Statistieken Fatih Karagümrük 2014

Alle cijfers hieronder gaan over TFF 2. Lig 2014, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,58 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 14 15 7 41 34 7 57 1,58
Thuis 18 8 6 4 23 19 4 30 1,67
Uit 18 6 9 3 18 15 3 27 1,50
Punten per wedstrijd 1,58
Gescoord per wedstrijd 1,14
Tegen per wedstrijd 0,94
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 44% 33%
Gelijk 42% 33% 50%
Verloren 19% 22% 17%
Gescoord per wedstrijd 1,14 1,28 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 1,06 0,83
De nul gehouden 33% 28% 39%
Niet gescoord 28% 28% 28%
Als eerste gescoord 42% 39% 44%

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,14 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 79 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,14 1,28 1,00
Minstens 1 keer gescoord 72% 72% 72%
Minstens 2 keer gescoord 33% 39% 28%
Minstens 3 keer gescoord 6% 11% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 17% 17% 17%
Niet gescoord 28% 28% 28%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 34 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 1,06 0,83
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 72% 61%
Minstens 2 tegendoelpunten 17% 22% 11%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 33% 28% 39%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,08 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 14% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,08 2,33 1,83
Over 0.5 83% 89% 78%
Over 1.5 61% 61% 61%
Over 2.5 33% 39% 28%
Over 3.5 14% 22% 6%
Over 4.5 11% 17% 6%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 56% 56%
Beide ploegen scoren + winst 22% 28% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 22% 28%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 39% 28%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 19 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 31% 33% 28%
Eerste helft gelijk 56% 50% 61%
Eerste helft verloren 14% 17% 11%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,61 0,44
Tegen in de eerste helft 0,28 0,33 0,22
De nul gehouden in de eerste helft 72% 67% 78%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 61% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 39% 28%
Tweede helft gelijk 36% 28% 44%
Tweede helft verloren 31% 33% 28%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,67 0,56
Tegen in de tweede helft 0,67 0,72 0,61
De nul gehouden in de tweede helft 53% 50% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 50% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 28% 17%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 44% 44%
Evenveel in beide helften 33% 28% 39%

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
12%
17%
5%
12%
12%
2%
12%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
3%
6%
12%
6%
15%
9%
18%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 22%
2 - 1 6 17%
0 - 0 6 17%
1 - 0 4 11%
0 - 1 4 11%
2 - 0 2 6%
4 - 2 1 3%
3 - 2 1 3%
2 - 2 1 3%
2 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook