Statistieken Vizela 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Vizela
Vizela speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,65 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,35.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 14 | 9 | 11 | 39 | 40 | -1 | 51 | 1,50 |
| Thuis | 17 | 8 | 4 | 5 | 25 | 20 | 5 | 28 | 1,65 |
| Uit | 17 | 6 | 5 | 6 | 14 | 20 | -6 | 23 | 1,35 |
Basisstatistieken Vizela
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 41% | 47% | 35% |
| Gelijk | 26% | 24% | 29% |
| Verloren | 32% | 29% | 35% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,15 | 1,47 | 0,82 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,18 | 1,18 | 1,18 |
| De nul gehouden | 32% | 41% | 24% |
| Niet gescoord | 32% | 24% | 41% |
| Als eerste gescoord | 47% | 59% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Vizela
Vizela scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,15 | 1,47 | 0,82 |
| Minstens 1 keer gescoord | 68% | 76% | 59% |
| Minstens 2 keer gescoord | 29% | 35% | 24% |
| Minstens 3 keer gescoord | 12% | 24% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 6% | 12% | 0% |
| In beide helften gescoord | 12% | 18% | 6% |
| Niet gescoord | 32% | 24% | 41% |
Tegendoelpunten Vizela
Aan de andere kant incasseerde Vizela 40 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,18 | 1,18 | 1,18 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 68% | 59% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 32% | 41% | 24% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 18% | 12% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| De nul gehouden | 32% | 41% | 24% |
Over/under statistieken Vizela
In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 2,32 doelpunten. In 41% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,32 | 2,65 | 2,00 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 65% | 71% | 59% |
| Over 2.5 | 41% | 47% | 35% |
| Over 3.5 | 21% | 29% | 12% |
| Over 4.5 | 6% | 12% | 0% |
| Over 5.5 | 3% | 6% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Vizela
In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 41%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 41% | 41% | 41% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 12% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 18% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 12% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 26% | 29% | 24% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 18% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 24% | 12% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 6% | 0% |
Statistieken per helft
Vizela scoorde 13 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 41% | 18% |
| Eerste helft gelijk | 41% | 41% | 41% |
| Eerste helft verloren | 29% | 18% | 41% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,38 | 0,53 | 0,24 |
| Tegen in de eerste helft | 0,41 | 0,29 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 65% | 76% | 53% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 68% | 59% | 76% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 35% | 29% | 41% |
| Tweede helft gelijk | 29% | 41% | 18% |
| Tweede helft verloren | 35% | 29% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,76 | 0,94 | 0,59 |
| Tegen in de tweede helft | 0,76 | 0,88 | 0,65 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 53% | 47% | 59% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 24% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 47% | 47% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 29% | 29% |
Wanneer scoort Vizela?
De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Vizela
Vizela trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,29 | 4,00 | 6,25 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,57 | 4,00 | 5,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 33% | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 14% | 0% | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 14% | 0% | 25% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 71% | 33% | 100% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 57% | 33% | 75% |
Gebaseerd op 7 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Vizela
Vizela kreeg gemiddeld 3,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 88% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 3,32 | 2,71 | 3,94 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,18 | 0,12 | 0,24 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 3,00 | 3,24 | 2,76 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 85% | 76% | 94% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 74% | 65% | 82% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 88% | 88% | 88% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 79% | 82% | 76% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 53% | 71% |
Schoten en xG van Vizela
De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,43 | 9,00 | 13,25 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,00 | 2,67 | 5,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,29 | 4,33 | 4,25 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,00 | 11,33 | 12,50 |
| Balbezit | 52,3 | 43,3 | 59,0 |
Gebaseerd op 7 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Vizela
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 18% |
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 0 - 1 | 4 | 12% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 3 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.
Spelersstatistieken Vizela
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Heinz Mörschel | 6 |
| José Diogo Ferreira Sampaio | 2 |
| Yassin Fortune | 1 |
| Matías Rafael Lacava González | 1 |
| Natanael Ntolla | 1 |
Heinz Mörschel is dit seizoen de topschutter van Vizela (6). Daarachter volgen José Diogo Ferreira Sampaio (2) en Yassin Fortune (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Matías Rafael Lacava González | 3 |
| Mohamed Aiman Moukhliss Agmir | 2 |
| Yassin Fortune | 1 |
| Heinz Mörschel | 1 |
| Jorge Miguel Lopes Xavier | 1 |
Matías Rafael Lacava González gaf de meeste assists bij Vizela (3). Daarachter volgen Mohamed Aiman Moukhliss Agmir (2) en Yassin Fortune (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Aleksandar Busnić | 8 |
| Angel Georgiev Bastunov | 8 |
| Bright Osuoha Godwin | 8 |
| Antonio Gomis Alemán | 8 |
| Damien Loppy | 8 |
Aleksandar Busnić speelde de meeste wedstrijden voor Vizela (8). Daarachter volgen Angel Georgiev Bastunov (8) en Bright Osuoha Godwin (8).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Aleksandar Busnić | 4 |
| Natanael Ntolla | 3 |
| Mohamed Aiman Moukhliss Agmir | 3 |
| Antonio Gomis Alemán | 3 |
| Heinz Mörschel | 2 |
Aleksandar Busnić pakte de meeste kaarten bij Vizela (4). Daarachter volgen Natanael Ntolla (3) en Mohamed Aiman Moukhliss Agmir (3).
Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers