Statistieken Vizela 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal SABSEG 2020, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Vizela

Vizela speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 66 punten op, oftewel 1,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,65.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 18 12 4 59 35 24 66 1,94
Thuis 17 11 5 1 29 15 14 38 2,24
Uit 17 7 7 3 30 20 10 28 1,65
Punten per wedstrijd 1,94
Gescoord per wedstrijd 1,74
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Vizela

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 65% 41%
Gelijk 35% 29% 41%
Verloren 12% 6% 18%
Gescoord per wedstrijd 1,74 1,71 1,76
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,88 1,18
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 9% 6% 12%
Als eerste gescoord 62% 65% 59%

Doelpuntenstatistieken Vizela

Vizela scoorde 59 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,74 1,71 1,76
Minstens 1 keer gescoord 91% 94% 88%
Minstens 2 keer gescoord 50% 47% 53%
Minstens 3 keer gescoord 24% 18% 29%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 26% 29% 24%
Niet gescoord 9% 6% 12%

Tegendoelpunten Vizela

Aan de andere kant incasseerde Vizela 35 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,88 1,18
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 21% 12% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Vizela

In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 2,76 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,76 2,59 2,94
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 85% 76% 94%
Over 2.5 56% 47% 65%
Over 3.5 29% 24% 35%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Vizela

In 71% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 71% 71% 71%
Beide ploegen scoren + winst 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 47% 47%
Geen btts + over 2.5 9% 0% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 29% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Vizela scoorde 21 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 35% 35%
Eerste helft gelijk 47% 53% 41%
Eerste helft verloren 18% 12% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,62 0,59 0,65
Tegen in de eerste helft 0,41 0,35 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 65% 65% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 53% 41%
Tweede helft gelijk 38% 35% 41%
Tweede helft verloren 15% 12% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,12 1,12 1,12
Tegen in de tweede helft 0,62 0,53 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 50% 59% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 29% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 18% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 59% 59%
Evenveel in beide helften 21% 24% 18%

Wanneer scoort Vizela?

De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
8%
8%
8%
12%
17%
15%
10%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
17%
9%
6%
14%
3%
9%
11%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Vizela

Vizela trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,94 4,82 5,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,73 4,47 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 76% 81%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 65% 56%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 35% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 24% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 71% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 59% 50%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Vizela

Vizela kreeg gemiddeld 2,65 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,76 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,65 2,71 2,59
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,24 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,76 2,65 2,88
Zelf over 1.5 kaarten 82% 88% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 47% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 82% 82% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 68% 65% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 53% 47%

Schoten en xG van Vizela

De ploeg loste gemiddeld 9,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 52%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,06 9,35 8,75
Schoten op doel per wedstrijd 4,67 4,59 4,75
Schoten naast per wedstrijd 4,39 4,76 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 7,06 6,65 7,50
Balbezit 48,7 48,2 49,2

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Vizela

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 24%
2 - 1 6 18%
3 - 1 4 12%
1 - 0 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 2 1 3%
4 - 0 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.

Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook