 15,71 11,07
Schoten op doel per wedstrijd 4,34 4,86 3,87
Schoten naast per wedstrijd 5,28 6,43 4,20
Schoten tegen per wedstrijd 13,55 10,29 16,60
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,28 1,51 1,07
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,71 1,45 1,95
Balbezit 52,2 56,0 48,6

Gebaseerd op 29 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 12%
0 - 2 4 12%
1 - 0 3 9%
0 - 1 3 9%
0 - 3 3 9%
3 - 3 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 4 2 6%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.

Spelersstatistieken Werder Bremen

Topschutters
Speler Doelpunten
Jens Stage 10
Justin Njinmah 5
Romano Schmid 4
Jovan Milošević 3
Samuel-Germain Kinduelu Mbangula Tshifunda 3

Jens Stage is dit seizoen de topschutter van Werder Bremen (10). Daarachter volgen Justin Njinmah (5) en Romano Schmid (4).

Topschutters Werder Bremen

Meeste assists
Speler Assists
Romano Schmid 8
Yukinari Sugawara 5
Olivier Deman 2
Jens Stage 2
Victor Okoh Boniface 2

Romano Schmid gaf de meeste assists bij Werder Bremen (8). Daarachter volgen Yukinari Sugawara (5) en Olivier Deman (2).

Assists Werder Bremen

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Romano Schmid 33
Justin Njinmah 33
Patrice Čović 33
Marco Grüll 32
Yukinari Sugawara 31

Romano Schmid speelde de meeste wedstrijden voor Werder Bremen (33). Daarachter volgen Justin Njinmah (33) en Patrice Čović (33).

Wedstrijden Werder Bremen

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Niklas Stark 10
Marco Friedl 10
Cameron Puertas 6
Leonardo Bittencourt 5
Jens Stage 5

Niklas Stark pakte de meeste kaarten bij Werder Bremen (10). Daarachter volgen Marco Friedl (10) en Cameron Puertas (6).

Kaarten Werder Bremen

Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook