Statistieken Werder Bremen 2015
Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2015, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Werder Bremen
Werder Bremen speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,12 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,18 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 10 | 8 | 16 | 50 | 65 | -15 | 38 | 1,12 |
| Thuis | 17 | 5 | 5 | 7 | 27 | 30 | -3 | 20 | 1,18 |
| Uit | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | 35 | -12 | 18 | 1,06 |
Basisstatistieken Werder Bremen
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 29% | 29% |
| Gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Verloren | 47% | 41% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,47 | 1,59 | 1,35 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,91 | 1,76 | 2,06 |
| De nul gehouden | 6% | 6% | 6% |
| Niet gescoord | 26% | 24% | 29% |
| Als eerste gescoord | 41% | 47% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 35% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,47 | 1,59 | 1,35 |
| Minstens 1 keer gescoord | 74% | 76% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 35% | 35% | 35% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 24% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 12% | 6% |
| In beide helften gescoord | 24% | 29% | 18% |
| Niet gescoord | 26% | 24% | 29% |
Tegendoelpunten Werder Bremen
Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 65 doelpunten, gemiddeld 1,91 per wedstrijd. In 6% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,91 | 1,76 | 2,06 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 94% | 94% | 94% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 53% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 26% | 29% | 24% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 0% | 18% |
| De nul gehouden | 6% | 6% | 6% |
Over/under statistieken Werder Bremen
In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 3,38 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,38 | 3,35 | 3,41 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 85% | 82% | 88% |
| Over 2.5 | 68% | 65% | 71% |
| Over 3.5 | 44% | 41% | 47% |
| Over 4.5 | 26% | 24% | 29% |
| Over 5.5 | 12% | 12% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Werder Bremen
In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 71%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 71% | 71% | 71% |
| Beide ploegen scoren + winst | 26% | 24% | 29% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 29% | 12% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 18% | 29% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 56% | 53% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 35% | 47% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 29% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 18% | 0% |
Statistieken per helft
Werder Bremen scoorde 22 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 30 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 24% | 18% |
| Eerste helft gelijk | 44% | 41% | 47% |
| Eerste helft verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,65 | 0,76 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,88 | 0,94 | 0,82 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 32% | 24% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 41% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 35% | 35% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 21% | 29% | 12% |
| Tweede helft verloren | 44% | 35% | 53% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,82 | 0,82 | 0,82 |
| Tegen in de tweede helft | 1,03 | 0,82 | 1,24 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 32% | 35% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 53% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 35% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 41% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 24% | 24% |
Wanneer scoort Werder Bremen?
De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,19 | 4,57 | 3,88 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,48 | 4,14 | 6,59 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 87% | 86% | 88% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 65% | 50% | 76% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 29% | 14% | 41% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 0% | 35% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 61% | 64% | 59% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 42% | 57% | 29% |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen kreeg gemiddeld 2,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,18 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,32 | 2,12 | 2,53 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,18 | 2,59 | 1,76 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 71% | 76% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 44% | 41% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 71% | 71% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 53% | 41% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 35% | 47% | 24% |
Schoten en xG van Werder Bremen
De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,29 | 14,14 | 12,59 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,35 | 4,64 | 4,12 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,68 | 5,86 | 5,53 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,16 | 11,21 | 14,76 |
| Balbezit | 43,6 | 43,6 | 43,6 |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 2 | 4 | 12% |
| 3 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 4 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 6 - 2 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.
Spelersstatistieken Werder Bremen
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Claudio Miguel Pizarro Bossio | 14 |
| Anthony Ujah | 11 |
| Fin Bartels | 8 |
| Zlatko Junuzović | 4 |
| Jannik Vestergaard | 2 |
Claudio Miguel Pizarro Bossio is dit seizoen de topschutter van Werder Bremen (14). Daarachter volgen Anthony Ujah (11) en Fin Bartels (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Zlatko Junuzović | 10 |
| Levin Mete Öztunali | 3 |
| Claudio Miguel Pizarro Bossio | 3 |
| Santiago García | 3 |
| Florian Grillitsch | 2 |
Zlatko Junuzović gaf de meeste assists bij Werder Bremen (10). Daarachter volgen Levin Mete Öztunali (3) en Claudio Miguel Pizarro Bossio (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Felix Wiedwald | 34 |
| Theodor Gebre Selassie | 33 |
| Jannik Vestergaard | 33 |
| Anthony Ujah | 32 |
| Fin Bartels | 30 |
Felix Wiedwald speelde de meeste wedstrijden voor Werder Bremen (34). Daarachter volgen Theodor Gebre Selassie (33) en Jannik Vestergaard (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Clemens Fritz | 13 |
| Santiago García | 9 |
| Fin Bartels | 8 |
| Zlatko Junuzović | 6 |
| Papiss Mison Djilobodji | 6 |
Clemens Fritz pakte de meeste kaarten bij Werder Bremen (13). Daarachter volgen Santiago García (9) en Fin Bartels (8).
Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers