Statistieken Fatih Karagümrük
Alle cijfers hieronder gaan over TFF 1. Lig 2026, 13 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 16 punten op, oftewel 1,23 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 16 | 1,23 |
| Thuis | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 | 1,29 |
| Uit | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | 7 | 1,17 |
Basisstatistieken Fatih Karagümrük
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 31% | 29% | 33% |
| Gelijk | 31% | 43% | 17% |
| Verloren | 38% | 29% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,23 | 1,14 | 1,33 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,23 | 1,14 | 1,33 |
| De nul gehouden | 15% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 23% | 14% | 33% |
| Als eerste gescoord | 46% | 57% | 33% |
Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük scoorde 16 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,23 | 1,14 | 1,33 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 86% | 67% |
| Minstens 2 keer gescoord | 38% | 29% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 8% | 0% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 23% | 14% | 33% |
Tegendoelpunten Fatih Karagümrük
Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 16 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. In 15% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,23 | 1,14 | 1,33 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 85% | 100% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 23% | 14% | 33% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 0% | 17% |
| De nul gehouden | 15% | 0% | 33% |
Over/under statistieken Fatih Karagümrük
In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,46 doelpunten. In 31% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,46 | 2,29 | 2,67 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 86% | 83% |
| Over 2.5 | 31% | 43% | 17% |
| Over 3.5 | 8% | 0% | 17% |
| Over 4.5 | 8% | 0% | 17% |
| Over 5.5 | 8% | 0% | 17% |
Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük
In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 86%, op verplaatsing tot 33%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 62% | 86% | 33% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 29% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 31% | 43% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 14% | 17% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 31% | 43% | 17% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 14% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 43% | 17% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Fatih Karagümrük scoorde 7 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 31% | 29% | 33% |
| Eerste helft gelijk | 38% | 57% | 17% |
| Eerste helft verloren | 31% | 14% | 50% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,54 | 0,57 | 0,50 |
| Tegen in de eerste helft | 0,46 | 0,29 | 0,67 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 54% | 71% | 33% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 54% | 57% | 50% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 23% | 14% | 33% |
| Tweede helft gelijk | 46% | 43% | 50% |
| Tweede helft verloren | 31% | 43% | 17% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,69 | 0,57 | 0,83 |
| Tegen in de tweede helft | 0,77 | 0,86 | 0,67 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 14% | 67% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 54% | 57% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 31% | 29% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 38% | 57% | 17% |
| Evenveel in beide helften | 31% | 14% | 50% |
Wanneer scoort Fatih Karagümrük?
De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,20 | 3,80 | 4,60 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,30 | 7,00 | 3,60 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 90% | 100% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 100% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 60% | 0% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 10% | 20% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 60% | 60% | 60% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 40% | 40% | 40% |
Gebaseerd op 10 van de 13 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük
Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 1,85 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,23 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,85 | 1,71 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,14 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,23 | 2,71 | 1,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 57% | 67% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 31% | 29% | 33% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 57% | 67% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 38% | 57% | 17% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 31% | 57% | 0% |
Schoten en xG van Fatih Karagümrük
De ploeg loste gemiddeld 12,8 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,80 | 12,60 | 13,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,40 | 3,20 | 5,60 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,30 | 6,20 | 4,40 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,70 | 13,60 | 9,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,85 | 1,58 | 2,11 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,51 | 1,47 | 1,54 |
| Balbezit | 49,3 | 48,6 | 50,0 |
Gebaseerd op 10 van de 13 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 13 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 | 31% |
| 2 - 0 | 2 | 15% |
| 2 - 1 | 2 | 15% |
| 0 - 1 | 2 | 15% |
| 3 - 4 | 1 | 8% |
| 1 - 2 | 1 | 8% |
| 0 - 2 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.
Spelersstatistieken Fatih Karagümrük
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Aleksandar Pešić | 5 |
| Traore Ahmed | 3 |
| Cenk Tosun | 2 |
| Emre Akbaba | 2 |
| Daniele Verde | 1 |
Aleksandar Pešić is dit seizoen de topschutter van Fatih Karagümrük (5). Daarachter volgen Traore Ahmed (3) en Cenk Tosun (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Aleksandar Pešić | 2 |
| Tiago Cukur | 2 |
| Traore Ahmed | 2 |
| Çağtay Kurukalıp | 2 |
| Atınç Nukan | 1 |
Aleksandar Pešić gaf de meeste assists bij Fatih Karagümrük (2). Daarachter volgen Tiago Cukur (2) en Traore Ahmed (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Davide Biraschi | 13 |
| Emmanouil Siopis | 13 |
| Emre Akbaba | 13 |
| Marco Silvestri | 13 |
| Muhammed Emin Sarıkaya | 12 |
Davide Biraschi speelde de meeste wedstrijden voor Fatih Karagümrük (13). Daarachter volgen Emmanouil Siopis (13) en Emre Akbaba (13).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Traore Ahmed | 5 |
| Emmanouil Siopis | 3 |
| Anıl Yiğit Çınar | 2 |
| Dorukhan Toköz | 2 |
| Emre Akbaba | 2 |
Traore Ahmed pakte de meeste kaarten bij Fatih Karagümrük (5). Daarachter volgen Emmanouil Siopis (3) en Anıl Yiğit Çınar (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Pešić | 7 |
| 2 | Traore Ahmed | 5 |
| 3 | Emre Akbaba | 3 |
| 4 | Cenk Tosun | 2 |
| 4 | Davide Biraschi | 2 |
| 4 | Tiago Cukur | 2 |
| 4 | Çağtay Kurukalıp | 2 |
| 8 | Atınç Nukan | 1 |
| 8 | Daniele Verde | 1 |
| 8 | Muhammed Emin Sarıkaya | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Pešić | 5 |
| 2 | Traore Ahmed | 3 |
| 3 | Emre Akbaba | 2 |
| 4 | Cenk Tosun | 1 |
| 4 | Daniele Verde | 1 |
| 4 | Davide Biraschi | 1 |
| 4 | Ramazan Civelek | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cenk Tosun | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emre Akbaba | 26 |
| 2 | Cenk Tosun | 22 |
| 3 | Aleksandar Pešić | 19 |
| 4 | Traore Ahmed | 18 |
| 5 | Tiago Cukur | 12 |
| 6 | Ramazan Civelek | 7 |
| 7 | Daniele Verde | 6 |
| 8 | Baris Kalayci | 4 |
| 8 | Emmanouil Siopis | 4 |
| 10 | Anıl Yiğit Çınar | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Pešić | 14 |
| 2 | Cenk Tosun | 9 |
| 2 | Emre Akbaba | 9 |
| 4 | Traore Ahmed | 6 |
| 5 | Ramazan Civelek | 4 |
| 5 | Tiago Cukur | 4 |
| 7 | Daniele Verde | 3 |
| 8 | Baris Kalayci | 2 |
| 8 | Emmanouil Siopis | 2 |
| 10 | Candan Baskale | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Pešić | 73,7% |
| 2 | Cenk Tosun | 40,9% |
| 3 | Emre Akbaba | 34,6% |
| 4 | Tiago Cukur | 33,3% |
| 4 | Traore Ahmed | 33,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aleksandar Pešić | 26,3% |
| 2 | Traore Ahmed | 16,7% |
| 3 | Cenk Tosun | 9,1% |
| 4 | Emre Akbaba | 7,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emre Akbaba | 32 |
| 2 | Muhammed Emin Sarıkaya | 13 |
| 2 | Traore Ahmed | 13 |
| 4 | Emmanouil Siopis | 10 |
| 5 | Aleksandar Pešić | 9 |
| 5 | Tiago Cukur | 9 |
| 7 | Daniele Verde | 8 |
| 7 | Çağtay Kurukalıp | 8 |
| 9 | Baris Kalayci | 6 |
| 9 | Candan Baskale | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 670 |
| 2 | Emmanouil Siopis | 422 |
| 3 | Emre Akbaba | 369 |
| 4 | Robin Yalçın | 367 |
| 5 | Anıl Yiğit Çınar | 314 |
| 6 | Marco Silvestri | 298 |
| 7 | Muhammed Emin Sarıkaya | 271 |
| 8 | Traore Ahmed | 253 |
| 9 | Ramazan Civelek | 236 |
| 10 | Çağtay Kurukalıp | 220 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anıl Yiğit Çınar | 90,5% |
| 2 | Robin Yalçın | 90,2% |
| 3 | Ramazan Civelek | 87,1% |
| 4 | Emmanouil Siopis | 86,1% |
| 5 | Çağtay Kurukalıp | 85,6% |
| 6 | Davide Biraschi | 84,3% |
| 7 | Muhammed Emin Sarıkaya | 82,9% |
| 8 | Traore Ahmed | 81,6% |
| 9 | Emre Akbaba | 78,3% |
| 10 | Marco Silvestri | 73,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanouil Siopis | 24 |
| 2 | Muhammed Emin Sarıkaya | 21 |
| 3 | Davide Biraschi | 14 |
| 3 | Ramazan Civelek | 14 |
| 5 | Emre Akbaba | 13 |
| 5 | Traore Ahmed | 13 |
| 7 | Robin Yalçın | 12 |
| 8 | Anıl Yiğit Çınar | 11 |
| 8 | Dorukhan Toköz | 11 |
| 8 | Çağtay Kurukalıp | 11 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 25 |
| 2 | Emmanouil Siopis | 16 |
| 2 | Traore Ahmed | 16 |
| 4 | Muhammed Emin Sarıkaya | 15 |
| 5 | Çağtay Kurukalıp | 13 |
| 6 | Candan Baskale | 11 |
| 6 | Dorukhan Toköz | 11 |
| 6 | Emre Akbaba | 11 |
| 9 | Ramazan Civelek | 7 |
| 10 | Marius Tresor Doh | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 9 |
| 2 | Emre Akbaba | 5 |
| 2 | Robin Yalçın | 5 |
| 4 | Emmanouil Siopis | 4 |
| 5 | Atınç Nukan | 3 |
| 5 | Muhammed Emin Sarıkaya | 3 |
| 7 | Aleksandar Pešić | 2 |
| 7 | Dorukhan Toköz | 2 |
| 7 | Marius Tresor Doh | 2 |
| 7 | Traore Ahmed | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emre Akbaba | 70 |
| 2 | Davide Biraschi | 63 |
| 3 | Emmanouil Siopis | 62 |
| 4 | Traore Ahmed | 59 |
| 5 | Anıl Yiğit Çınar | 36 |
| 6 | Muhammed Emin Sarıkaya | 33 |
| 7 | Tiago Cukur | 29 |
| 7 | Çağtay Kurukalıp | 29 |
| 9 | Ramazan Civelek | 28 |
| 10 | Cenk Tosun | 27 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 67,0% |
| 2 | Emmanouil Siopis | 53,0% |
| 3 | Anıl Yiğit Çınar | 51,4% |
| 4 | Emre Akbaba | 49,3% |
| 5 | Tiago Cukur | 48,3% |
| 6 | Muhammed Emin Sarıkaya | 47,8% |
| 7 | Çağtay Kurukalıp | 45,3% |
| 8 | Cenk Tosun | 45,0% |
| 9 | Ramazan Civelek | 44,4% |
| 10 | Traore Ahmed | 43,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanouil Siopis | 17 |
| 2 | Traore Ahmed | 8 |
| 3 | Emre Akbaba | 7 |
| 3 | Çağtay Kurukalıp | 7 |
| 5 | Dorukhan Toköz | 5 |
| 5 | Ramazan Civelek | 5 |
| 7 | Muhammed Emin Sarıkaya | 4 |
| 8 | Baris Kalayci | 3 |
| 8 | Tiago Cukur | 3 |
| 10 | Cenk Tosun | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Traore Ahmed | 16 |
| 2 | Emre Akbaba | 14 |
| 3 | Emmanouil Siopis | 7 |
| 4 | Candan Baskale | 6 |
| 5 | Muhammed Emin Sarıkaya | 5 |
| 6 | Dorukhan Toköz | 3 |
| 6 | Ramazan Civelek | 3 |
| 6 | Robin Yalçın | 3 |
| 6 | Çağtay Kurukalıp | 3 |
| 10 | Aleksandar Pešić | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Traore Ahmed | 45,7% |
| 2 | Emre Akbaba | 45,2% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Silvestri | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Silvestri | 34 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Silvestri | 72,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marco Silvestri | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Traore Ahmed | 5 |
| 2 | Emmanouil Siopis | 3 |
| 3 | Anıl Yiğit Çınar | 2 |
| 3 | Dorukhan Toköz | 2 |
| 3 | Emre Akbaba | 2 |
| 6 | Aleksandar Pešić | 1 |
| 6 | Atınç Nukan | 1 |
| 6 | Candan Baskale | 1 |
| 6 | Cenk Tosun | 1 |
| 6 | Davide Biraschi | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Çağtay Kurukalıp | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emre Akbaba | 18 |
| 2 | Traore Ahmed | 16 |
| 3 | Anıl Yiğit Çınar | 14 |
| 3 | Emmanouil Siopis | 14 |
| 5 | Çağtay Kurukalıp | 11 |
| 6 | Dorukhan Toköz | 9 |
| 6 | Tiago Cukur | 9 |
| 8 | Davide Biraschi | 8 |
| 8 | Muhammed Emin Sarıkaya | 8 |
| 8 | Ramazan Civelek | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emre Akbaba | 36 |
| 2 | Emmanouil Siopis | 29 |
| 3 | Traore Ahmed | 21 |
| 4 | Davide Biraschi | 16 |
| 5 | Çağtay Kurukalıp | 15 |
| 6 | Cenk Tosun | 9 |
| 6 | Ramazan Civelek | 9 |
| 8 | Dorukhan Toköz | 8 |
| 9 | Aleksandar Pešić | 6 |
| 10 | Anıl Yiğit Çınar | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cenk Tosun | 9 |
| 2 | Aleksandar Pešić | 7 |
| 3 | Emre Akbaba | 3 |
| 4 | Baris Kalayci | 2 |
| 4 | Daniele Verde | 2 |
| 4 | Tiago Cukur | 2 |
| 4 | Traore Ahmed | 2 |
| 8 | Ramazan Civelek | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 1.170 |
| 1 | Marco Silvestri | 1.170 |
| 3 | Emre Akbaba | 1.081 |
| 4 | Emmanouil Siopis | 985 |
| 5 | Muhammed Emin Sarıkaya | 891 |
| 6 | Traore Ahmed | 861 |
| 7 | Çağtay Kurukalıp | 721 |
| 8 | Cenk Tosun | 639 |
| 9 | Ramazan Civelek | 633 |
| 10 | Robin Yalçın | 621 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 13 |
| 1 | Emmanouil Siopis | 13 |
| 1 | Emre Akbaba | 13 |
| 1 | Marco Silvestri | 13 |
| 5 | Ramazan Civelek | 10 |
| 5 | Çağtay Kurukalıp | 10 |
| 7 | Muhammed Emin Sarıkaya | 9 |
| 8 | Aleksandar Pešić | 8 |
| 8 | Robin Yalçın | 8 |
| 8 | Traore Ahmed | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Davide Biraschi | 7,27 |
| 2 | Emre Akbaba | 7,05 |
| 3 | Aleksandar Pešić | 7,04 |
| 4 | Robin Yalçın | 7,03 |
| 5 | Marco Silvestri | 6,98 |
| 6 | Traore Ahmed | 6,96 |
| 7 | Anıl Yiğit Çınar | 6,91 |
| 8 | Muhammed Emin Sarıkaya | 6,83 |
| 9 | Emmanouil Siopis | 6,76 |
| 10 | Cenk Tosun | 6,68 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers