Statistieken Fortuna Dusseldorf 2014

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 11 11 12 48 52 -4 44 1,29
Thuis 17 4 7 6 24 29 -5 19 1,12
Uit 17 7 4 6 24 23 1 25 1,47
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,41
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 24% 41%
Gelijk 32% 41% 24%
Verloren 35% 35% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,41 1,41
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,71 1,35
De nul gehouden 26% 24% 29%
Niet gescoord 18% 18% 18%
Als eerste gescoord 47% 41% 53%

Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,41 1,41
Minstens 1 keer gescoord 82% 82% 82%
Minstens 2 keer gescoord 44% 47% 41%
Minstens 3 keer gescoord 12% 12% 12%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 35% 29% 41%
Niet gescoord 18% 18% 18%

Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf

Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 52 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,71 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 76% 71%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 65% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 29% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 26% 24% 29%

Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf

In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 2,94 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,94 3,12 2,76
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 88% 82% 94%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 38% 53% 24%
Over 4.5 18% 24% 12%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 65% 53%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 35% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 53% 29%
Geen btts + over 2.5 9% 0% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 35% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 29% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Fortuna Dusseldorf scoorde 23 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 24% 47%
Eerste helft gelijk 32% 41% 24%
Eerste helft verloren 32% 35% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,68 0,71 0,65
Tegen in de eerste helft 0,71 0,88 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 50% 35% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 47% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 35% 41%
Tweede helft gelijk 26% 29% 24%
Tweede helft verloren 35% 35% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,74 0,71 0,76
Tegen in de tweede helft 0,82 0,82 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 44% 47% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 35% 41% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 29% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 32% 29% 35%
Evenveel in beide helften 41% 41% 41%

Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?

De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
10%
15%
8%
13%
8%
17%
6%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
17%
8%
8%
8%
10%
17%
8%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,3 toe. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,57 5,00 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,29 4,38 4,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 88% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 50% 33%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 38% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 13% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 57% 63% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 50% 33%

Gebaseerd op 14 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 1,12 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,62 bij de tegenstander. In 24% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,12 0,94 1,29
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,62 0,59 0,65
Zelf over 1.5 kaarten 29% 29% 29%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 18% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 24% 18% 29%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 12% 24%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 9% 6% 12%

Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf

De ploeg loste gemiddeld 8,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 48%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,33 8,50 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 3,50 5,00
Schoten naast per wedstrijd 4,33 5,00 3,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,00 9,50 8,00
Balbezit 48,5 50,1 46,3

Gebaseerd op 3 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
2 - 0 4 12%
2 - 2 3 9%
2 - 3 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 3 3 9%
0 - 2 3 9%
4 - 1 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.

Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook