Statistieken Werder Bremen 2021

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Werder Bremen

Werder Bremen speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 1,85 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 18 9 7 65 43 22 63 1,85
Thuis 17 8 6 3 29 17 12 30 1,76
Uit 17 10 3 4 36 26 10 33 1,94
Punten per wedstrijd 1,85
Gescoord per wedstrijd 1,91
Tegen per wedstrijd 1,26
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Werder Bremen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 47% 59%
Gelijk 26% 35% 18%
Verloren 21% 18% 24%
Gescoord per wedstrijd 1,91 1,71 2,12
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,00 1,53
De nul gehouden 26% 35% 18%
Niet gescoord 12% 6% 18%
Als eerste gescoord 55% 63% 47%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,91 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,91 1,71 2,12
Minstens 1 keer gescoord 88% 94% 82%
Minstens 2 keer gescoord 56% 47% 65%
Minstens 3 keer gescoord 35% 24% 47%
Minstens 4 keer gescoord 12% 6% 18%
In beide helften gescoord 33% 19% 47%
Niet gescoord 12% 6% 18%

Tegendoelpunten Werder Bremen

Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 43 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,00 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 65% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 18% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 26% 35% 18%

Over/under statistieken Werder Bremen

In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 2,71 3,65
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 94% 94% 94%
Over 2.5 68% 47% 88%
Over 3.5 29% 18% 41%
Over 4.5 24% 12% 35%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Werder Bremen

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 59% 71%
Beide ploegen scoren + winst 29% 12% 47%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 24% 65%
Geen btts + over 2.5 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 48% 44% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 0% 18%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Werder Bremen scoorde 18 doelpunten voor rust en 46 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 31% 24%
Eerste helft gelijk 42% 50% 35%
Eerste helft verloren 30% 19% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,55 0,50 0,59
Tegen in de eerste helft 0,52 0,38 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 58% 75% 41%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 69% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 48% 44% 53%
Tweede helft gelijk 39% 44% 35%
Tweede helft verloren 12% 13% 12%
Gescoord in de tweede helft 1,39 1,25 1,53
Tegen in de tweede helft 0,79 0,69 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 39% 44% 35%
Niet gescoord in de tweede helft 18% 19% 18%
Meeste doelpunten in de eerste helft 9% 13% 6%
Meeste doelpunten in de tweede helft 70% 63% 76%
Evenveel in beide helften 21% 25% 18%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Werder Bremen?

De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
5%
6%
6%
9%
25%
9%
13%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
5%
12%
16%
9%
14%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen trapte gemiddeld 6,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,06 6,47 5,65
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,59 3,35 3,82
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 88% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 35% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 12% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 82% 94% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 74% 88% 59%

Kaartenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,39 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,06 1,63 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,06 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,39 2,19 2,59
Zelf over 1.5 kaarten 64% 44% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 13% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 50% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 31% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 25% 41%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Werder Bremen

De ploeg loste gemiddeld 16,4 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,41 16,82 16,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,62 5,65 5,59
Schoten naast per wedstrijd 6,94 7,76 6,12
Schoten tegen per wedstrijd 11,18 10,18 12,18
Balbezit 57,2 58,5 55,8

Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 21%
3 - 0 5 15%
2 - 1 4 12%
3 - 2 3 9%
4 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 3 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.

Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook