Statistieken Werder Bremen 2020

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2020, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Werder Bremen

Werder Bremen speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 0,91 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 7 10 17 36 57 -21 31 0,91
Thuis 17 3 5 9 16 28 -12 14 0,82
Uit 17 4 5 8 20 29 -9 17 1,00
Punten per wedstrijd 0,91
Gescoord per wedstrijd 1,06
Tegen per wedstrijd 1,68
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Werder Bremen

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 18% 24%
Gelijk 29% 29% 29%
Verloren 50% 53% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,06 0,94 1,18
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,68 1,65 1,71
De nul gehouden 18% 24% 12%
Niet gescoord 26% 24% 29%
Als eerste gescoord 41% 19% 63%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,06 0,94 1,18
Minstens 1 keer gescoord 74% 76% 71%
Minstens 2 keer gescoord 21% 18% 24%
Minstens 3 keer gescoord 9% 0% 18%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 9% 0% 19%
Niet gescoord 26% 24% 29%

Tegendoelpunten Werder Bremen

Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,68 1,65 1,71
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 76% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 47% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 24% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 18% 18% 18%
De nul gehouden 18% 24% 12%

Over/under statistieken Werder Bremen

In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 41% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,59 2,88
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 79% 76% 82%
Over 2.5 41% 47% 35%
Over 3.5 29% 24% 35%
Over 4.5 18% 18% 18%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Werder Bremen

In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 62% 65% 59%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 18% 29%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 41% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 47% 29%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 19% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 38% 44%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Werder Bremen scoorde 13 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 13% 6% 19%
Eerste helft gelijk 47% 38% 56%
Eerste helft verloren 41% 56% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,25 0,56
Tegen in de eerste helft 0,84 1,00 0,69
De nul gehouden in de eerste helft 50% 31% 69%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 75% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 13% 19%
Tweede helft gelijk 53% 69% 38%
Tweede helft verloren 31% 19% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,69 0,69 0,69
Tegen in de tweede helft 0,88 0,69 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 41% 56% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 50% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 44% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 38% 56%
Evenveel in beide helften 19% 19% 19%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Werder Bremen?

De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
14%
6%
14%
11%
11%
9%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
7%
18%
9%
16%
7%
16%
4%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen trapte gemiddeld 3,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,32 3,53 3,12
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,94 4,29 5,59
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 65% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 41% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 29% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 3% 0% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 44% 47% 41%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 26% 24% 29%

Kaartenstatistieken Werder Bremen

Werder Bremen kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,94 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,03 1,88 2,19
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,06 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,94 1,88 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 72% 63% 81%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 31% 44%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 56% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 31% 38%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 25% 25%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Werder Bremen

De ploeg loste gemiddeld 10,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,38 11,41 9,35
Schoten op doel per wedstrijd 3,68 3,65 3,71
Schoten naast per wedstrijd 4,35 4,88 3,82
Schoten tegen per wedstrijd 13,32 11,47 15,18
Balbezit 43,6 47,1 40,2

Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 24%
1 - 2 3 9%
1 - 4 3 9%
0 - 1 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.

Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook