Statistieken Finn Harps 2024

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland First Division 2024, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,28 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 12 10 14 39 43 -4 46 1,28
Thuis 18 8 5 5 20 16 4 29 1,61
Uit 18 4 5 9 19 27 -8 17 0,94
Punten per wedstrijd 1,28
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 1,19
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 44% 22%
Gelijk 28% 28% 28%
Verloren 39% 28% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,11 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,19 0,89 1,50
De nul gehouden 25% 44% 6%
Niet gescoord 33% 17% 50%
Als eerste gescoord 53% 67% 39%

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,11 1,06
Minstens 1 keer gescoord 67% 83% 50%
Minstens 2 keer gescoord 28% 22% 33%
Minstens 3 keer gescoord 11% 6% 17%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 17% 11% 22%
Niet gescoord 33% 17% 50%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 43 doelpunten, gemiddeld 1,19 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,19 0,89 1,50
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 56% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 28% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 6% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 25% 44% 6%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,28 doelpunten. In 28% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,28 2,00 2,56
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 69% 67% 72%
Over 2.5 28% 22% 33%
Over 3.5 19% 11% 28%
Over 4.5 11% 6% 17%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 44%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 44% 44%
Beide ploegen scoren + winst 11% 6% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 22% 28%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 17% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 28% 22% 33%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 21 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 39% 28%
Eerste helft gelijk 36% 44% 28%
Eerste helft verloren 31% 17% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,67 0,50
Tegen in de eerste helft 0,50 0,39 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 61% 72% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 44% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 28% 33% 22%
Tweede helft gelijk 28% 33% 22%
Tweede helft verloren 44% 33% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,44 0,56
Tegen in de tweede helft 0,69 0,50 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 47% 61% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 61% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 39% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 33% 44%
Evenveel in beide helften 31% 28% 33%

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
15%
8%
10%
15%
3%
8%
10%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
7%
9%
9%
16%
9%
19%
14%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 2,64 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,36 bij de tegenstander. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,64 2,50 2,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,06 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,36 2,61 2,11
Zelf over 1.5 kaarten 86% 89% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 39% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 81% 78% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 56% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 56% 33%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
0 - 2 6 17%
1 - 0 5 14%
0 - 1 5 14%
2 - 0 3 8%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
4 - 1 1 3%
3 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook