Statistieken Haverfordwest County AFC 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,28.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 14 | 7 | 13 | 49 | 46 | 3 | 49 | 1,44 |
| Thuis | 16 | 8 | 2 | 6 | 31 | 20 | 11 | 26 | 1,63 |
| Uit | 18 | 6 | 5 | 7 | 18 | 26 | -8 | 23 | 1,28 |
Basisstatistieken Haverfordwest County AFC
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 41% | 50% | 33% |
| Gelijk | 21% | 13% | 28% |
| Verloren | 38% | 38% | 39% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,44 | 1,94 | 1,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,35 | 1,25 | 1,44 |
| De nul gehouden | 41% | 44% | 39% |
| Niet gescoord | 24% | 6% | 39% |
| Als eerste gescoord | 50% | 63% | 39% |
Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,44 | 1,94 | 1,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 76% | 94% | 61% |
| Minstens 2 keer gescoord | 44% | 56% | 33% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 25% | 6% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 25% | 6% |
| Niet gescoord | 24% | 6% | 39% |
Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC
Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 46 doelpunten, gemiddeld 1,35 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,35 | 1,25 | 1,44 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 59% | 56% | 61% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 41% | 38% | 44% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 26% | 31% | 22% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 6% | 0% | 11% |
| De nul gehouden | 41% | 44% | 39% |
Over/under statistieken Haverfordwest County AFC
In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,79 | 3,19 | 2,44 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 94% |
| Over 1.5 | 71% | 75% | 67% |
| Over 2.5 | 50% | 63% | 39% |
| Over 3.5 | 38% | 50% | 28% |
| Over 4.5 | 18% | 25% | 11% |
| Over 5.5 | 6% | 6% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC
In 38% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 28%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 38% | 50% | 28% |
| Beide ploegen scoren + winst | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 13% | 22% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 18% | 31% | 6% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 32% | 44% | 22% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 19% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 3% | 6% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21% | 25% | 17% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Haverfordwest County AFC scoorde 16 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 38% | 22% |
| Eerste helft gelijk | 35% | 44% | 28% |
| Eerste helft verloren | 35% | 19% | 50% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,47 | 0,75 | 0,22 |
| Tegen in de eerste helft | 0,59 | 0,44 | 0,72 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 62% | 75% | 50% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 68% | 56% | 78% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 63% | 39% |
| Tweede helft gelijk | 21% | 0% | 39% |
| Tweede helft verloren | 29% | 38% | 22% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,97 | 1,19 | 0,78 |
| Tegen in de tweede helft | 0,76 | 0,81 | 0,72 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 56% | 50% | 61% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 41% | 25% | 56% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 19% | 28% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 56% | 44% |
| Evenveel in beide helften | 26% | 25% | 28% |
Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?
De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC
Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,24 | 2,13 | 2,33 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,12 | 0,13 | 0,11 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,85 | 1,94 | 1,78 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 62% | 69% | 56% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 35% | 31% | 39% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 63% | 61% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 44% | 44% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 25% | 28% |
Schoten en xG van Haverfordwest County AFC
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 6 | 18% |
| 2 - 0 | 4 | 12% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 3 | 3 | 9% |
| 0 - 1 | 3 | 9% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 6 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.
Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers