Statistieken Haverfordwest County AFC 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2023, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,34 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,56 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,13.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 11 10 11 39 40 -1 43 1,34
Thuis 16 7 4 5 26 19 7 25 1,56
Uit 16 4 6 6 13 21 -8 18 1,13
Punten per wedstrijd 1,34
Gescoord per wedstrijd 1,22
Tegen per wedstrijd 1,25
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 44% 25%
Gelijk 31% 25% 38%
Verloren 34% 31% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,63 0,81
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,25 1,19 1,31
De nul gehouden 25% 31% 19%
Niet gescoord 31% 25% 38%
Als eerste gescoord 38% 50% 25%

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 31% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,63 0,81
Minstens 1 keer gescoord 69% 75% 63%
Minstens 2 keer gescoord 34% 50% 19%
Minstens 3 keer gescoord 13% 25% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 13% 25% 0%
Niet gescoord 31% 25% 38%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 40 doelpunten, gemiddeld 1,25 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,25 1,19 1,31
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 69% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 28% 25% 31%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 19% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 25% 31% 19%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,81 2,13
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 75% 81% 69%
Over 2.5 38% 50% 25%
Over 3.5 25% 38% 13%
Over 4.5 13% 19% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 50% 50%
Beide ploegen scoren + winst 16% 19% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 19% 31%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 13% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 28% 31% 25%
Geen btts + over 2.5 9% 19% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 19% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 31% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 16 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 19% 31% 6%
Eerste helft gelijk 50% 50% 50%
Eerste helft verloren 31% 19% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,75 0,25
Tegen in de eerste helft 0,56 0,44 0,69
De nul gehouden in de eerste helft 50% 63% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 56% 81%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 31% 25%
Tweede helft gelijk 44% 38% 50%
Tweede helft verloren 28% 31% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,72 0,88 0,56
Tegen in de tweede helft 0,69 0,75 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 53% 50% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 44% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 31% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 44% 38%
Evenveel in beide helften 28% 25% 31%

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
8%
5%
13%
10%
8%
15%
10%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
5%
8%
8%
15%
5%
8%
20%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,38 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,63 2,38
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,38 2,63 2,13
Zelf over 1.5 kaarten 63% 50% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 25% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 75% 69% 81%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 63% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 34% 38% 31%

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 22%
0 - 1 4 13%
2 - 1 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 0 1 3%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook