Statistieken Haverfordwest County AFC 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2024, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 54 punten op, oftewel 1,64 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 14 12 7 42 27 15 54 1,64
Thuis 17 8 6 3 25 13 12 30 1,76
Uit 16 6 6 4 17 14 3 24 1,50
Punten per wedstrijd 1,64
Gescoord per wedstrijd 1,27
Tegen per wedstrijd 0,82
De nul gehouden 45%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 42% 47% 38%
Gelijk 36% 35% 38%
Verloren 21% 18% 25%
Gescoord per wedstrijd 1,27 1,47 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,76 0,88
De nul gehouden 45% 47% 44%
Niet gescoord 30% 29% 31%
Als eerste gescoord 52% 47% 56%

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,27 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,27 1,47 1,06
Minstens 1 keer gescoord 70% 71% 69%
Minstens 2 keer gescoord 30% 29% 31%
Minstens 3 keer gescoord 18% 29% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 12% 0%
In beide helften gescoord 21% 29% 13%
Niet gescoord 30% 29% 31%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 27 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,82 0,76 0,88
Minstens 1 tegendoelpunt 55% 53% 56%
Minstens 2 tegendoelpunten 15% 18% 13%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 45% 47% 44%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,09 doelpunten. In 36% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,09 2,24 1,94
Over 0.5 79% 76% 81%
Over 1.5 58% 53% 63%
Over 2.5 36% 41% 31%
Over 3.5 18% 29% 6%
Over 4.5 12% 18% 6%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 47% 44%
Beide ploegen scoren + winst 18% 24% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 12% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 12% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 35% 25%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 30% 29% 31%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 24% 6%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 16 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 15% 24% 6%
Eerste helft gelijk 76% 71% 81%
Eerste helft verloren 9% 6% 13%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,59 0,38
Tegen in de eerste helft 0,42 0,35 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 64% 65% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 53% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 35% 44%
Tweede helft gelijk 42% 53% 31%
Tweede helft verloren 18% 12% 25%
Gescoord in de tweede helft 0,79 0,88 0,69
Tegen in de tweede helft 0,39 0,41 0,38
De nul gehouden in de tweede helft 70% 71% 69%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 47% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 29% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 41% 38%
Evenveel in beide helften 30% 29% 31%

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
0%
10%
7%
26%
19%
5%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
4%
26%
22%
7%
19%
4%
15%
4%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 1,73 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,79 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,73 1,47 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,79 1,94 1,63
Zelf over 1.5 kaarten 61% 53% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 27% 24% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 47% 31%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 24% 25%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 18% 19%

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 21%
1 - 1 5 15%
1 - 0 4 12%
0 - 1 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
5 - 1 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook