Statistieken Finn Harps 2020

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland Premier Division 2020, 18 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 18 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 1,11 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,22 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 18 5 5 8 15 24 -9 20 1,11
Thuis 9 3 2 4 6 11 -5 11 1,22
Uit 9 2 3 4 9 13 -4 9 1,00
Punten per wedstrijd 1,11
Gescoord per wedstrijd 0,83
Tegen per wedstrijd 1,33
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 28% 33% 22%
Gelijk 28% 22% 33%
Verloren 44% 44% 44%
Gescoord per wedstrijd 0,83 0,67 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,22 1,44
De nul gehouden 28% 33% 22%
Niet gescoord 44% 56% 33%
Als eerste gescoord 28% 33% 22%

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 15 doelpunten, gemiddeld 0,83 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 108 minuten een doelpunt. In 17% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 44% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,83 0,67 1,00
Minstens 1 keer gescoord 56% 44% 67%
Minstens 2 keer gescoord 17% 11% 22%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 6% 11% 0%
Niet gescoord 44% 56% 33%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 24 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,33 1,22 1,44
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 67% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 33% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 11% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 11% 0%
De nul gehouden 28% 33% 22%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,17 doelpunten. In 28% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,17 1,89 2,44
Over 0.5 89% 89% 89%
Over 1.5 61% 44% 78%
Over 2.5 28% 22% 33%
Over 3.5 28% 22% 33%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 22%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 22% 56%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 0% 22%
Beide ploegen scoren + over 2.5 22% 11% 33%
Geen btts + over 2.5 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 11% 0%

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 5 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 22% 11%
Eerste helft gelijk 33% 33% 33%
Eerste helft verloren 50% 44% 56%
Gescoord in de eerste helft 0,28 0,33 0,22
Tegen in de eerste helft 0,78 0,67 0,89
De nul gehouden in de eerste helft 44% 44% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 78% 78% 78%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 22% 11% 33%
Tweede helft gelijk 50% 67% 33%
Tweede helft verloren 28% 22% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,33 0,78
Tegen in de tweede helft 0,56 0,56 0,56
De nul gehouden in de tweede helft 56% 56% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 67% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 44% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 33% 22% 44%
Evenveel in beide helften 33% 33% 33%

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
7%
13%
7%
27%
0%
13%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
17%
13%
17%
0%
17%
4%
4%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 2,72 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,44 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,72 2,78 2,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,22 0,11 0,33
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,44 1,67 1,22
Zelf over 1.5 kaarten 72% 78% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 44% 44% 44%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 56% 56% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 44% 44% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 33% 22%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 18 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 3 17%
0 - 1 3 17%
3 - 2 2 11%
1 - 0 2 11%
1 - 3 2 11%
0 - 0 2 11%
0 - 2 2 11%
2 - 0 1 6%
0 - 4 1 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook