Statistieken Haverfordwest County AFC

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2026, 13 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 10 punten op, oftewel 0,77 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,20.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 13 3 1 9 8 19 -11 10 0,77
Thuis 8 3 0 5 7 12 -5 9 1,13
Uit 5 0 1 4 1 7 -6 1 0,20
Punten per wedstrijd 0,77
Gescoord per wedstrijd 0,62
Tegen per wedstrijd 1,46
De nul gehouden 8%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 23% 38% 0%
Gelijk 8% 0% 20%
Verloren 69% 63% 80%
Gescoord per wedstrijd 0,62 0,88 0,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,46 1,50 1,40
De nul gehouden 8% 13% 0%
Niet gescoord 62% 50% 80%
Als eerste gescoord 23% 25% 20%

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 8 doelpunten, gemiddeld 0,62 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 146 minuten een doelpunt. In 15% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 62% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,62 0,88 0,20
Minstens 1 keer gescoord 38% 50% 20%
Minstens 2 keer gescoord 15% 25% 0%
Minstens 3 keer gescoord 8% 13% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 62% 50% 80%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 19 doelpunten, gemiddeld 1,46 per wedstrijd. In 8% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,46 1,50 1,40
Minstens 1 tegendoelpunt 92% 88% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 38% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 25% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 8% 13% 0%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,08 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,08 2,38 1,60
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 62% 63% 60%
Over 2.5 38% 63% 0%
Over 3.5 8% 13% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 31% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 38%, op verplaatsing tot 20%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 31% 38% 20%
Beide ploegen scoren + winst 15% 25% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 0% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 13% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 23% 38% 0%
Geen btts + over 2.5 15% 25% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 38% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 1 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 8% 13% 0%
Eerste helft gelijk 69% 63% 80%
Eerste helft verloren 23% 25% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,08 0,13 0,00
Tegen in de eerste helft 0,31 0,38 0,20
De nul gehouden in de eerste helft 77% 75% 80%
Niet gescoord in de eerste helft 92% 88% 100%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 15% 25% 0%
Tweede helft gelijk 23% 25% 20%
Tweede helft verloren 62% 50% 80%
Gescoord in de tweede helft 0,54 0,75 0,20
Tegen in de tweede helft 1,15 1,13 1,20
De nul gehouden in de tweede helft 8% 13% 0%
Niet gescoord in de tweede helft 69% 63% 80%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 25% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 77% 75% 80%
Evenveel in beide helften 8% 0% 20%

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
13%
0%
13%
13%
25%
13%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
5%
0%
5%
11%
21%
0%
16%
42%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 1,92 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,62 bij de tegenstander. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,92 2,00 1,80
Rode kaarten per wedstrijd 0,23 0,25 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,62 1,63 1,60
Zelf over 1.5 kaarten 54% 63% 40%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 25% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 46% 50% 40%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 23% 25% 20%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 23% 25% 20%

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 4 van de 13 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 4 31%
0 - 2 2 15%
0 - 3 2 15%
3 - 1 1 8%
2 - 1 1 8%
1 - 0 1 8%
1 - 1 1 8%
1 - 2 1 8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook