Statistieken Haverfordwest County AFC 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2022, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 14 7 13 50 45 5 49 1,44
Thuis 16 9 4 3 30 19 11 31 1,94
Uit 18 5 3 10 20 26 -6 18 1,00
Punten per wedstrijd 1,44
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 41% 56% 28%
Gelijk 21% 25% 17%
Verloren 38% 19% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,88 1,11
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,19 1,44
De nul gehouden 26% 31% 22%
Niet gescoord 15% 0% 28%
Als eerste gescoord 62% 81% 44%

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 41% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 15% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,88 1,11
Minstens 1 keer gescoord 85% 100% 72%
Minstens 2 keer gescoord 41% 56% 28%
Minstens 3 keer gescoord 15% 25% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 26% 38% 17%
Niet gescoord 15% 0% 28%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 45 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,19 1,44
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 69% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 25% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 19% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 26% 31% 22%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 3,06 2,56
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 82% 88% 78%
Over 2.5 53% 63% 44%
Over 3.5 32% 44% 22%
Over 4.5 15% 13% 17%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 69%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 62% 69% 56%
Beide ploegen scoren + winst 18% 25% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 25% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 19% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 50% 44%
Geen btts + over 2.5 6% 13% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 32% 38% 28%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 25% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 12% 13% 11%

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 22 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 44% 11%
Eerste helft gelijk 50% 44% 56%
Eerste helft verloren 24% 13% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,65 0,88 0,44
Tegen in de eerste helft 0,62 0,56 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 44% 50% 39%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 38% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 50% 22%
Tweede helft gelijk 32% 31% 33%
Tweede helft verloren 32% 19% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,00 0,67
Tegen in de tweede helft 0,71 0,63 0,78
De nul gehouden in de tweede helft 50% 63% 39%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 25% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 31% 17%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 44% 56%
Evenveel in beide helften 26% 25% 28%

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
16%
8%
14%
6%
6%
10%
8%
16%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
11%
7%
13%
24%
4%
11%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 1,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,15 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,53 1,69 1,39
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,19 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,15 2,56 1,78
Zelf over 1.5 kaarten 47% 50% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 31% 17%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 63% 39%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 56% 28%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 50% 17%

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
1 - 0 4 12%
2 - 1 3 9%
2 - 3 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook