Statistieken Finn Harps 2025

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland First Division 2025, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,83.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 8 12 16 42 57 -15 36 1,00
Thuis 18 5 6 7 26 26 0 21 1,17
Uit 18 3 6 9 16 31 -15 15 0,83
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,17
Tegen per wedstrijd 1,58
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 28% 17%
Gelijk 33% 33% 33%
Verloren 44% 39% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,44 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,58 1,44 1,72
De nul gehouden 25% 22% 28%
Niet gescoord 22% 22% 22%
Als eerste gescoord 44% 50% 39%

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 77 minuten een doelpunt. In 22% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,44 0,89
Minstens 1 keer gescoord 78% 78% 78%
Minstens 2 keer gescoord 22% 33% 11%
Minstens 3 keer gescoord 8% 17% 0%
Minstens 4 keer gescoord 6% 11% 0%
In beide helften gescoord 17% 33% 0%
Niet gescoord 22% 22% 22%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 57 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,58 1,44 1,72
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 78% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 50% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 25% 11% 39%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 25% 22% 28%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,75 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,75 2,89 2,61
Over 0.5 92% 94% 89%
Over 1.5 75% 78% 72%
Over 2.5 50% 50% 50%
Over 3.5 36% 33% 39%
Over 4.5 14% 17% 11%
Over 5.5 6% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 61%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 61% 61%
Beide ploegen scoren + winst 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 31% 22% 39%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 44% 44%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 28% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 16 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 22% 11%
Eerste helft gelijk 33% 22% 44%
Eerste helft verloren 50% 56% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,56 0,33
Tegen in de eerste helft 0,81 0,83 0,78
De nul gehouden in de eerste helft 44% 39% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 64% 56% 72%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 36% 44% 28%
Tweede helft gelijk 28% 28% 28%
Tweede helft verloren 36% 28% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,72 0,89 0,56
Tegen in de tweede helft 0,78 0,61 0,94
De nul gehouden in de tweede helft 44% 56% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 33% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 33% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 28% 50%
Evenveel in beide helften 33% 39% 28%

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
2%
14%
7%
14%
10%
14%
14%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
14%
12%
14%
7%
5%
7%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 2,89 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,89 2,61 3,17
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,11 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 81% 78% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 50% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 69% 67% 72%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 58% 61% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 33% 22%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
1 - 0 5 14%
1 - 3 5 14%
2 - 2 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 2 3 8%
5 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook