Statistieken Fatih Karagümrük 2016

Alle cijfers hieronder gaan over TFF 2. Lig 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 11 9 14 39 42 -3 42 1,24
Thuis 17 7 5 5 25 17 8 26 1,53
Uit 17 4 4 9 14 25 -11 16 0,94
Punten per wedstrijd 1,24
Gescoord per wedstrijd 1,15
Tegen per wedstrijd 1,24
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 41% 24%
Gelijk 26% 29% 24%
Verloren 41% 29% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,15 1,47 0,82
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,00 1,47
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 29% 24% 35%
Als eerste gescoord 50% 50% 50%

Gebaseerd op 12 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,15 1,47 0,82
Minstens 1 keer gescoord 71% 76% 65%
Minstens 2 keer gescoord 32% 53% 12%
Minstens 3 keer gescoord 9% 12% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 17% 25% 0%
Niet gescoord 29% 24% 35%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 42 doelpunten, gemiddeld 1,24 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,24 1,00 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 24% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 6% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,38 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,38 2,47 2,29
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 74% 76% 71%
Over 2.5 38% 41% 35%
Over 3.5 18% 18% 18%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 53% 47%
Beide ploegen scoren + winst 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 35% 29%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 8% 13% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 12 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 5 doelpunten voor rust en 6 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 2 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 25% 0%
Eerste helft gelijk 42% 38% 50%
Eerste helft verloren 42% 38% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,50 0,25
Tegen in de eerste helft 0,75 0,63 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 42% 50% 25%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 50% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 38% 50%
Tweede helft gelijk 50% 50% 50%
Tweede helft verloren 8% 13% 0%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,50 0,50
Tegen in de tweede helft 0,17 0,25 0,00
De nul gehouden in de tweede helft 83% 75% 100%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 63% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 50% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 25% 25% 25%
Evenveel in beide helften 25% 25% 25%

Gebaseerd op 12 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
18%
9%
9%
0%
27%
18%
9%
0%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
27%
9%
45%
0%
0%
0%
0%
9%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 12 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 18%
0 - 1 4 12%
2 - 0 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 1 2 6%
2 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook