Statistieken Haverfordwest County AFC 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2020, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,44 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 10 7 15 38 56 -18 37 1,16
Thuis 16 6 5 5 17 22 -5 23 1,44
Uit 16 4 2 10 21 34 -13 14 0,88
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,19
Tegen per wedstrijd 1,75
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 38% 25%
Gelijk 22% 31% 13%
Verloren 47% 31% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,19 1,06 1,31
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,38 2,13
De nul gehouden 25% 31% 19%
Niet gescoord 25% 25% 25%
Als eerste gescoord 28% 38% 19%

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,19 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 76 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,19 1,06 1,31
Minstens 1 keer gescoord 75% 75% 75%
Minstens 2 keer gescoord 34% 31% 38%
Minstens 3 keer gescoord 6% 0% 13%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 19% 13% 25%
Niet gescoord 25% 25% 25%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 56 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,38 2,13
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 69% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 38% 69%
Minstens 3 tegendoelpunten 22% 19% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 16% 13% 19%
De nul gehouden 25% 31% 19%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,94 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,94 2,44 3,44
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 88% 81% 94%
Over 2.5 56% 44% 69%
Over 3.5 28% 19% 38%
Over 4.5 19% 6% 31%
Over 5.5 6% 0% 13%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 50% 63%
Beide ploegen scoren + winst 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 25% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 28% 13% 44%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 31% 63%
Geen btts + over 2.5 9% 13% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 13% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 38% 38% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 14 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 19% 25% 13%
Eerste helft gelijk 47% 50% 44%
Eerste helft verloren 34% 25% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,44 0,44
Tegen in de eerste helft 0,78 0,44 1,13
De nul gehouden in de eerste helft 50% 69% 31%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 63% 69%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 25% 31%
Tweede helft gelijk 38% 50% 25%
Tweede helft verloren 34% 25% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,63 0,88
Tegen in de tweede helft 0,97 0,94 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 41% 38% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 50% 31%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 19% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 63% 56%
Evenveel in beide helften 19% 19% 19%

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
11%
8%
11%
8%
16%
8%
18%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
4%
18%
9%
16%
16%
7%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 2,22 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,16 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,22 2,06 2,38
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,13 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,16 2,44 1,88
Zelf over 1.5 kaarten 69% 69% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 44% 38% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 75% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 38% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 22% 19% 25%

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 4 13%
0 - 2 4 13%
2 - 0 3 9%
2 - 1 3 9%
1 - 1 3 9%
2 - 2 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 4 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook