Statistieken Vizela

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2026, 9 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Vizela

Vizela speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 14 punten op, oftewel 1,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 9 4 2 3 10 9 1 14 1,56
Thuis 5 3 1 1 4 3 1 10 2,00
Uit 4 1 1 2 6 6 0 4 1,00
Punten per wedstrijd 1,56
Gescoord per wedstrijd 1,11
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Vizela

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 44% 60% 25%
Gelijk 22% 20% 25%
Verloren 33% 20% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,11 0,80 1,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,60 1,50
De nul gehouden 44% 60% 25%
Niet gescoord 33% 40% 25%
Als eerste gescoord 56% 60% 50%

Doelpuntenstatistieken Vizela

Vizela scoorde 10 doelpunten, gemiddeld 1,11 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 81 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,11 0,80 1,50
Minstens 1 keer gescoord 67% 60% 75%
Minstens 2 keer gescoord 33% 20% 50%
Minstens 3 keer gescoord 11% 0% 25%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 33% 20% 50%
Niet gescoord 33% 40% 25%

Tegendoelpunten Vizela

Aan de andere kant incasseerde Vizela 9 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,60 1,50
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 40% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 20% 75%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 44% 60% 25%

Over/under statistieken Vizela

In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 2,11 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 11% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,11 1,40 3,00
Over 0.5 89% 80% 100%
Over 1.5 67% 40% 100%
Over 2.5 44% 20% 75%
Over 3.5 11% 0% 25%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Vizela

In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 20%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 33% 20% 50%
Beide ploegen scoren + winst 11% 20% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 0% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 0% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 20% 50%
Geen btts + over 2.5 11% 0% 25%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 0% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 20% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 0% 25%

Statistieken per helft

Vizela scoorde 7 doelpunten voor rust en 3 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 56% 60% 50%
Eerste helft gelijk 22% 20% 25%
Eerste helft verloren 22% 20% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,78 0,60 1,00
Tegen in de eerste helft 0,44 0,40 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 67% 80% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 40% 25%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 11% 0% 25%
Tweede helft gelijk 67% 100% 25%
Tweede helft verloren 22% 0% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,33 0,20 0,50
Tegen in de tweede helft 0,56 0,20 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 56% 80% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 67% 80% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 44% 60% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 22% 20% 25%
Evenveel in beide helften 33% 20% 50%

Wanneer scoort Vizela?

De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
20%
20%
20%
20%
10%
0%
0%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
22%
11%
11%
11%
0%
11%
33%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Vizela

Vizela trapte gemiddeld 2,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 2,50 3,00 2,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,00 4,00 4,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 50% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 25% 50% 0%

Gebaseerd op 4 van de 9 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Vizela

Vizela kreeg gemiddeld 3,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,11 bij de tegenstander. In 89% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,00 3,00 3,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,00 0,25
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,11 1,80 2,50
Zelf over 1.5 kaarten 89% 80% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 78% 80% 75%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 89% 100% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 40% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 20% 50%

Schoten en xG van Vizela

De ploeg loste gemiddeld 11,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 42%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,25 12,00 10,50
Schoten op doel per wedstrijd 4,75 4,50 5,00
Schoten naast per wedstrijd 6,50 7,50 5,50
Schoten tegen per wedstrijd 12,50 10,00 15,00
Balbezit 54,0 55,5 52,5

Gebaseerd op 4 van de 9 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Vizela

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 2 van de 9 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 2 22%
0 - 2 2 22%
3 - 0 1 11%
2 - 1 1 11%
2 - 2 1 11%
1 - 2 1 11%
0 - 0 1 11%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.

Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook