Statistieken Fortuna Dusseldorf 2017

Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 63 punten op, oftewel 1,85 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 19 6 9 57 44 13 63 1,85
Thuis 17 10 4 3 30 20 10 34 2,00
Uit 17 9 2 6 27 24 3 29 1,71
Punten per wedstrijd 1,85
Gescoord per wedstrijd 1,68
Tegen per wedstrijd 1,29
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 56% 59% 53%
Gelijk 18% 24% 12%
Verloren 26% 18% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,76 1,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,18 1,41
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 12% 6% 18%
Als eerste gescoord 62% 71% 53%

Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,68 1,76 1,59
Minstens 1 keer gescoord 88% 94% 82%
Minstens 2 keer gescoord 56% 53% 59%
Minstens 3 keer gescoord 21% 24% 18%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 41% 47% 35%
Niet gescoord 12% 6% 18%

Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf

Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 44 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,29 1,18 1,41
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 41% 35%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 6% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf

In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,97 2,94 3,00
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 79% 82% 76%
Over 2.5 62% 59% 65%
Over 3.5 38% 35% 41%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 65% 65%
Beide ploegen scoren + winst 32% 29% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 24% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 59% 53% 65%
Geen btts + over 2.5 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 44% 53% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Fortuna Dusseldorf scoorde 26 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 47% 53%
Eerste helft gelijk 26% 41% 12%
Eerste helft verloren 24% 12% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,76 0,76 0,76
Tegen in de eerste helft 0,50 0,35 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 65% 76% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 35% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 29% 29%
Tweede helft gelijk 53% 59% 47%
Tweede helft verloren 18% 12% 24%
Gescoord in de tweede helft 0,91 1,00 0,82
Tegen in de tweede helft 0,79 0,82 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 47% 41% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 24% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 24% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 53% 41%
Evenveel in beide helften 24% 24% 24%

Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?

De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
19%
5%
4%
11%
9%
11%
9%
18%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
2%
7%
14%
9%
11%
20%
14%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,15 5,71 4,59
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,56 5,59 5,53
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 94% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 82% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 35% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 71% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 56% 65% 47%

Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 2,09 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,56 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,09 2,35 1,82
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,12 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,56 2,29 2,82
Zelf over 1.5 kaarten 71% 76% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 35% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 65% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 59% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 47% 41%

Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf

De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,29 14,29 12,29
Schoten op doel per wedstrijd 5,21 5,47 4,94
Schoten naast per wedstrijd 5,59 6,18 5,00
Schoten tegen per wedstrijd 14,03 13,00 15,06
Balbezit 50,9 51,5 50,4

Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 18%
1 - 0 4 12%
1 - 3 4 12%
2 - 0 3 9%
2 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
0 - 1 2 6%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.

Spelersstatistieken Fortuna Dusseldorf

Topschutters
Speler Doelpunten
Rouwen Hennings 13
Benito Raman 10
Takashi Usami 8
Florian Neuhaus 6
Marcel Sobottka 4

Rouwen Hennings is dit seizoen de topschutter van Fortuna Dusseldorf (13). Daarachter volgen Benito Raman (10) en Takashi Usami (8).

Topschutters Fortuna Dusseldorf

Meeste assists
Speler Assists
Oliver Fink 4
Rouwen Hennings 4
Håvard Kallevik Nielsen 3
Niko Gießelmann 3
Jean Zimmer 3

Oliver Fink gaf de meeste assists bij Fortuna Dusseldorf (4). Daarachter volgen Rouwen Hennings (4) en Håvard Kallevik Nielsen (3).

Assists Fortuna Dusseldorf

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Niko Gießelmann 33
Rouwen Hennings 33
Marcel Sobottka 32
Raphael Wolf 31
Kaan Ayhan 31

Niko Gießelmann speelde de meeste wedstrijden voor Fortuna Dusseldorf (33). Daarachter volgen Rouwen Hennings (33) en Marcel Sobottka (32).

Wedstrijden Fortuna Dusseldorf

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Kaan Ayhan 14
Niko Gießelmann 7
Marcel Sobottka 7
Rouwen Hennings 7
Benito Raman 6

Kaan Ayhan pakte de meeste kaarten bij Fortuna Dusseldorf (14). Daarachter volgen Niko Gießelmann (7) en Marcel Sobottka (7).

Kaarten Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook