Statistieken Haverfordwest County AFC 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2021, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,19 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,38 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 10 8 14 45 46 -1 38 1,19
Thuis 16 5 7 4 19 12 7 22 1,38
Uit 16 5 1 10 26 34 -8 16 1,00
Punten per wedstrijd 1,19
Gescoord per wedstrijd 1,41
Tegen per wedstrijd 1,44
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Haverfordwest County AFC

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 31% 31%
Gelijk 25% 44% 6%
Verloren 44% 25% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,19 1,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 0,75 2,13
De nul gehouden 34% 44% 25%
Niet gescoord 34% 38% 31%
Als eerste gescoord 43% 47% 40%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,41 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,41 1,19 1,63
Minstens 1 keer gescoord 66% 63% 69%
Minstens 2 keer gescoord 38% 31% 44%
Minstens 3 keer gescoord 9% 6% 13%
Minstens 4 keer gescoord 9% 6% 13%
In beide helften gescoord 23% 20% 27%
Niet gescoord 34% 38% 31%

Tegendoelpunten Haverfordwest County AFC

Aan de andere kant incasseerde Haverfordwest County AFC 46 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,44 0,75 2,13
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 56% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 19% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 0% 38%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 0% 19%
De nul gehouden 34% 44% 25%

Over/under statistieken Haverfordwest County AFC

In een wedstrijd van Haverfordwest County AFC vallen er gemiddeld 2,84 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,84 1,94 3,75
Over 0.5 88% 75% 100%
Over 1.5 72% 56% 88%
Over 2.5 44% 31% 56%
Over 3.5 28% 13% 44%
Over 4.5 25% 6% 44%
Over 5.5 16% 6% 25%

Beide ploegen scoren bij Haverfordwest County AFC

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 44% 44%
Beide ploegen scoren + winst 9% 13% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 19% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 13% 31%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 31% 38%
Geen btts + over 2.5 9% 0% 19%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 13% 20%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 20% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 0% 13%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Haverfordwest County AFC scoorde 15 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 23% 20% 27%
Eerste helft gelijk 43% 40% 47%
Eerste helft verloren 33% 40% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,33 0,67
Tegen in de eerste helft 0,67 0,53 0,80
De nul gehouden in de eerste helft 60% 60% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 67% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 40% 27%
Tweede helft gelijk 37% 53% 20%
Tweede helft verloren 30% 7% 53%
Gescoord in de tweede helft 1,00 0,93 1,07
Tegen in de tweede helft 0,77 0,27 1,27
De nul gehouden in de tweede helft 53% 73% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 47% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 27% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 33% 60%
Evenveel in beide helften 30% 40% 20%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden.

Wanneer scoort Haverfordwest County AFC?

De meeste doelpunten van Haverfordwest County AFC vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
11%
7%
9%
16%
7%
4%
11%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
7%
12%
12%
21%
5%
12%
16%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC kreeg gemiddeld 1,93 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,53 bij de tegenstander. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,93 2,60 1,27
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,00 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,53 2,60 2,47
Zelf over 1.5 kaarten 67% 87% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 53% 13%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 73% 87% 60%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 57% 67% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 40% 60% 20%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden.

Schoten en xG van Haverfordwest County AFC

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Haverfordwest County AFC

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 4 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 4 13%
0 - 0 4 13%
1 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 1 3 9%
6 - 1 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Haverfordwest County AFC.

Haverfordwest County AFC · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook