Statistieken Finn Harps

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland First Division 2026, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 28 punten op, oftewel 0,78 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 7 7 22 33 70 -37 28 0,78
Thuis 18 5 4 9 16 27 -11 19 1,06
Uit 18 2 3 13 17 43 -26 9 0,50
Punten per wedstrijd 0,78
Gescoord per wedstrijd 0,92
Tegen per wedstrijd 1,94
De nul gehouden 14%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 19% 28% 11%
Gelijk 19% 22% 17%
Verloren 61% 50% 72%
Gescoord per wedstrijd 0,92 0,89 0,94
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,94 1,50 2,39
De nul gehouden 14% 22% 6%
Niet gescoord 39% 39% 39%
Als eerste gescoord 33% 33% 33%

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 98 minuten een doelpunt. In 22% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,92 0,89 0,94
Minstens 1 keer gescoord 61% 61% 61%
Minstens 2 keer gescoord 22% 28% 17%
Minstens 3 keer gescoord 6% 0% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 11% 11% 11%
Niet gescoord 39% 39% 39%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 70 doelpunten, gemiddeld 1,94 per wedstrijd. In 14% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,94 1,50 2,39
Minstens 1 tegendoelpunt 86% 78% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 58% 44% 72%
Minstens 3 tegendoelpunten 25% 17% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 14% 6% 22%
De nul gehouden 14% 22% 6%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,86 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,86 2,39 3,33
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 78% 67% 89%
Over 2.5 58% 50% 67%
Over 3.5 31% 22% 39%
Over 4.5 11% 6% 17%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 44% 56%
Beide ploegen scoren + winst 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 25% 17% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 39% 44%
Geen btts + over 2.5 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 0% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 13 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 22% 22% 22%
Eerste helft gelijk 33% 50% 17%
Eerste helft verloren 44% 28% 61%
Gescoord in de eerste helft 0,36 0,28 0,44
Tegen in de eerste helft 0,78 0,56 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 50% 72% 28%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 78% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 33% 17%
Tweede helft gelijk 28% 22% 33%
Tweede helft verloren 47% 44% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,61 0,50
Tegen in de tweede helft 1,17 0,94 1,39
De nul gehouden in de tweede helft 42% 44% 39%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 50% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 22% 39%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 56% 50%
Evenveel in beide helften 17% 22% 11%

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
9%
0%
9%
12%
6%
12%
18%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
10%
7%
9%
14%
11%
11%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 2,78 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,78 2,72 2,83
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,06 0,28
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 2,28 1,72
Zelf over 1.5 kaarten 83% 83% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 39% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 75% 78% 72%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 56% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 33% 33%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 6 17%
0 - 1 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 2 3 8%
0 - 5 3 8%
2 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 3 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook