Statistieken Fortuna Dusseldorf 2019

Alle cijfers hieronder gaan over 1. Bundesliga 2019, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 0,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 6 12 16 36 67 -31 30 0,88
Thuis 17 4 6 7 18 28 -10 18 1,06
Uit 17 2 6 9 18 39 -21 12 0,71
Punten per wedstrijd 0,88
Gescoord per wedstrijd 1,06
Tegen per wedstrijd 1,97
De nul gehouden 12%

Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 24% 12%
Gelijk 35% 35% 35%
Verloren 47% 41% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,06 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,65 2,29
De nul gehouden 12% 18% 6%
Niet gescoord 32% 29% 35%
Als eerste gescoord 44% 47% 41%

Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,06 1,06
Minstens 1 keer gescoord 68% 71% 65%
Minstens 2 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 12%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 24% 18%
Niet gescoord 32% 29% 35%

Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf

Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 67 doelpunten, gemiddeld 1,97 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,65 2,29
Minstens 1 tegendoelpunt 88% 82% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 41% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 35% 29% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 12% 12%
De nul gehouden 12% 18% 6%

Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf

In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,71 3,35
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 88% 76% 100%
Over 2.5 62% 53% 71%
Over 3.5 35% 29% 41%
Over 4.5 15% 12% 18%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 59% 59%
Beide ploegen scoren + winst 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 32% 29% 35%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 41% 41%
Geen btts + over 2.5 21% 12% 29%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Fortuna Dusseldorf scoorde 16 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 43 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 18% 35%
Eerste helft gelijk 38% 65% 12%
Eerste helft verloren 35% 18% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,53 0,41
Tegen in de eerste helft 0,71 0,71 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 53% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 24% 24%
Tweede helft gelijk 24% 35% 12%
Tweede helft verloren 53% 41% 65%
Gescoord in de tweede helft 0,59 0,53 0,65
Tegen in de tweede helft 1,26 0,94 1,59
De nul gehouden in de tweede helft 24% 35% 12%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 53% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 29% 12%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 53% 65%
Evenveel in beide helften 21% 18% 24%

Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?

De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
6%
6%
17%
8%
3%
19%
8%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
4%
7%
10%
13%
12%
19%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 4,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,35 4,71 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,76 3,76 5,76
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 82% 76%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 41% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 24% 41%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 6% 24%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 59% 59% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 53% 41%

Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf

Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 2,29 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,88 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,29 2,00 2,59
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,88 2,35 1,41
Zelf over 1.5 kaarten 71% 71% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 24% 59%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 62% 71% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 35% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 24% 35%

Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf

De ploeg loste gemiddeld 12,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 28%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,59 13,00 12,18
Schoten op doel per wedstrijd 3,50 3,71 3,29
Schoten naast per wedstrijd 5,44 5,41 5,47
Schoten tegen per wedstrijd 13,71 11,65 15,76
Balbezit 45,5 47,6 43,4

Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
0 - 3 4 12%
2 - 2 3 9%
1 - 2 3 9%
3 - 3 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 5 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.

Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook