Statistieken Fatih Karagümrük 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 0,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 8 | 6 | 20 | 31 | 54 | -23 | 30 | 0,88 |
| Thuis | 17 | 6 | 3 | 8 | 18 | 23 | -5 | 21 | 1,24 |
| Uit | 17 | 2 | 3 | 12 | 13 | 31 | -18 | 9 | 0,53 |
Basisstatistieken Fatih Karagümrük
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 24% | 35% | 12% |
| Gelijk | 18% | 18% | 18% |
| Verloren | 59% | 47% | 71% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,91 | 1,06 | 0,76 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,59 | 1,35 | 1,82 |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
| Niet gescoord | 38% | 35% | 41% |
| Als eerste gescoord | 32% | 47% | 18% |
Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük scoorde 31 doelpunten, gemiddeld 0,91 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 99 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,91 | 1,06 | 0,76 |
| Minstens 1 keer gescoord | 62% | 65% | 59% |
| Minstens 2 keer gescoord | 26% | 35% | 18% |
| Minstens 3 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 18% | 12% |
| Niet gescoord | 38% | 35% | 41% |
Tegendoelpunten Fatih Karagümrük
Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 54 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,59 | 1,35 | 1,82 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 71% | 88% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 47% | 59% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 24% | 12% | 35% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 6% | 0% |
| De nul gehouden | 21% | 29% | 12% |
Over/under statistieken Fatih Karagümrük
In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,50 | 2,41 | 2,59 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 76% | 76% | 76% |
| Over 2.5 | 47% | 35% | 59% |
| Over 3.5 | 18% | 18% | 18% |
| Over 4.5 | 9% | 6% | 12% |
| Over 5.5 | 3% | 6% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük
In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 47% | 41% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 12% | 12% | 12% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 38% | 35% | 41% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 0% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 18% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 24% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 6% | 0% |
Statistieken per helft
Fatih Karagümrük scoorde 15 doelpunten voor rust en 16 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 21% | 35% | 6% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 29% | 47% |
| Eerste helft verloren | 41% | 35% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,44 | 0,65 | 0,24 |
| Tegen in de eerste helft | 0,68 | 0,59 | 0,76 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 59% | 41% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 62% | 47% | 76% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 15% | 12% | 18% |
| Tweede helft gelijk | 44% | 53% | 35% |
| Tweede helft verloren | 41% | 35% | 47% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,47 | 0,41 | 0,53 |
| Tegen in de tweede helft | 0,91 | 0,76 | 1,06 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 47% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 62% | 71% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 41% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 47% | 35% | 59% |
| Evenveel in beide helften | 21% | 24% | 18% |
Wanneer scoort Fatih Karagümrük?
De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük trapte gemiddeld 3,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 52% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,61 | 3,19 | 4,07 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,42 | 5,56 | 5,27 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 77% | 81% | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 52% | 44% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 39% | 31% | 47% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 13% | 13% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 48% | 44% | 53% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 29% | 31% | 27% |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 1,74 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,06 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,74 | 1,53 | 1,94 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,00 | 0,18 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,06 | 2,24 | 1,88 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 59% | 53% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 18% | 12% | 24% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 71% | 53% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 29% | 29% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 12% | 24% |
Schoten en xG van Fatih Karagümrük
De ploeg loste gemiddeld 10,5 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,45 | 10,44 | 10,47 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,39 | 3,31 | 3,47 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,42 | 4,13 | 4,73 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,87 | 12,69 | 15,13 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,04 | 1,22 | 0,86 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,46 | 1,27 | 1,66 |
| Balbezit | 45,2 | 45,4 | 45,1 |
Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük
De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 5 | 15% |
| 1 - 2 | 4 | 12% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 3 | 3 | 9% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 3 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.
Spelersstatistieken Fatih Karagümrük
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Sérgio Antonio Da Luiz Junior | 8 |
| David Datro Fofana | 6 |
| Sam Larsson | 3 |
| Tiago Cukur | 2 |
| Anıl Yiğit Çınar | 2 |
Sérgio Antonio Da Luiz Junior is dit seizoen de topschutter van Fatih Karagümrük (8). Daarachter volgen David Datro Fofana (6) en Sam Larsson (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Daniele Verde | 4 |
| Sam Larsson | 3 |
| Daniel Johnson | 3 |
| Tiago Cukur | 3 |
| Baris Kalayci | 3 |
Daniele Verde gaf de meeste assists bij Fatih Karagümrük (4). Daarachter volgen Sam Larsson (3) en Daniel Johnson (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Berkay Özcan | 33 |
| Çağtay Kurukalıp | 33 |
| Sérgio Antonio Da Luiz Junior | 33 |
| Anıl Yiğit Çınar | 33 |
| Baris Kalayci | 33 |
Berkay Özcan speelde de meeste wedstrijden voor Fatih Karagümrük (33). Daarachter volgen Çağtay Kurukalıp (33) en Sérgio Antonio Da Luiz Junior (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jure Balkovec | 8 |
| Claudio Matías Kranevitter | 5 |
| Anıl Yiğit Çınar | 4 |
| Baris Kalayci | 4 |
| Ricardo Sousa Esgaio | 3 |
Jure Balkovec pakte de meeste kaarten bij Fatih Karagümrük (8). Daarachter volgen Claudio Matías Kranevitter (5) en Anıl Yiğit Çınar (4).
Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers