Statistieken Finn Harps 2023

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland First Division 2023, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 1,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 9 10 17 39 74 -35 37 1,03
Thuis 18 4 7 7 20 28 -8 19 1,06
Uit 18 5 3 10 19 46 -27 18 1,00
Punten per wedstrijd 1,03
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 2,06
De nul gehouden 19%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 25% 22% 28%
Gelijk 28% 39% 17%
Verloren 47% 39% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,11 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,06 1,56 2,56
De nul gehouden 19% 22% 17%
Niet gescoord 33% 44% 22%
Als eerste gescoord 34% 29% 39%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 25% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,11 1,06
Minstens 1 keer gescoord 67% 56% 78%
Minstens 2 keer gescoord 25% 33% 17%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 6% 11% 0%
In beide helften gescoord 11% 18% 6%
Niet gescoord 33% 44% 22%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 74 doelpunten, gemiddeld 2,06 per wedstrijd. In 19% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,06 1,56 2,56
Minstens 1 tegendoelpunt 81% 78% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 39% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 31% 22% 39%
Minstens 4 tegendoelpunten 25% 17% 33%
De nul gehouden 19% 22% 17%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 3,14 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,14 2,67 3,61
Over 0.5 92% 83% 100%
Over 1.5 75% 67% 83%
Over 2.5 53% 50% 56%
Over 3.5 42% 39% 44%
Over 4.5 28% 17% 39%
Over 5.5 14% 6% 22%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 50% 61%
Beide ploegen scoren + winst 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 11% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 39% 44%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 29% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 24% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 17 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 34 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 14% 12% 17%
Eerste helft gelijk 46% 59% 33%
Eerste helft verloren 40% 29% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,49 0,53 0,44
Tegen in de eerste helft 0,97 0,76 1,17
De nul gehouden in de eerste helft 43% 41% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 60% 59% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 29% 33%
Tweede helft gelijk 26% 35% 17%
Tweede helft verloren 43% 35% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,65 0,61
Tegen in de tweede helft 1,11 0,82 1,39
De nul gehouden in de tweede helft 40% 47% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 60% 65% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 29% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 43% 35% 50%
Evenveel in beide helften 26% 35% 17%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
13%
8%
13%
13%
13%
8%
5%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
11%
15%
5%
11%
12%
19%
10%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 2,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,42 bij de tegenstander. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,67 2,56 2,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,19 0,22 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,42 2,56 2,28
Zelf over 1.5 kaarten 81% 78% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 58% 56% 61%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 81% 78% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 56% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 33% 44%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 14%
0 - 1 4 11%
1 - 4 3 8%
0 - 0 3 8%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 4 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook