Statistieken Fortuna Dusseldorf 2024

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,59.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 14 11 9 57 52 5 53 1,56
Thuis 17 7 5 5 29 27 2 26 1,53
Uit 17 7 6 4 28 25 3 27 1,59
Punten per wedstrijd 1,56
Gescoord per wedstrijd 1,68
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 41% 41% 41%
Gelijk 32% 29% 35%
Verloren 26% 29% 24%
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,71 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,59 1,47
De nul gehouden 26% 35% 18%
Niet gescoord 12% 18% 6%
Als eerste gescoord 50% 47% 53%

Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,71 1,65
Minstens 1 keer gescoord 88% 82% 94%
Minstens 2 keer gescoord 56% 53% 59%
Minstens 3 keer gescoord 18% 24% 12%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 29% 29% 29%
Niet gescoord 12% 18% 6%

Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf

Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 52 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,59 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 65% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 53% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 24% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 12% 12%
De nul gehouden 26% 35% 18%

Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf

In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 3,21 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,21 3,29 3,12
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 85% 76% 94%
Over 2.5 59% 59% 59%
Over 3.5 38% 41% 35%
Over 4.5 24% 29% 18%
Over 5.5 12% 18% 6%

Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 76%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 53% 76%
Beide ploegen scoren + winst 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 47% 53%
Geen btts + over 2.5 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 29% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 35% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 18% 0%

Statistieken per helft

Fortuna Dusseldorf scoorde 20 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 35% 24%
Eerste helft gelijk 41% 47% 35%
Eerste helft verloren 29% 18% 41%
Gescoord in de eerste helft 0,59 0,76 0,41
Tegen in de eerste helft 0,59 0,53 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 29% 47%
Tweede helft gelijk 35% 35% 35%
Tweede helft verloren 26% 35% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,09 0,94 1,24
Tegen in de tweede helft 0,94 1,06 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 44% 41% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 41% 18%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 29% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 65% 59% 71%
Evenveel in beide helften 9% 12% 6%

Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?

De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
12%
4%
4%
14%
16%
9%
9%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
8%
4%
8%
10%
21%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,08 6,55 3,85
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,79 4,27 5,23
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 91% 77%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 82% 54%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 55% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 18% 15%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 100% 46%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 54% 73% 38%

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 2,62 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,62 2,18 3,06
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,18 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,85 2,00 1,71
Zelf over 1.5 kaarten 79% 76% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 41% 65%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 65% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 47% 71%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 18% 47%

Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf

De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,08 16,18 10,46
Schoten op doel per wedstrijd 4,54 5,55 3,69
Schoten naast per wedstrijd 4,75 5,55 4,08
Schoten tegen per wedstrijd 15,13 14,91 15,31
Balbezit 49,1 50,0 48,4

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
2 - 1 4 12%
2 - 2 4 12%
2 - 0 3 9%
1 - 0 3 9%
3 - 2 2 6%
5 - 0 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 3 1 3%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.

Spelersstatistieken Fortuna Dusseldorf

Topschutters
Speler Doelpunten
Dawid Kownacki 12
Ísak Bergmann Jóhannesson 8
Danny Schmidt 5
Dženan Pejčinović 5
Myron van Brederode 4

Dawid Kownacki is dit seizoen de topschutter van Fortuna Dusseldorf (12). Daarachter volgen Ísak Bergmann Jóhannesson (8) en Danny Schmidt (5).

Topschutters Fortuna Dusseldorf

Meeste assists
Speler Assists
Shinta Karl Appelkamp 7
Dawid Kownacki 4
Moritz-Broni Kwarteng 4
Tim Oberdorf 3
Matthias Zimmermann 2

Shinta Karl Appelkamp gaf de meeste assists bij Fortuna Dusseldorf (7). Daarachter volgen Dawid Kownacki (4) en Moritz-Broni Kwarteng (4).

Assists Fortuna Dusseldorf

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Florian Kastenmeier 30
Andre Hoffmann 30
Matthias Zimmermann 29
Tim Oberdorf 29
Jona Niemiec 29

Florian Kastenmeier speelde de meeste wedstrijden voor Fortuna Dusseldorf (30). Daarachter volgen Andre Hoffmann (30) en Matthias Zimmermann (29).

Wedstrijden Fortuna Dusseldorf

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Giovanni Haag 9
Andre Hoffmann 8
Jamil Siebert 7
Matthias Zimmermann 6
Dawid Kownacki 6

Giovanni Haag pakte de meeste kaarten bij Fortuna Dusseldorf (9). Daarachter volgen Andre Hoffmann (8) en Jamil Siebert (7).

Kaarten Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook