Statistieken Fortuna Dusseldorf 2016
Alle cijfers hieronder gaan over 2. Bundesliga 2016, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,12 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,35.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 10 | 12 | 12 | 37 | 39 | -2 | 42 | 1,24 |
| Thuis | 17 | 4 | 7 | 6 | 19 | 22 | -3 | 19 | 1,12 |
| Uit | 17 | 6 | 5 | 6 | 18 | 17 | 1 | 23 | 1,35 |
Basisstatistieken Fortuna Dusseldorf
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 29% | 24% | 35% |
| Gelijk | 35% | 41% | 29% |
| Verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,09 | 1,12 | 1,06 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,15 | 1,29 | 1,00 |
| De nul gehouden | 32% | 29% | 35% |
| Niet gescoord | 35% | 29% | 41% |
| Als eerste gescoord | 35% | 41% | 29% |
Doelpuntenstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf scoorde 37 doelpunten, gemiddeld 1,09 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 35% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,09 | 1,12 | 1,06 |
| Minstens 1 keer gescoord | 65% | 71% | 59% |
| Minstens 2 keer gescoord | 26% | 24% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 12% | 18% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 12% | 18% |
| Niet gescoord | 35% | 29% | 41% |
Tegendoelpunten Fortuna Dusseldorf
Aan de andere kant incasseerde Fortuna Dusseldorf 39 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,15 | 1,29 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 68% | 71% | 65% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 38% | 41% | 35% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 9% | 18% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 32% | 29% | 35% |
Over/under statistieken Fortuna Dusseldorf
In een wedstrijd van Fortuna Dusseldorf vallen er gemiddeld 2,24 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,24 | 2,41 | 2,06 |
| Over 0.5 | 88% | 94% | 82% |
| Over 1.5 | 68% | 76% | 59% |
| Over 2.5 | 44% | 47% | 41% |
| Over 3.5 | 21% | 24% | 18% |
| Over 4.5 | 3% | 0% | 6% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Fortuna Dusseldorf
In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 41%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 44% | 47% | 41% |
| Beide ploegen scoren + winst | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 35% | 12% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 29% | 24% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 15% | 24% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 29% | 6% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 0% | 6% |
Statistieken per helft
Fortuna Dusseldorf scoorde 17 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 26% | 29% | 24% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 35% | 41% |
| Eerste helft verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,50 | 0,41 | 0,59 |
| Tegen in de eerste helft | 0,53 | 0,41 | 0,65 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 59% | 65% | 53% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 65% | 71% | 59% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 35% | 35% | 35% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 24% | 41% |
| Tweede helft verloren | 32% | 41% | 24% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,59 | 0,71 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 0,62 | 0,88 | 0,35 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 53% | 35% | 71% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 56% | 47% | 65% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 35% | 18% | 53% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 38% | 53% | 24% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 29% | 24% |
Wanneer scoort Fortuna Dusseldorf?
De meeste doelpunten van Fortuna Dusseldorf vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,65 | 5,94 | 5,29 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,68 | 4,06 | 5,43 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 87% | 88% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 65% | 86% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 55% | 47% | 64% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 24% | 21% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 77% | 76% | 79% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 71% | 71% | 71% |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Fortuna Dusseldorf
Fortuna Dusseldorf kreeg gemiddeld 2,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,82 bij de tegenstander. In 88% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,53 | 2,00 | 3,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,15 | 0,12 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,82 | 2,94 | 2,71 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 82% | 65% | 100% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 41% | 24% | 59% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 88% | 82% | 94% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 68% | 53% | 82% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 35% | 59% |
Schoten en xG van Fortuna Dusseldorf
De ploeg loste gemiddeld 10,9 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,94 | 12,35 | 9,21 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,94 | 4,00 | 3,86 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,90 | 5,35 | 4,36 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,13 | 9,71 | 12,86 |
| Balbezit | 50,1 | 54,5 | 44,9 |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Fortuna Dusseldorf
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 0 - 0 | 4 | 12% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 2 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fortuna Dusseldorf.
Spelersstatistieken Fortuna Dusseldorf
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Rouwen Hennings | 4 |
| Ihlas Bebou | 2 |
| Robin Bormuth | 2 |
| Christian Gartner | 2 |
| Julian Schauerte | 1 |
Rouwen Hennings is dit seizoen de topschutter van Fortuna Dusseldorf (4). Daarachter volgen Ihlas Bebou (2) en Robin Bormuth (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Ihlas Bebou | 5 |
| Lukas Schmitz | 3 |
| Axel Bellinghausen | 2 |
Ihlas Bebou gaf de meeste assists bij Fortuna Dusseldorf (5). Daarachter volgen Lukas Schmitz (3) en Axel Bellinghausen (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Julian Schauerte | 23 |
| Michael Rensing | 23 |
| Ihlas Bebou | 21 |
| Rouwen Hennings | 21 |
| Lukas Schmitz | 21 |
Julian Schauerte speelde de meeste wedstrijden voor Fortuna Dusseldorf (23). Daarachter volgen Michael Rensing (23) en Ihlas Bebou (21).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Adam Bodzek | 8 |
| Kaan Ayhan | 7 |
| Kevin Akpoguma | 6 |
| Ihlas Bebou | 5 |
| Oliver Fink | 5 |
Adam Bodzek pakte de meeste kaarten bij Fortuna Dusseldorf (8). Daarachter volgen Kaan Ayhan (7) en Kevin Akpoguma (6).
Fortuna Dusseldorf · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers