Statistieken Werder Bremen
Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2026, 8 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Werder Bremen
Werder Bremen speelde 8 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 15 punten op, oftewel 1,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,25.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | 3 | 15 | 1,88 |
| Thuis | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 10 | 2,50 |
| Uit | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5 | 1,25 |
Basisstatistieken Werder Bremen
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 50% | 75% | 25% |
| Gelijk | 38% | 25% | 50% |
| Verloren | 13% | 0% | 25% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,13 | 2,50 | 1,75 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,75 | 1,25 | 2,25 |
| De nul gehouden | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 38% | 50% | 25% |
Doelpuntenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen scoorde 17 doelpunten, gemiddeld 2,13 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 42 minuten een doelpunt. In 75% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,13 | 2,50 | 1,75 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 75% | 100% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 38% | 50% | 25% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten Werder Bremen
Aan de andere kant incasseerde Werder Bremen 14 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,75 | 1,25 | 2,25 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 88% | 75% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 63% | 50% | 75% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 13% | 0% | 25% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 13% | 0% | 25% |
| De nul gehouden | 13% | 25% | 0% |
Over/under statistieken Werder Bremen
In een wedstrijd van Werder Bremen vallen er gemiddeld 3,88 doelpunten. In 75% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 75% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,88 | 3,75 | 4,00 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 75% | 75% | 75% |
| Over 3.5 | 75% | 75% | 75% |
| Over 4.5 | 38% | 25% | 50% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Werder Bremen
In 88% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 100%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 88% | 75% | 100% |
| Beide ploegen scoren + winst | 38% | 50% | 25% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 38% | 25% | 50% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 13% | 0% | 25% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 75% | 75% | 75% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 13% | 0% | 25% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 63% | 50% | 75% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 13% | 0% | 25% |
Statistieken per helft
Werder Bremen scoorde 3 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 25% | 25% | 25% |
| Eerste helft gelijk | 25% | 25% | 25% |
| Eerste helft verloren | 50% | 50% | 50% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,38 | 0,25 | 0,50 |
| Tegen in de eerste helft | 0,88 | 0,75 | 1,00 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 75% | 75% | 75% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 63% | 100% | 25% |
| Tweede helft gelijk | 25% | 0% | 50% |
| Tweede helft verloren | 13% | 0% | 25% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,75 | 2,25 | 1,25 |
| Tegen in de tweede helft | 0,88 | 0,50 | 1,25 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 0% | 0% | 0% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 13% | 0% | 25% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 63% | 75% | 50% |
| Evenveel in beide helften | 25% | 25% | 25% |
Wanneer scoort Werder Bremen?
De meeste doelpunten van Werder Bremen vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,63 | 4,25 | 5,00 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,63 | 4,00 | 7,25 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 88% | 75% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 50% | 100% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 25% | 100% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 25% | 0% | 50% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 63% | 50% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 63% | 50% | 75% |
Kaartenstatistieken Werder Bremen
Werder Bremen kreeg gemiddeld 1,38 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,25 bij de tegenstander. In 13% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,38 | 1,75 | 1,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,25 | 0,75 | 1,75 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 25% | 50% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 13% | 25% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 13% | 25% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Werder Bremen
De ploeg loste gemiddeld 14,9 schoten per wedstrijd, waarvan 6,6 op doel. Dat is een precisie van 45%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,88 | 17,00 | 12,75 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,63 | 8,25 | 5,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,25 | 5,00 | 3,50 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,75 | 13,25 | 18,25 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,69 | 2,04 | 1,34 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,64 | 1,23 | 2,04 |
| Balbezit | 46,5 | 49,3 | 43,8 |
Meest voorkomende uitslagen Werder Bremen
De vaakst voorkomende uitslag is 3-2, in 2 van de 8 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 2 | 25% |
| 2 - 2 | 2 | 25% |
| 3 - 1 | 1 | 13% |
| 2 - 0 | 1 | 13% |
| 1 - 1 | 1 | 13% |
| 1 - 4 | 1 | 13% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Werder Bremen.
Spelersstatistieken Werder Bremen
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Niclas Füllkrug | 9 |
| Eren Sami Dinkçi | 2 |
| Ludovit Reis | 2 |
| Marco Grüll | 2 |
| Dariusz Stalmach | 1 |
Niclas Füllkrug is dit seizoen de topschutter van Werder Bremen (9). Daarachter volgen Eren Sami Dinkçi (2) en Ludovit Reis (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Marco Grüll | 6 |
| Iván San José Cantalejo | 2 |
| Eren Sami Dinkçi | 1 |
| Karl Jakob Hein | 1 |
| Oskar Wójcik | 1 |
Marco Grüll gaf de meeste assists bij Werder Bremen (6). Daarachter volgen Iván San José Cantalejo (2) en Eren Sami Dinkçi (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Amos Pieper | 8 |
| Eren Sami Dinkçi | 8 |
| Iván San José Cantalejo | 8 |
| Karl Jakob Hein | 8 |
| Ludovit Reis | 8 |
Amos Pieper speelde de meeste wedstrijden voor Werder Bremen (8). Daarachter volgen Eren Sami Dinkçi (8) en Iván San José Cantalejo (8).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Arthur Augusto de Matos Soares | 2 |
| Ludovit Reis | 2 |
| Youri Regeer | 2 |
| Dariusz Stalmach | 1 |
| Iván San José Cantalejo | 1 |
Arthur Augusto de Matos Soares pakte de meeste kaarten bij Werder Bremen (2). Daarachter volgen Ludovit Reis (2) en Youri Regeer (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 9 |
| 2 | Marco Grüll | 8 |
| 3 | Eren Sami Dinkçi | 3 |
| 4 | Iván San José Cantalejo | 2 |
| 4 | Ludovit Reis | 2 |
| 6 | Dariusz Stalmach | 1 |
| 6 | Karl Jakob Hein | 1 |
| 6 | Mitchell Weiser | 1 |
| 6 | Oskar Wójcik | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 6 |
| 2 | Eren Sami Dinkçi | 2 |
| 2 | Ludovit Reis | 2 |
| 2 | Marco Grüll | 2 |
| 5 | Dariusz Stalmach | 1 |
| 5 | Mitchell Weiser | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 27 |
| 2 | Marco Grüll | 13 |
| 3 | Iván San José Cantalejo | 11 |
| 4 | Eren Sami Dinkçi | 10 |
| 4 | Ludovit Reis | 10 |
| 6 | Mitchell Weiser | 7 |
| 7 | Marco Friedl | 4 |
| 8 | Amos Pieper | 3 |
| 8 | Olivier Deman | 3 |
| 8 | Oskar Wójcik | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 19 |
| 2 | Iván San José Cantalejo | 7 |
| 3 | Marco Grüll | 5 |
| 4 | Ludovit Reis | 4 |
| 4 | Mitchell Weiser | 4 |
| 6 | Eren Sami Dinkçi | 3 |
| 6 | Olivier Deman | 3 |
| 8 | Arthur Augusto de Matos Soares | 2 |
| 8 | Youri Regeer | 2 |
| 10 | Amos Pieper | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 70,4% |
| 2 | Iván San José Cantalejo | 63,6% |
| 3 | Ludovit Reis | 40,0% |
| 4 | Marco Grüll | 38,5% |
| 5 | Eren Sami Dinkçi | 30,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 33,3% |
| 2 | Eren Sami Dinkçi | 20,0% |
| 2 | Ludovit Reis | 20,0% |
| 4 | Marco Grüll | 15,4% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Grüll | 21 |
| 2 | Iván San José Cantalejo | 11 |
| 2 | Niclas Füllkrug | 11 |
| 4 | Youri Regeer | 9 |
| 5 | Olivier Deman | 6 |
| 6 | Arthur Augusto de Matos Soares | 5 |
| 6 | Ludovit Reis | 5 |
| 6 | Mitchell Weiser | 5 |
| 9 | Amos Pieper | 4 |
| 10 | Eren Sami Dinkçi | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Friedl | 502 |
| 2 | Amos Pieper | 432 |
| 3 | Olivier Deman | 322 |
| 4 | Youri Regeer | 319 |
| 5 | Ludovit Reis | 257 |
| 6 | Arthur Augusto de Matos Soares | 228 |
| 7 | Marco Grüll | 207 |
| 8 | Karl Jakob Hein | 201 |
| 9 | Iván San José Cantalejo | 171 |
| 10 | Niclas Füllkrug | 150 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Friedl | 92,3% |
| 2 | Youri Regeer | 89,6% |
| 3 | Amos Pieper | 88,3% |
| 4 | Ludovit Reis | 88,0% |
| 5 | Olivier Deman | 84,5% |
| 6 | Arthur Augusto de Matos Soares | 80,3% |
| 7 | Marco Grüll | 79,9% |
| 8 | Iván San José Cantalejo | 76,3% |
| 9 | Karl Jakob Hein | 73,6% |
| 10 | Niclas Füllkrug | 69,4% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovit Reis | 24 |
| 2 | Marco Grüll | 22 |
| 3 | Youri Regeer | 21 |
| 4 | Olivier Deman | 20 |
| 5 | Amos Pieper | 18 |
| 6 | Arthur Augusto de Matos Soares | 15 |
| 7 | Iván San José Cantalejo | 9 |
| 7 | Niclas Füllkrug | 9 |
| 9 | Mick Schmetgens | 8 |
| 10 | Dariusz Stalmach | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Youri Regeer | 13 |
| 2 | Amos Pieper | 12 |
| 2 | Marco Friedl | 12 |
| 4 | Arthur Augusto de Matos Soares | 9 |
| 4 | Marco Grüll | 9 |
| 6 | Ludovit Reis | 6 |
| 7 | Olivier Deman | 5 |
| 8 | Oskar Wójcik | 4 |
| 9 | Iván San José Cantalejo | 3 |
| 9 | Mitchell Weiser | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Friedl | 10 |
| 2 | Ludovit Reis | 9 |
| 3 | Amos Pieper | 4 |
| 3 | Olivier Deman | 4 |
| 5 | Marco Grüll | 3 |
| 6 | Eren Sami Dinkçi | 2 |
| 6 | Niclas Füllkrug | 2 |
| 6 | Youri Regeer | 2 |
| 9 | Cédric Itten | 1 |
| 9 | Iván San José Cantalejo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Grüll | 56 |
| 2 | Niclas Füllkrug | 45 |
| 3 | Ludovit Reis | 41 |
| 4 | Arthur Augusto de Matos Soares | 37 |
| 4 | Youri Regeer | 37 |
| 6 | Amos Pieper | 36 |
| 6 | Olivier Deman | 36 |
| 8 | Marco Friedl | 22 |
| 9 | Iván San José Cantalejo | 21 |
| 10 | Mick Schmetgens | 17 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amos Pieper | 67,9% |
| 2 | Youri Regeer | 64,9% |
| 3 | Arthur Augusto de Matos Soares | 60,7% |
| 4 | Marco Grüll | 53,3% |
| 5 | Ludovit Reis | 51,2% |
| 6 | Olivier Deman | 50,7% |
| 7 | Niclas Füllkrug | 43,3% |
| 8 | Marco Friedl | 43,1% |
| 9 | Iván San José Cantalejo | 42,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovit Reis | 7 |
| 1 | Olivier Deman | 7 |
| 3 | Marco Grüll | 5 |
| 4 | Niclas Füllkrug | 4 |
| 5 | Cédric Itten | 3 |
| 5 | Marco Friedl | 3 |
| 5 | Mick Schmetgens | 3 |
| 8 | Amos Pieper | 2 |
| 8 | Eren Sami Dinkçi | 2 |
| 8 | Youri Regeer | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Augusto de Matos Soares | 13 |
| 2 | Marco Grüll | 11 |
| 3 | Olivier Deman | 6 |
| 4 | Ludovit Reis | 4 |
| 4 | Mitchell Weiser | 4 |
| 6 | Eren Sami Dinkçi | 3 |
| 7 | Dariusz Stalmach | 2 |
| 7 | Iván San José Cantalejo | 2 |
| 7 | Mick Schmetgens | 2 |
| 7 | Youri Regeer | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Grüll | 57,9% |
| 2 | Arthur Augusto de Matos Soares | 52,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karl Jakob Hein | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karl Jakob Hein | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karl Jakob Hein | 69,2% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karl Jakob Hein | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Augusto de Matos Soares | 2 |
| 1 | Ludovit Reis | 2 |
| 1 | Youri Regeer | 2 |
| 4 | Dariusz Stalmach | 1 |
| 4 | Iván San José Cantalejo | 1 |
| 4 | Marco Friedl | 1 |
| 4 | Marco Grüll | 1 |
| 4 | Olivier Deman | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 19 |
| 2 | Marco Friedl | 12 |
| 3 | Marco Grüll | 11 |
| 4 | Iván San José Cantalejo | 7 |
| 4 | Ludovit Reis | 7 |
| 4 | Olivier Deman | 7 |
| 7 | Youri Regeer | 6 |
| 8 | Dariusz Stalmach | 4 |
| 9 | Mick Schmetgens | 3 |
| 10 | Arthur Augusto de Matos Soares | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Grüll | 17 |
| 2 | Arthur Augusto de Matos Soares | 9 |
| 3 | Iván San José Cantalejo | 8 |
| 4 | Ludovit Reis | 6 |
| 4 | Mitchell Weiser | 6 |
| 4 | Niclas Füllkrug | 6 |
| 4 | Youri Regeer | 6 |
| 8 | Marco Friedl | 5 |
| 9 | Karl Jakob Hein | 4 |
| 9 | Mick Schmetgens | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Niclas Füllkrug | 7 |
| 2 | Olivier Deman | 2 |
| 3 | Eren Sami Dinkçi | 1 |
| 3 | Iván San José Cantalejo | 1 |
| 3 | Marco Friedl | 1 |
| 3 | Salim Amani Musah | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Karl Jakob Hein | 720 |
| 1 | Marco Friedl | 720 |
| 3 | Marco Grüll | 715 |
| 4 | Ludovit Reis | 671 |
| 5 | Olivier Deman | 658 |
| 6 | Niclas Füllkrug | 656 |
| 7 | Amos Pieper | 638 |
| 8 | Iván San José Cantalejo | 624 |
| 9 | Youri Regeer | 589 |
| 10 | Arthur Augusto de Matos Soares | 572 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Amos Pieper | 8 |
| 1 | Iván San José Cantalejo | 8 |
| 1 | Karl Jakob Hein | 8 |
| 1 | Ludovit Reis | 8 |
| 1 | Marco Friedl | 8 |
| 1 | Marco Grüll | 8 |
| 1 | Niclas Füllkrug | 8 |
| 1 | Olivier Deman | 8 |
| 9 | Arthur Augusto de Matos Soares | 7 |
| 9 | Eren Sami Dinkçi | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Grüll | 7,53 |
| 2 | Karl Jakob Hein | 7,30 |
| 3 | Niclas Füllkrug | 7,30 |
| 4 | Youri Regeer | 7,12 |
| 5 | Amos Pieper | 7,07 |
| 6 | Ludovit Reis | 7,02 |
| 7 | Marco Friedl | 6,91 |
| 8 | Arthur Augusto de Matos Soares | 6,83 |
| 9 | Eren Sami Dinkçi | 6,76 |
| 10 | Iván San José Cantalejo | 6,68 |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Werder Bremen · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers