Statistieken Fatih Karagümrük 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,05 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,58 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 10 10 18 49 52 -3 40 1,05
Thuis 19 8 6 5 34 19 15 30 1,58
Uit 19 2 4 13 15 33 -18 10 0,53
Punten per wedstrijd 1,05
Gescoord per wedstrijd 1,29
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 42% 11%
Gelijk 26% 32% 21%
Verloren 47% 26% 68%
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,79 0,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,00 1,74
De nul gehouden 21% 37% 5%
Niet gescoord 29% 21% 37%
Als eerste gescoord 42% 63% 21%

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,79 0,79
Minstens 1 keer gescoord 71% 79% 63%
Minstens 2 keer gescoord 34% 53% 16%
Minstens 3 keer gescoord 16% 32% 0%
Minstens 4 keer gescoord 8% 16% 0%
In beide helften gescoord 24% 47% 0%
Niet gescoord 29% 21% 37%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 52 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,00 1,74
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 63% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 21% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 16% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 21% 37% 5%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,66 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,66 2,79 2,53
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 79% 84% 74%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 26% 32% 21%
Over 4.5 13% 21% 5%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 53% 58%
Beide ploegen scoren + winst 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 32% 42%
Geen btts + over 2.5 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 20 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 53% 11%
Eerste helft gelijk 34% 26% 42%
Eerste helft verloren 34% 21% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,74 0,32
Tegen in de eerste helft 0,53 0,42 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 55% 68% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 37% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 58% 16%
Tweede helft gelijk 26% 11% 42%
Tweede helft verloren 37% 32% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,76 1,05 0,47
Tegen in de tweede helft 0,84 0,58 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 47% 58% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 37% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 11% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 53% 58%
Evenveel in beide helften 24% 37% 11%

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
2%
6%
14%
22%
10%
6%
6%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
6%
6%
6%
21%
10%
13%
4%
27%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,05 4,21 5,94
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,51 5,00 4,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 86% 84% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 62% 53% 72%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 26% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 16% 22%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 58% 89%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 54% 47% 61%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 2,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,87 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,53 2,11 2,95
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,21 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,87 1,42 2,32
Zelf over 1.5 kaarten 76% 68% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 55% 42% 68%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 63% 79%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 32% 68%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 21% 42%

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,14 11,74 12,56
Schoten op doel per wedstrijd 4,03 5,00 3,00
Schoten naast per wedstrijd 5,08 4,74 5,44
Schoten tegen per wedstrijd 12,05 12,26 11,83
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,05 1,13 0,97
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,45 1,14 1,78
Balbezit 49,9 47,2 52,7

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 18%
0 - 1 6 16%
1 - 2 4 11%
2 - 0 3 8%
4 - 1 2 5%
3 - 0 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Spelersstatistieken Fatih Karagümrük

Topschutters
Speler Doelpunten
Güven Yalçın 9
Marcos Vinicius Amaral Alves 6
Valentin Eysseric 5
Can Keles 5
Marcus Rohdén 4

Güven Yalçın is dit seizoen de topschutter van Fatih Karagümrük (9). Daarachter volgen Marcos Vinicius Amaral Alves (6) en Valentin Eysseric (5).

Topschutters Fatih Karagümrük

Meeste assists
Speler Assists
Valentin Eysseric 7
Münir Levent Mercan 5
Güven Yalçın 4
Marcus Rohdén 4
Ryan Isaac Mendes da Graça 4

Valentin Eysseric gaf de meeste assists bij Fatih Karagümrük (7). Daarachter volgen Münir Levent Mercan (5) en Güven Yalçın (4).

Assists Fatih Karagümrük

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Emre Bilgin 38
Can Keles 38
Münir Levent Mercan 36
Frédéric Veseli 34
Marcus Rohdén 34

Emre Bilgin speelde de meeste wedstrijden voor Fatih Karagümrük (38). Daarachter volgen Can Keles (38) en Münir Levent Mercan (36).

Wedstrijden Fatih Karagümrük

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Federico Ceccherini 11
Valentin Eysseric 10
Davide Biraschi 9
Münir Levent Mercan 8
Ryan Isaac Mendes da Graça 7

Federico Ceccherini pakte de meeste kaarten bij Fatih Karagümrük (11). Daarachter volgen Valentin Eysseric (10) en Davide Biraschi (9).

Kaarten Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook