Statistieken Werder Bremen 2016
Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2016, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Werder Bremen
Werder Bremen speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,18.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 13 | 6 | 15 | 61 | 64 | -3 | 45 | 1,32 |
| Thuis | 17 | 8 | 1 | 8 | 28 | 24 | 4 | 25 | 1,47 |
| Uit | 17 | 5 | 5 | 7 | 33 | 40 | -7 | 20 | 1,18 |
Basisstatistieken Werder Bremen
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 38% | 47% | 29% |
| Gelijk | 18% | 6% | 29% |
| Verloren | 44% | 47% | 41% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,79 | 1,65 | 1,94 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,88 | 1,41 | 2,35 |
| De nul gehouden | 18% | 24% | 12% |
| Niet gescoord | 6% | 6% | 6% |
| Als eerste gescoord | 47% | 53% | 41% |
Doelpuntenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,79 | 1,65 | 1,94 |
| Minstens 1 keer gescoord | 94% | 94% | 94% |
| Minstens 2 keer gescoord | 56% | 53% | 59% |
| Minstens 3 keer gescoord | 21% | 18% | 24% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 0% | 12% |
| In beide helften gescoord | 29% | 29% | 29% |
| Niet gescoord | 6% | 6% | 6% |
Tegendoelpunten Werder Bremen
Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 64 doelpunten, gemiddeld 1,88 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,88 | 1,41 | 2,35 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 82% | 76% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 56% | 41% | 71% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 26% | 12% | 41% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 15% | 6% | 24% |
| De nul gehouden | 18% | 24% | 12% |
Over/under statistieken Werder Bremen
In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 3,68 doelpunten. In 76% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,68 | 3,06 | 4,29 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 2.5 | 76% | 76% | 76% |
| Over 3.5 | 41% | 12% | 71% |
| Over 4.5 | 24% | 6% | 41% |
| Over 5.5 | 18% | 6% | 29% |
Beide ploegen scoren bij Werder Bremen
In 76% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 82%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 76% | 71% | 82% |
| Beide ploegen scoren + winst | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 6% | 29% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 38% | 41% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 68% | 65% | 71% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 29% | 18% | 41% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35% | 29% | 41% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 12% | 0% | 24% |
Statistieken per helft
Werder Bremen scoorde 28 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 34 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 35% | 41% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Eerste helft verloren | 41% | 29% | 53% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 0,65 | 1,00 |
| Tegen in de eerste helft | 1,00 | 0,71 | 1,29 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 38% | 53% | 24% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 41% | 35% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 41% | 47% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 35% | 35% | 35% |
| Tweede helft verloren | 24% | 18% | 29% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,97 | 1,00 | 0,94 |
| Tegen in de tweede helft | 0,88 | 0,71 | 1,06 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 53% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 38% | 35% | 41% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 38% | 35% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 59% | 41% |
| Evenveel in beide helften | 12% | 6% | 18% |
Wanneer scoort Werder Bremen?
De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,50 | 3,31 | 3,69 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,56 | 4,75 | 6,38 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 81% | 75% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 53% | 44% | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 31% | 13% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 6% | 31% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 44% | 44% | 44% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 22% | 13% | 31% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,91 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,97 | 1,59 | 2,35 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,91 | 1,94 | 1,88 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 65% | 47% | 82% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 32% | 18% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 59% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 35% | 24% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 9% | 0% | 18% |
Schoten en xG van Werder Bremen
De ploeg loste gemiddeld 11,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 40%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,03 | 11,69 | 10,38 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,44 | 4,56 | 4,31 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,47 | 4,75 | 4,19 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,09 | 13,50 | 16,69 |
| Balbezit | 44,3 | 45,0 | 43,7 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 2 | 5 | 15% |
| 2 - 0 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 3 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 4 | 2 | 6% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
| 4 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.
Spelersstatistieken Werder Bremen
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Max Kruse | 15 |
| Serge Gnabry | 11 |
| Fin Bartels | 8 |
| Theodor Gebre Selassie | 5 |
| Thomas Delaney | 4 |
Max Kruse is dit seizoen de topschutter van Werder Bremen (15). Daarachter volgen Serge Gnabry (11) en Fin Bartels (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Zlatko Junuzović | 8 |
| Fin Bartels | 7 |
| Max Kruse | 7 |
| Florian Kainz | 3 |
| Robert Bauer | 3 |
Zlatko Junuzović gaf de meeste assists bij Werder Bremen (8). Daarachter volgen Fin Bartels (7) en Max Kruse (7).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Fin Bartels | 31 |
| Niklas Moisander | 30 |
| Theodor Gebre Selassie | 30 |
| Zlatko Junuzović | 30 |
| Serge Gnabry | 27 |
Fin Bartels speelde de meeste wedstrijden voor Werder Bremen (31). Daarachter volgen Niklas Moisander (30) en Theodor Gebre Selassie (30).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Milos Veljkovic | 5 |
| Niklas Moisander | 5 |
| Zlatko Junuzović | 5 |
| Robert Bauer | 5 |
| Santiago García | 5 |
Milos Veljkovic pakte de meeste kaarten bij Werder Bremen (5). Daarachter volgen Niklas Moisander (5) en Zlatko Junuzović (5).
Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers