Statistieken Fatih Karagümrük 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2020, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 60 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 16 12 12 64 52 12 60 1,50
Thuis 20 12 4 4 42 20 22 40 2,00
Uit 20 4 8 8 22 32 -10 20 1,00
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,60
Tegen per wedstrijd 1,30
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Fatih Karagümrük

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 40% 60% 20%
Gelijk 30% 20% 40%
Verloren 30% 20% 40%
Gescoord per wedstrijd 1,60 2,10 1,10
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,00 1,60
De nul gehouden 25% 30% 20%
Niet gescoord 18% 5% 30%
Als eerste gescoord 60% 70% 50%

Doelpuntenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük scoorde 64 doelpunten, gemiddeld 1,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 48% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,60 2,10 1,10
Minstens 1 keer gescoord 83% 95% 70%
Minstens 2 keer gescoord 48% 60% 35%
Minstens 3 keer gescoord 15% 25% 5%
Minstens 4 keer gescoord 8% 15% 0%
In beide helften gescoord 28% 25% 30%
Niet gescoord 18% 5% 30%

Tegendoelpunten Fatih Karagümrük

Aan de andere kant incasseerde Fatih Karagümrük 52 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,00 1,60
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 70% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 35% 20% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 5% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 25% 30% 20%

Over/under statistieken Fatih Karagümrük

In een wedstrijd van Fatih Karagümrük vallen er gemiddeld 2,90 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,90 3,10 2,70
Over 0.5 93% 100% 85%
Over 1.5 83% 90% 75%
Over 2.5 58% 60% 55%
Over 3.5 33% 25% 40%
Over 4.5 15% 20% 10%
Over 5.5 10% 15% 5%

Beide ploegen scoren bij Fatih Karagümrük

In 65% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 65% 65% 65%
Beide ploegen scoren + winst 23% 30% 15%
Beide ploegen scoren + gelijk 23% 20% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 15% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 50% 55%
Geen btts + over 2.5 5% 10% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 15% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 43% 40% 45%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 0% 10%

Statistieken per helft

Fatih Karagümrük scoorde 23 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 35 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 30% 35% 25%
Eerste helft gelijk 48% 50% 45%
Eerste helft verloren 23% 15% 30%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,60 0,55
Tegen in de eerste helft 0,43 0,30 0,55
De nul gehouden in de eerste helft 60% 70% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 60% 55%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 60% 10%
Tweede helft gelijk 30% 15% 45%
Tweede helft verloren 35% 25% 45%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,50 0,55
Tegen in de tweede helft 0,88 0,70 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 35% 45% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 20% 45%
Meeste doelpunten in de eerste helft 10% 10% 10%
Meeste doelpunten in de tweede helft 65% 80% 50%
Evenveel in beide helften 25% 10% 40%

Wanneer scoort Fatih Karagümrük?

De meeste doelpunten van Fatih Karagümrük vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
9%
11%
8%
13%
13%
9%
16%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
15%
6%
6%
12%
12%
17%
6%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,13 5,25 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,13 5,15 5,10
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 80% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 75% 70%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 70% 45%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 30% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 78% 90% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 55% 50%

Kaartenstatistieken Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,08 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,50 2,50 2,50
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,10 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,08 1,90 2,25
Zelf over 1.5 kaarten 70% 75% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 35% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 65% 60% 70%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 50% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 38% 35% 40%

Schoten en xG van Fatih Karagümrük

De ploeg loste gemiddeld 11,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 38%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,63 11,25 12,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,38 4,55 4,20
Schoten naast per wedstrijd 4,50 4,35 4,65
Schoten tegen per wedstrijd 12,28 11,05 13,50
Balbezit 52,0 48,9 55,1

Meest voorkomende uitslagen Fatih Karagümrük

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 13%
1 - 1 5 13%
2 - 2 4 10%
5 - 1 3 8%
2 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 0 2 5%
1 - 0 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Fatih Karagümrük.

Fatih Karagümrük · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook