Statistieken Fortuna Dusseldorf
Alle cijfers hieronder gaan over 3. Liga 2026, 12 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf speelde 12 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 16 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,33.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | 14 | -2 | 16 | 1,33 |
| Thuis | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 8 | 1,33 |
| Uit | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 | 1,33 |
Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 33% | 33% | 33% |
| Gelijk | 33% | 33% | 33% |
| Verloren | 33% | 33% | 33% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,17 | 1,33 | 1,00 |
| De nul gehouden | 25% | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
| Als eerste gescoord | 25% | 50% | 0% |
Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf scoorde 12 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 67% | 67% | 67% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 33% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 17% | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf
Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 14 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,17 | 1,33 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 75% | 67% | 83% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 33% | 50% | 17% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 17% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 25% | 33% | 17% |
Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf
In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 2,17 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,17 | 2,33 | 2,00 |
| Over 0.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 67%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 50% | 67% |
| Beide ploegen scoren + winst | 25% | 17% | 33% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 17% | 17% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 33% | 33% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 33% | 33% | 33% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 17% | 0% |
Statistieken per helft
Fortuna Dusseldorf scoorde 4 doelpunten voor rust en 8 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 0% | 0% | 0% |
| Eerste helft gelijk | 75% | 83% | 67% |
| Eerste helft verloren | 25% | 17% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,33 | 0,33 | 0,33 |
| Tegen in de eerste helft | 0,58 | 0,50 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 42% | 50% | 33% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 67% | 67% | 67% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 33% | 33% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 50% | 33% | 67% |
| Tweede helft verloren | 17% | 33% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,67 | 0,67 | 0,67 |
| Tegen in de tweede helft | 0,58 | 0,83 | 0,33 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 50% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 25% | 0% | 50% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 33% | 33% | 33% |
| Evenveel in beide helften | 42% | 67% | 17% |
Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?
De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,33 | 6,00 | 4,67 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,67 | 4,33 | 5,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 83% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 33% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 8% | 17% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 67% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 67% | 33% |
Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 2,58 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,25 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,58 | 2,50 | 2,67 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,25 | 0,33 | 0,17 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,25 | 2,00 | 2,50 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 83% | 83% | 83% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 67% | 83% | 50% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 75% | 67% | 83% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 67% | 67% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 33% | 50% |
Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf
De ploeg loste gemiddeld 15,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 28%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,33 | 18,50 | 12,17 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,25 | 5,00 | 3,50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,08 | 9,50 | 4,67 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,17 | 9,83 | 12,50 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,06 | 2,54 | 1,82 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,42 | 1,70 | 1,28 |
| Balbezit | 53,7 | 53,7 | 53,7 |
Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 12 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 3 | 25% |
| 0 - 0 | 2 | 17% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 0 | 1 | 8% |
| 1 - 1 | 1 | 8% |
| 1 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 3 | 1 | 8% |
| 0 - 1 | 1 | 8% |
| 0 - 2 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.
Spelersstatistieken Fortuna Dusseldorf
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Eric Hottmann | 2 |
| Fabian Schleusener | 2 |
| Andreas Müller | 1 |
| Jordi Paulina | 1 |
| Jorrit Hendrix | 1 |
Eric Hottmann is dit seizoen de topschutter van Fortuna Dusseldorf (2). Daarachter volgen Fabian Schleusener (2) en Andreas Müller (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Jorrit Hendrix | 1 |
| Philipp Förster | 1 |
| Yassine Bouchama | 1 |
Jorrit Hendrix gaf de meeste assists bij Fortuna Dusseldorf (1). Daarachter volgen Philipp Förster (1) en Yassine Bouchama (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Fabian Schleusener | 8 |
| Tim Oberdorf | 8 |
| Andreas Müller | 7 |
| Eric Hottmann | 7 |
| Erik Wekesser | 7 |
Fabian Schleusener speelde de meeste wedstrijden voor Fortuna Dusseldorf (8). Daarachter volgen Tim Oberdorf (8) en Andreas Müller (7).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Andreas Müller | 3 |
| Erik Wekesser | 3 |
| Lukas Leonard Bornschein | 2 |
| Tim Oberdorf | 2 |
| Yassine Bouchama | 2 |
Andreas Müller pakte de meeste kaarten bij Fortuna Dusseldorf (3). Daarachter volgen Erik Wekesser (3) en Lukas Leonard Bornschein (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 2 |
| 1 | Fabian Schleusener | 2 |
| 1 | Jorrit Hendrix | 2 |
| 4 | Andreas Müller | 1 |
| 4 | Jordi Paulina | 1 |
| 4 | Philipp Förster | 1 |
| 4 | Tim Oberdorf | 1 |
| 4 | Yassine Bouchama | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 2 |
| 1 | Fabian Schleusener | 2 |
| 3 | Andreas Müller | 1 |
| 3 | Jordi Paulina | 1 |
| 3 | Jorrit Hendrix | 1 |
| 3 | Tim Oberdorf | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jorrit Hendrix | 13 |
| 2 | Jordi Paulina | 9 |
| 3 | Andreas Müller | 8 |
| 3 | Eric Hottmann | 8 |
| 5 | Erik Wekesser | 6 |
| 5 | Fabian Schleusener | 6 |
| 7 | Elias Egouli | 3 |
| 7 | Yassine Bouchama | 3 |
| 9 | Jomaine Ellay Consbruch | 2 |
| 9 | Matthias Zimmermann | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 4 |
| 2 | Fabian Schleusener | 3 |
| 2 | Jorrit Hendrix | 3 |
| 4 | Andreas Müller | 2 |
| 4 | Jordi Paulina | 2 |
| 6 | Erik Wekesser | 1 |
| 6 | Matthias Zimmermann | 1 |
| 6 | Philipp Förster | 1 |
| 6 | Steven van der Sloot | 1 |
| 6 | Tim Oberdorf | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 50,0% |
| 2 | Andreas Müller | 25,0% |
| 3 | Jorrit Hendrix | 23,1% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 25,0% |
| 2 | Andreas Müller | 12,5% |
| 3 | Jorrit Hendrix | 7,7% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 8 |
| 1 | Philipp Förster | 8 |
| 3 | Jomaine Ellay Consbruch | 6 |
| 4 | Jorrit Hendrix | 5 |
| 5 | Andreas Müller | 4 |
| 5 | Fabian Schleusener | 4 |
| 5 | Steven van der Sloot | 4 |
| 8 | Erik Wekesser | 3 |
| 8 | Matthias Zimmermann | 3 |
| 8 | Yassine Bouchama | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Oberdorf | 416 |
| 2 | Elias Egouli | 262 |
| 3 | Andreas Müller | 247 |
| 4 | Steven van der Sloot | 178 |
| 5 | Louis Sascha Lord | 174 |
| 6 | Erik Wekesser | 162 |
| 7 | Matthias Zimmermann | 152 |
| 8 | Jorrit Hendrix | 136 |
| 9 | Yassine Bouchama | 133 |
| 10 | Philipp Förster | 129 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elias Egouli | 92,3% |
| 2 | Philipp Förster | 86,6% |
| 3 | Erik Wekesser | 84,4% |
| 4 | Steven van der Sloot | 83,2% |
| 5 | Tim Oberdorf | 82,2% |
| 6 | Jorrit Hendrix | 81,4% |
| 7 | Louis Sascha Lord | 79,1% |
| 8 | Andreas Müller | 78,9% |
| 9 | Matthias Zimmermann | 78,8% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Müller | 8 |
| 2 | Erik Wekesser | 7 |
| 2 | Jorrit Hendrix | 7 |
| 4 | Matthias Zimmermann | 5 |
| 5 | Fabian Schleusener | 4 |
| 5 | Tim Oberdorf | 4 |
| 7 | Elias Egouli | 3 |
| 7 | Lukas Leonard Bornschein | 3 |
| 7 | Yassine Bouchama | 3 |
| 10 | Eric Hottmann | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Oberdorf | 16 |
| 2 | Elias Egouli | 9 |
| 3 | Andreas Müller | 7 |
| 4 | Erik Wekesser | 6 |
| 5 | Matthias Zimmermann | 5 |
| 6 | Sascha Risch | 4 |
| 7 | Lukas Leonard Bornschein | 3 |
| 7 | Philipp Förster | 3 |
| 7 | Steven van der Sloot | 3 |
| 7 | Yassine Bouchama | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Müller | 4 |
| 2 | Jordi Paulina | 2 |
| 2 | Steven van der Sloot | 2 |
| 2 | Tim Oberdorf | 2 |
| 5 | Eric Hottmann | 1 |
| 5 | Erik Wekesser | 1 |
| 5 | Jomaine Ellay Consbruch | 1 |
| 5 | Jorrit Hendrix | 1 |
| 5 | Matthias Zimmermann | 1 |
| 5 | Yassine Bouchama | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Oberdorf | 43 |
| 2 | Eric Hottmann | 29 |
| 3 | Andreas Müller | 28 |
| 3 | Erik Wekesser | 28 |
| 5 | Elias Egouli | 27 |
| 6 | Matthias Zimmermann | 26 |
| 7 | Jorrit Hendrix | 20 |
| 8 | Steven van der Sloot | 18 |
| 8 | Yassine Bouchama | 18 |
| 10 | Fabian Schleusener | 17 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Erik Wekesser | 58,3% |
| 2 | Elias Egouli | 55,1% |
| 3 | Tim Oberdorf | 54,4% |
| 4 | Andreas Müller | 52,8% |
| 5 | Jorrit Hendrix | 47,6% |
| 6 | Steven van der Sloot | 47,4% |
| 7 | Matthias Zimmermann | 47,3% |
| 8 | Eric Hottmann | 45,3% |
| 9 | Fabian Schleusener | 36,2% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthias Zimmermann | 6 |
| 2 | Andreas Müller | 4 |
| 3 | Lukas Leonard Bornschein | 3 |
| 3 | Marcel Benger | 3 |
| 3 | Steven van der Sloot | 3 |
| 3 | Tim Oberdorf | 3 |
| 7 | Fabian Schleusener | 2 |
| 7 | Yassine Bouchama | 2 |
| 9 | Dominique Heintz | 1 |
| 9 | Erik Wekesser | 1 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Erik Wekesser | 6 |
| 2 | Andreas Müller | 5 |
| 2 | Steven van der Sloot | 5 |
| 2 | Yassine Bouchama | 5 |
| 5 | Jordi Paulina | 4 |
| 6 | Eric Hottmann | 2 |
| 6 | Matthias Zimmermann | 2 |
| 6 | Philipp Förster | 2 |
| 9 | Felix Meiser | 1 |
| 9 | Filimon Gerezgiher | 1 |
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Louis Sascha Lord | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Louis Sascha Lord | 17 |
| 2 | Lasse Finn Rieß | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Louis Sascha Lord | 85,0% |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Erik Wekesser | 3 |
| 2 | Andreas Müller | 2 |
| 2 | Lukas Leonard Bornschein | 2 |
| 2 | Tim Oberdorf | 2 |
| 2 | Yassine Bouchama | 2 |
| 6 | Dominique Heintz | 1 |
| 6 | Fabian Schleusener | 1 |
| 6 | Felix Meiser | 1 |
| 6 | Hamza Anhari | 1 |
| 6 | Jordi Paulina | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Müller | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Schleusener | 8 |
| 2 | Tim Oberdorf | 7 |
| 3 | Erik Wekesser | 6 |
| 3 | Matthias Zimmermann | 6 |
| 3 | Steven van der Sloot | 6 |
| 6 | Andreas Müller | 5 |
| 6 | Jorrit Hendrix | 5 |
| 8 | Elias Egouli | 4 |
| 8 | Eric Hottmann | 4 |
| 8 | Kaden Nana Kwaku Attakora Amaniampong | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Eric Hottmann | 6 |
| 1 | Tim Oberdorf | 6 |
| 3 | Erik Wekesser | 4 |
| 3 | Jordi Paulina | 4 |
| 3 | Matthias Zimmermann | 4 |
| 3 | Steven van der Sloot | 4 |
| 7 | Andreas Müller | 3 |
| 7 | Marcel Benger | 3 |
| 7 | Philipp Förster | 3 |
| 10 | Fabian Schleusener | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filimon Gerezgiher | 3 |
| 1 | Steven van der Sloot | 3 |
| 3 | Fabian Schleusener | 2 |
| 3 | Jordi Paulina | 2 |
| 5 | Eric Hottmann | 1 |
| 5 | Erik Wekesser | 1 |
| 5 | Jorrit Hendrix | 1 |
| 5 | Matthias Zimmermann | 1 |
| 5 | Philipp Förster | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tim Oberdorf | 720 |
| 2 | Louis Sascha Lord | 630 |
| 3 | Andreas Müller | 620 |
| 4 | Fabian Schleusener | 551 |
| 5 | Erik Wekesser | 494 |
| 6 | Jorrit Hendrix | 488 |
| 7 | Matthias Zimmermann | 456 |
| 8 | Elias Egouli | 450 |
| 9 | Steven van der Sloot | 376 |
| 10 | Eric Hottmann | 350 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Fabian Schleusener | 8 |
| 1 | Tim Oberdorf | 8 |
| 3 | Andreas Müller | 7 |
| 3 | Erik Wekesser | 7 |
| 3 | Louis Sascha Lord | 7 |
| 6 | Eric Hottmann | 6 |
| 6 | Jorrit Hendrix | 6 |
| 6 | Matthias Zimmermann | 6 |
| 6 | Philipp Förster | 6 |
| 6 | Steven van der Sloot | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Philipp Förster | 5,53 |
| 2 | Steven van der Sloot | 5,44 |
| 3 | Jorrit Hendrix | 5,32 |
| 4 | Tim Oberdorf | 4,96 |
| 5 | Fabian Schleusener | 4,88 |
| 6 | Eric Hottmann | 4,80 |
| 7 | Louis Sascha Lord | 4,75 |
| 8 | Erik Wekesser | 4,65 |
| 9 | Andreas Müller | 4,57 |
| 10 | Matthias Zimmermann | 4,41 |
Vanaf 288 gespeelde minuten
Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers