Statistieken Vizela 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Liga Portugal Bwin 2024, 2 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Vizela

Vizela speelde 2 wedstrijden dit seizoen: 0 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 1 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 2 0 1 1 2 5 -3 1 0,50
Thuis 1 0 1 0 2 2 0 1 1,00
Uit 1 0 0 1 0 3 -3 0 0,00
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 2,50
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken Vizela

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 0% 0% 0%
Gelijk 50% 100% 0%
Verloren 50% 0% 100%
Gescoord per wedstrijd 1,00 2,00 0,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,50 2,00 3,00
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 50% 0% 100%
Als eerste gescoord 50% 100% 0%

Doelpuntenstatistieken Vizela

Vizela scoorde 2 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 2,00 0,00
Minstens 1 keer gescoord 50% 100% 0%
Minstens 2 keer gescoord 50% 100% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 50% 100% 0%
Niet gescoord 50% 0% 100%

Tegendoelpunten Vizela

Aan de andere kant incasseerde Vizela 5 doelpunten, gemiddeld 2,50 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,50 2,00 3,00
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 100% 100% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 50% 0% 100%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken Vizela

In een wedstrijd van Vizela vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 100% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,50 4,00 3,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 100% 100% 100%
Over 3.5 50% 100% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Vizela

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 0%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 100% 0%
Geen btts + over 2.5 50% 0% 100%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 50% 100% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 50% 100% 0%

Statistieken per helft

Vizela scoorde 1 doelpunten voor rust en 1 erna, en kreeg er 1 tegen in de eerste helft en 4 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 100% 100% 100%
Eerste helft verloren 0% 0% 0%
Gescoord in de eerste helft 0,50 1,00 0,00
Tegen in de eerste helft 0,50 1,00 0,00
De nul gehouden in de eerste helft 50% 0% 100%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 0% 100%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 0% 0% 0%
Tweede helft gelijk 50% 100% 0%
Tweede helft verloren 50% 0% 100%
Gescoord in de tweede helft 0,50 1,00 0,00
Tegen in de tweede helft 2,00 1,00 3,00
De nul gehouden in de tweede helft 0% 0% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 0% 100%
Meeste doelpunten in de eerste helft 0% 0% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 0% 100%
Evenveel in beide helften 50% 100% 0%

Wanneer scoort Vizela?

De meeste doelpunten van Vizela vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 50% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
50%
0%
0%
0%
0%
0%
50%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
0%
20%
0%
0%
80%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Vizela

Vizela trapte gemiddeld 7,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 7,00 7,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,00 3,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 100% 100%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 100% 100%

Gebaseerd op 1 van de 2 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Vizela

Vizela kreeg gemiddeld 3,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,00 bij de tegenstander. In 100% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,00 2,00 4,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,00 4,00 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 100% 100% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 0% 100%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 100% 100% 100%

Schoten en xG van Vizela

De ploeg loste gemiddeld 15,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,0 op doel. Dat is een precisie van 20%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,00 15,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,00 3,00
Schoten naast per wedstrijd 10,00 10,00
Schoten tegen per wedstrijd 12,00 12,00
Balbezit 68,0 68,0

Gebaseerd op 1 van de 2 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Vizela

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 1 van de 2 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 1 50%
0 - 3 1 50%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Vizela.

Spelersstatistieken Vizela

Topschutters
Speler Doelpunten
Heinz Mörschel 1

Heinz Mörschel is dit seizoen de topschutter van Vizela (1).

Topschutters Vizela

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
João Carlos Silva Reis 2
André Ricardo Ferreira Schutte 2
João Paulo Marques Gonçalves 2
Heinz Mörschel 2
Natanael Ntolla 2

João Carlos Silva Reis speelde de meeste wedstrijden voor Vizela (2). Daarachter volgen André Ricardo Ferreira Schutte (2) en João Paulo Marques Gonçalves (2).

Wedstrijden Vizela

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa 2
João Carlos Silva Reis 1
Anthony Paulo Rodrigues Correia 1
Jorge Miguel Lopes Xavier 1
Diogo Andre Santos Nascimento 1

Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa pakte de meeste kaarten bij Vizela (2). Daarachter volgen João Carlos Silva Reis (1) en Anthony Paulo Rodrigues Correia (1).

Kaarten Vizela

Vizela · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook