Statistieken Vizela 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2016, 42 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Vizela

Vizela speelde 42 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 19 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,10 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 42 9 19 14 39 49 -10 46 1,10
Thuis 21 5 11 5 25 24 1 26 1,24
Uit 21 4 8 9 14 25 -11 20 0,95
Punten per wedstrijd 1,10
Gescoord per wedstrijd 0,93
Tegen per wedstrijd 1,17
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Vizela

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 24% 19%
Gelijk 45% 52% 38%
Verloren 33% 24% 43%
Gescoord per wedstrijd 0,93 1,19 0,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,14 1,19
De nul gehouden 24% 14% 33%
Niet gescoord 36% 19% 52%
Als eerste gescoord 41% 47% 35%

Gebaseerd op 39 van de 42 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Vizela

Vizela scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 0,93 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 97 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,93 1,19 0,67
Minstens 1 keer gescoord 64% 81% 48%
Minstens 2 keer gescoord 21% 29% 14%
Minstens 3 keer gescoord 7% 10% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 13% 16% 10%
Niet gescoord 36% 19% 52%

Tegendoelpunten Vizela

Aan de andere kant incasseerde Vizela 49 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,17 1,14 1,19
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 86% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 29% 24% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 5% 10%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 5%
De nul gehouden 24% 14% 33%

Over/under statistieken Vizela

In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 2,10 doelpunten. In 36% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 14% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,10 2,33 1,86
Over 0.5 86% 90% 81%
Over 1.5 67% 76% 57%
Over 2.5 36% 38% 33%
Over 3.5 14% 19% 10%
Over 4.5 7% 10% 5%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Vizela

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 76%, op verplaatsing tot 33%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 76% 33%
Beide ploegen scoren + winst 12% 19% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 31% 43% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 14% 10%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 38% 19%
Geen btts + over 2.5 7% 0% 14%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 11% 15%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 32% 15%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 39 van de 42 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Vizela scoorde 15 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 37% 15%
Eerste helft gelijk 49% 37% 60%
Eerste helft verloren 26% 26% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,47 0,30
Tegen in de eerste helft 0,44 0,42 0,45
De nul gehouden in de eerste helft 64% 63% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 53% 70%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 23% 26% 20%
Tweede helft gelijk 38% 37% 40%
Tweede helft verloren 38% 37% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,74 0,40
Tegen in de tweede helft 0,77 0,74 0,80
De nul gehouden in de tweede helft 44% 37% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 47% 70%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 16% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 53% 60%
Evenveel in beide helften 26% 32% 20%

Gebaseerd op 39 van de 42 wedstrijden.

Wanneer scoort Vizela?

De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
8%
3%
5%
16%
11%
5%
16%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
9%
6%
4%
11%
17%
13%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Vizela

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Vizela

Vizela kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 40 van de 42 wedstrijden.

Schoten en xG van Vizela

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Vizela

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 11 van de 42 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 11 26%
0 - 0 6 14%
0 - 1 5 12%
1 - 2 4 10%
2 - 1 3 7%
1 - 0 3 7%
2 - 2 2 5%
0 - 2 2 5%
3 - 0 1 2%
3 - 1 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.

Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook