Statistieken Fatih Karagümrük 2017

Alle cijfers hieronder gaan over TFF 2. Lig 2017, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 6 18 32 48 -16 36 1,06
Thuis 17 8 3 6 24 23 1 27 1,59
Uit 17 2 3 12 8 25 -17 9 0,53
Punten per wedstrijd 1,06
Gescoord per wedstrijd 0,94
Tegen per wedstrijd 1,41
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 47% 12%
Gelijk 18% 18% 18%
Verloren 53% 35% 71%
Gescoord per wedstrijd 0,94 1,41 0,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,35 1,47
De nul gehouden 26% 29% 24%
Niet gescoord 38% 24% 53%
Als eerste gescoord 47% 63% 31%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 96 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,94 1,41 0,47
Minstens 1 keer gescoord 62% 76% 47%
Minstens 2 keer gescoord 26% 53% 0%
Minstens 3 keer gescoord 6% 12% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 13% 25% 0%
Niet gescoord 38% 24% 53%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 48 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,41 1,35 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 71% 76%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 41% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 12% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 26% 29% 24%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,35 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 15% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,35 2,76 1,94
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 71% 88% 53%
Over 2.5 44% 59% 29%
Over 3.5 15% 12% 18%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 35%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 53% 35%
Beide ploegen scoren + winst 12% 24% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 18% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 47% 29%
Geen btts + over 2.5 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 31% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 25% 19%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 13 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 13% 25% 0%
Eerste helft gelijk 66% 56% 75%
Eerste helft verloren 22% 19% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,69 0,13
Tegen in de eerste helft 0,59 0,69 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 56% 50% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 44% 88%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 38% 19%
Tweede helft gelijk 19% 25% 13%
Tweede helft verloren 53% 38% 69%
Gescoord in de tweede helft 0,59 0,81 0,38
Tegen in de tweede helft 0,91 0,75 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 31% 38% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 50% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 38% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 44% 69%
Evenveel in beide helften 19% 19% 19%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
19%
9%
3%
9%
16%
9%
6%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
10%
6%
6%
10%
10%
13%
8%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 32 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 5 15%
2 - 1 4 12%
1 - 2 4 12%
0 - 1 4 12%
1 - 0 3 9%
0 - 0 3 9%
2 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook