Statistieken Vizela 2023
Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2023, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Vizela
Vizela speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 26 punten op, oftewel 0,76 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 5 | 11 | 18 | 36 | 66 | -30 | 26 | 0,76 |
| Thuis | 17 | 3 | 5 | 9 | 20 | 32 | -12 | 14 | 0,82 |
| Uit | 17 | 2 | 6 | 9 | 16 | 34 | -18 | 12 | 0,71 |
Basisstatistieken Vizela
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 15% | 18% | 12% |
| Gelijk | 32% | 29% | 35% |
| Verloren | 53% | 53% | 53% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,06 | 1,18 | 0,94 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,94 | 1,88 | 2,00 |
| De nul gehouden | 24% | 24% | 24% |
| Niet gescoord | 32% | 35% | 29% |
| Als eerste gescoord | 35% | 29% | 41% |
Doelpuntenstatistieken Vizela
Vizela scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,06 | 1,18 | 0,94 |
| Minstens 1 keer gescoord | 68% | 65% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 29% | 35% | 24% |
| Minstens 3 keer gescoord | 6% | 12% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 24% | 6% |
| Niet gescoord | 32% | 35% | 29% |
Tegendoelpunten Vizela
Aan de andere kant incasseerde Vizela 66 doelpunten, gemiddeld 1,94 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,94 | 1,88 | 2,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 76% | 76% | 76% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 56% | 53% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 35% | 29% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 18% | 18% | 18% |
| De nul gehouden | 24% | 24% | 24% |
Over/under statistieken Vizela
In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,00 | 3,06 | 2,94 |
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 71% | 71% | 71% |
| Over 2.5 | 56% | 59% | 53% |
| Over 3.5 | 44% | 47% | 41% |
| Over 4.5 | 26% | 24% | 29% |
| Over 5.5 | 9% | 12% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Vizela
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 59%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 53% | 59% |
| Beide ploegen scoren + winst | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 18% | 24% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 32% | 29% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 47% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 18% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 38% | 35% | 41% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6% | 12% | 0% |
Statistieken per helft
Vizela scoorde 10 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 15% | 12% | 18% |
| Eerste helft gelijk | 44% | 41% | 47% |
| Eerste helft verloren | 41% | 47% | 35% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,29 | 0,35 | 0,24 |
| Tegen in de eerste helft | 0,85 | 0,88 | 0,82 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 47% | 35% | 59% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 74% | 71% | 76% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 29% | 24% |
| Tweede helft gelijk | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,76 | 0,82 | 0,71 |
| Tegen in de tweede helft | 1,09 | 1,00 | 1,18 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 44% | 53% | 35% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 41% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 24% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 59% | 59% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 18% | 18% | 18% |
Wanneer scoort Vizela?
De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Vizela
Vizela trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,88 | 5,88 | 3,73 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,84 | 4,59 | 5,13 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 84% | 88% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 71% | 53% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 59% | 27% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 29% | 7% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 82% | 53% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 44% | 53% | 33% |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Vizela
Vizela kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,44 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,47 | 2,65 | 2,29 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,06 | 0,24 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,44 | 2,71 | 2,18 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 76% | 82% | 71% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 53% | 59% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 82% | 88% | 76% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 47% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 35% | 29% |
Schoten en xG van Vizela
De ploeg loste gemiddeld 12,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,78 | 14,59 | 10,73 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,25 | 4,71 | 3,73 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,47 | 6,41 | 4,40 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,88 | 12,94 | 14,93 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,14 | 1,32 | 0,94 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,38 | 1,21 | 1,56 |
| Balbezit | 50,5 | 50,5 | 50,5 |
Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Vizela
De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 4 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 4 | 12% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 3 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 4 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.
Spelersstatistieken Vizela
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Samuel Essende | 15 |
| Alberto Soro Álvarez | 4 |
| Fábio Samuel Amorim Silva | 3 |
| Matheus Pereira de Souza | 3 |
| Sava Petrov | 2 |
Samuel Essende is dit seizoen de topschutter van Vizela (15). Daarachter volgen Alberto Soro Álvarez (4) en Fábio Samuel Amorim Silva (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Matías Rafael Lacava González | 4 |
| Domingos Quina | 3 |
| Hugo da Silva Oliveira | 3 |
| Fábio Samuel Amorim Silva | 2 |
| Tomás Costa Silva | 2 |
Matías Rafael Lacava González gaf de meeste assists bij Vizela (4). Daarachter volgen Domingos Quina (3) en Hugo da Silva Oliveira (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Fabijan Buntic | 33 |
| João Rodrigo Pereira Escoval | 33 |
| Diogo Andre Santos Nascimento | 33 |
| Anderson de Jesus Santos | 32 |
| Samuel Essende | 31 |
Fabijan Buntic speelde de meeste wedstrijden voor Vizela (33). Daarachter volgen João Rodrigo Pereira Escoval (33) en Diogo Andre Santos Nascimento (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Matías Rafael Lacava González | 9 |
| Matheus Pereira de Souza | 9 |
| João Rodrigo Pereira Escoval | 7 |
| Fábio Samuel Amorim Silva | 7 |
| Pedro Ortiz Bernat | 7 |
Matías Rafael Lacava González pakte de meeste kaarten bij Vizela (9). Daarachter volgen Matheus Pereira de Souza (9) en João Rodrigo Pereira Escoval (7).
Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers