Jorge Miguel Lopes Xavier
Biografie
Volgende wedstrijd
Factsheet
Positie
VerdedigerLeeftijd
25Afkomst
PortugalGeboortedatum
2001-05-19Geboorteplaats
LisboaGeboorteland
PortugalLengte
186 cmGewicht
75 kgCarrièrestatistieken Jorge Miguel Lopes Xavier
Vergelijk Jorge Miguel Lopes Xavier met een andere speler
Hoe doet Jorge Miguel Lopes Xavier het naast andere voetballers? Zet goals, assists, cijfers per 90 minuten en hun duels tegen elkaar naast elkaar met onze spelersvergelijking. Kies hieronder een tweede speler.
Of bekijk meteen: Jorge Miguel Lopes Xavier vs Luís Carlos Rocha Rodrigues · Jorge Miguel Lopes Xavier vs Bright Osuoha Godwin · Jorge Miguel Lopes Xavier vs Andrea Hristov
Stats Jorge Miguel Lopes Xavier
| Wedstrijd | Competitie | Datum | FN rating | Min | Pos | G | A | Sch | SchD | Pas | SlPas | Pas+ | Tkl | Blk | Int | Du | Du+ | Dri | Dri+ | Fout | Fout+ | BS | Red | DT | PenG | PenM | PenR | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø Gemiddelde | - | ||||||||||||||||||||||||||||
Kaapverdië - Rwanda
|
Afrika Cup kwalificaties | 2026-09-29 | 0.0 | 0 | Verdediger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | - | - |
Mali - Kaapverdië
(wissel) |
Afrika Cup kwalificaties | 2026-09-25 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - Sporting CP B
(wissel) |
Liga Portugal SABSEG | 2026-04-26 | 6.9 | 45 | Verdediger | - | 0 | - | - | 9 | - | 6 | 1 | - | 1 | 3 | 2 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Penafiel - Vizela
|
Liga Portugal SABSEG | 2026-03-21 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 42 | - | 30 | - | 1 | - | 10 | 4 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - Lusitânia Lourosa
|
Liga Portugal SABSEG | 2026-03-15 | 6.2 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 41 | - | 33 | 2 | - | 3 | 16 | 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - Chaves
|
Liga Portugal SABSEG | 2026-02-28 | 6.7 | 90 | Verdediger | - | 1 | - | - | 28 | 1 | 21 | - | - | - | 4 | 2 | - | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - Maritimo
|
Liga Portugal SABSEG | 2026-02-15 | 7.0 | 90 | Verdediger | - | 0 | - | - | 24 | 2 | 19 | - | 1 | 1 | 12 | 7 | 4 | 1 | - | 2 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - AVS
|
Liga Portugal Bwin | 2025-06-01 | 6.2 | 68 | Verdediger | - | 0 | - | - | 21 | 1 | 16 | 1 | - | - | 7 | 2 | 1 | - | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
AVS - Vizela
(wissel) |
Liga Portugal Bwin | 2025-05-24 | 6.3 | 24 | Verdediger | - | 0 | - | - | 8 | - | 6 | - | - | - | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Vizela - Mafra
(wissel) |
Liga Portugal SABSEG | 2024-09-30 | - | - | Verdediger | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
Legende
| Competitie | Wed | Bas | Min | G | A | G+A | Min/G | Ø | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seizoen 2025 | ||||||||||
Liga Portugal SABSEG
|
5 | 4 | 405 | - | 1 | 1 | - | 0 | 0 | 6.76 |
| Seizoen 2024 | ||||||||||
Liga Portugal Bwin
|
2 | 1 | 92 | - | 0 | 0 | - | 1 | 0 | 6.25 |
| Volledige carrière | 7 | 5 | 497 | 0 | 1 | 1 | - | 1 | 0 | 6.61 |
| Statistiek | Seizoen 2025 | Volledige carrière | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | per wedstrijd | per 90 | Totaal | per wedstrijd | per 90 | |
| Wedstrijden | 5 | - | - | 7 | - | - |
| Minuten gespeeld | 405 | 81.0 | - | 497 | 71.0 | - |
| Aanvallend | ||||||
| Goals | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Assists | 1 | 0.20 | 0.22 | 1 | 0.14 | 0.18 |
| Goals + assists | 1 | 0.20 | 0.22 | 1 | 0.14 | 0.18 |
| Schoten | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Schoten op doel | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Dribbels | 10 | 2.00 | 2.22 | 12 | 1.71 | 2.17 |
| Dribbels gelukt | 4 | 0.80 | 0.89 | 5 | 0.71 | 0.91 |
| Buitenspel | - | - | - | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Passing | ||||||
| Passes | 144 | 28.80 | 32.00 | 173 | 24.71 | 31.33 |
| Sleutelpasses | 3 | 0.60 | 0.67 | 4 | 0.57 | 0.72 |
| Aangekomen passes | 109 | 21.80 | 24.22 | 131 | 18.71 | 23.72 |
| Verdedigend | ||||||
| Tackles | 3 | 0.60 | 0.67 | 4 | 0.57 | 0.72 |
| Intercepties | 5 | 1.00 | 1.11 | 5 | 0.71 | 0.91 |
| Geblokte schoten | 2 | 0.40 | 0.44 | 2 | 0.29 | 0.36 |
| Duels | 45 | 9.00 | 10.00 | 55 | 7.86 | 9.96 |
| Duels gewonnen | 25 | 5.00 | 5.56 | 29 | 4.14 | 5.25 |
| Voorbijgespeeld | 1 | 0.20 | 0.22 | 1 | 0.14 | 0.18 |
| Discipline | ||||||
| Fouten begaan | 3 | 0.60 | 0.67 | 5 | 0.71 | 0.91 |
| Fouten uitgelokt | 10 | 2.00 | 2.22 | 12 | 1.71 | 2.17 |
| Gele kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 1 | 0.14 | 0.18 |
| Rode kaarten | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty's | ||||||
| Penalty gescoord | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
| Penalty gemist | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0.00 |
Transfers Jorge Miguel Lopes Xavier
| Transferdatum | Oud team | Nieuw team | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|---|
Sheriff Tiraspol
|
Vizela
|
Terug van uitleenbeurt | - | |
Vizela
|
Sheriff Tiraspol
|
Uitgeleend | - | |
Belenenses
|
Vizela
|
Transfer | - | |
Pacos Ferreira
|
Belenenses
|
Transfer | - | |
Belenenses
|
Pacos Ferreira
|
Uitgeleend | - |
geplande wedstrijden
Een overzicht van matchen waarbij Jorge Miguel Lopes Xavier in de ploeg zit. Het is niet gegarandeerd dat Jorge Miguel Lopes Xavier in de opstellingen voor deze matchen zal aanwezig zijn. Controleer hiervoor de nieuwsfeeds van de club.
gespeelde wedstrijden
Dit zijn de wedstrijden waarbij Jorge Miguel Lopes Xavier in de basis stond. Bij iedere match zie je ofwel een voetbal icoon ⚽ of een fistbump 🤜. De voetbal geeft aan dat Jorge Miguel Lopes Xavier een goal heeft gemaakt in de match en de fistbump geeft aan dat Jorge Miguel Lopes Xavier een assist heeft gegeven in de match.


