Statistieken Vizela 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2021, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Vizela

Vizela speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 33 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,82.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 7 12 15 37 58 -21 33 0,97
Thuis 17 4 7 6 16 21 -5 19 1,12
Uit 17 3 5 9 21 37 -16 14 0,82
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 1,09
Tegen per wedstrijd 1,71
De nul gehouden 6%

Basisstatistieken Vizela

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 24% 18%
Gelijk 35% 41% 29%
Verloren 44% 35% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,09 0,94 1,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,24 2,18
De nul gehouden 6% 6% 6%
Niet gescoord 32% 35% 29%
Als eerste gescoord 35% 27% 44%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Vizela

Vizela scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,09 0,94 1,24
Minstens 1 keer gescoord 68% 65% 71%
Minstens 2 keer gescoord 29% 24% 35%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 12%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 19% 7% 31%
Niet gescoord 32% 35% 29%

Tegendoelpunten Vizela

Aan de andere kant incasseerde Vizela 58 doelpunten, gemiddeld 1,71 per wedstrijd. In 6% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,71 1,24 2,18
Minstens 1 tegendoelpunt 94% 94% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 18% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 6% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 15% 6% 24%
De nul gehouden 6% 6% 6%

Over/under statistieken Vizela

In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 2,18 3,41
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 76% 88%
Over 2.5 47% 24% 71%
Over 3.5 32% 12% 53%
Over 4.5 18% 6% 29%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Vizela

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 59% 71%
Beide ploegen scoren + winst 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 0% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 18% 59%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 7% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 35% 27% 44%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Vizela scoorde 15 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 19% 20% 19%
Eerste helft gelijk 48% 40% 56%
Eerste helft verloren 32% 40% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,33 0,63
Tegen in de eerste helft 0,61 0,60 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 58% 53% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 73% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 13% 13% 13%
Tweede helft gelijk 45% 60% 31%
Tweede helft verloren 42% 27% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,55 0,47 0,63
Tegen in de tweede helft 1,03 0,60 1,44
De nul gehouden in de tweede helft 35% 47% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 60% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 33% 38%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 47% 50%
Evenveel in beide helften 16% 20% 13%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Vizela?

De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
16%
9%
16%
6%
6%
9%
13%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
10%
14%
6%
14%
12%
20%
10%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Vizela

Vizela trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,18 6,00 4,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,76 5,41 6,12
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 88% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 82% 71%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 47% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 71% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 59% 65% 53%

Kaartenstatistieken Vizela

Vizela kreeg gemiddeld 3,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,90 bij de tegenstander. In 84% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,03 2,73 3,31
Rode kaarten per wedstrijd 0,19 0,13 0,25
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,90 3,13 2,69
Zelf over 1.5 kaarten 84% 80% 88%
Zelf over 2.5 kaarten 65% 67% 63%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 84% 87% 81%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 74% 87% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 65% 67% 63%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Vizela

De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 27%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,50 14,82 10,18
Schoten op doel per wedstrijd 3,32 3,65 3,00
Schoten naast per wedstrijd 5,50 6,53 4,47
Schoten tegen per wedstrijd 12,44 10,59 14,29
Balbezit 44,4 46,8 42,0

Meest voorkomende uitslagen Vizela

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 26%
0 - 1 5 15%
2 - 1 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 4 2 6%
4 - 1 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.

Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook