Statistieken Fatih Karagümrük 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 51 punten op, oftewel 1,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,44 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,39.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 13 12 11 75 63 12 51 1,42
Thuis 18 7 5 6 40 31 9 26 1,44
Uit 18 6 7 5 35 32 3 25 1,39
Punten per wedstrijd 1,42
Gescoord per wedstrijd 2,08
Tegen per wedstrijd 1,75
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 36% 39% 33%
Gelijk 33% 28% 39%
Verloren 31% 33% 28%
Gescoord per wedstrijd 2,08 2,22 1,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,72 1,78
De nul gehouden 25% 17% 33%
Niet gescoord 11% 11% 11%
Als eerste gescoord 38% 50% 25%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 75 doelpunten, gemiddeld 2,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 64% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,08 2,22 1,94
Minstens 1 keer gescoord 89% 89% 89%
Minstens 2 keer gescoord 64% 67% 61%
Minstens 3 keer gescoord 39% 44% 33%
Minstens 4 keer gescoord 17% 22% 11%
In beide helften gescoord 32% 39% 25%
Niet gescoord 11% 11% 11%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 63 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,72 1,78
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 83% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 56% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 28% 28% 28%
Minstens 4 tegendoelpunten 14% 6% 22%
De nul gehouden 25% 17% 33%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 3,83 doelpunten. In 72% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 53% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,83 3,94 3,72
Over 0.5 94% 100% 89%
Over 1.5 89% 94% 83%
Over 2.5 72% 72% 72%
Over 3.5 53% 50% 56%
Over 4.5 39% 44% 33%
Over 5.5 25% 28% 22%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 69% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 72%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 69% 72% 67%
Beide ploegen scoren + winst 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 28% 28% 28%
Beide ploegen scoren + verlies 25% 22% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 61% 61% 61%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 11% 44%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 50% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 28 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 50% 19%
Eerste helft gelijk 24% 11% 38%
Eerste helft verloren 41% 39% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,82 0,78 0,88
Tegen in de eerste helft 0,82 0,56 1,13
De nul gehouden in de eerste helft 44% 56% 31%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 44% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 44% 50% 38%
Tweede helft gelijk 26% 22% 31%
Tweede helft verloren 29% 28% 31%
Gescoord in de tweede helft 1,21 1,44 0,94
Tegen in de tweede helft 1,03 1,17 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 41% 33% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 35% 28% 44%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 17% 38%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 72% 38%
Evenveel in beide helften 18% 11% 25%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
9%
7%
16%
14%
12%
7%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
13%
8%
11%
10%
10%
10%
13%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük trapte gemiddeld 3,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,9 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,41 3,78 3,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,85 5,94 5,75
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 89% 75%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 67% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 39% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 22% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 47% 61% 31%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 29% 44% 13%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,65 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,47 2,61 2,31
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,11 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,65 1,67 1,63
Zelf over 1.5 kaarten 76% 78% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 50% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 78% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 50% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 28% 19%

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 42%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,50 11,89 11,06
Schoten op doel per wedstrijd 4,79 5,17 4,38
Schoten naast per wedstrijd 3,94 4,00 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 14,38 14,22 14,56
Balbezit 48,1 49,4 46,6

Gebaseerd op 34 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 4 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 4 11%
2 - 2 4 11%
3 - 3 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
4 - 1 2 6%
4 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 4 2 6%
1 - 4 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook