Statistieken Finn Harps 2022

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland Premier Division 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 24 keer verloren. Dat levert 20 punten op, oftewel 0,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,72 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,39.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 4 8 24 33 71 -38 20 0,56
Thuis 18 3 4 11 17 28 -11 13 0,72
Uit 18 1 4 13 16 43 -27 7 0,39
Punten per wedstrijd 0,56
Gescoord per wedstrijd 0,92
Tegen per wedstrijd 1,97
De nul gehouden 11%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 11% 17% 6%
Gelijk 22% 22% 22%
Verloren 67% 61% 72%
Gescoord per wedstrijd 0,92 0,94 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,56 2,39
De nul gehouden 11% 11% 11%
Niet gescoord 39% 39% 39%
Als eerste gescoord 31% 35% 28%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 98 minuten een doelpunt. In 22% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,92 0,94 0,89
Minstens 1 keer gescoord 61% 61% 61%
Minstens 2 keer gescoord 22% 22% 22%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 14% 12% 17%
Niet gescoord 39% 39% 39%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 71 doelpunten, gemiddeld 1,97 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,97 1,56 2,39
Minstens 1 tegendoelpunt 89% 89% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 72% 56% 89%
Minstens 3 tegendoelpunten 31% 11% 50%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 11% 11% 11%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,89 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,89 2,50 3,28
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 83% 72% 94%
Over 2.5 67% 50% 83%
Over 3.5 33% 22% 44%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 50% 56%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 31% 22% 39%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 39% 56%
Geen btts + over 2.5 19% 11% 28%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 20% 12% 28%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 29% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 15 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 24% 11%
Eerste helft gelijk 40% 53% 28%
Eerste helft verloren 43% 24% 61%
Gescoord in de eerste helft 0,43 0,47 0,39
Tegen in de eerste helft 0,89 0,41 1,33
De nul gehouden in de eerste helft 46% 65% 28%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 71% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 14% 24% 6%
Tweede helft gelijk 34% 24% 44%
Tweede helft verloren 51% 53% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,51 0,53 0,50
Tegen in de tweede helft 1,11 1,18 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 26% 24% 28%
Niet gescoord in de tweede helft 57% 53% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 24% 39%
Meeste doelpunten in de tweede helft 51% 71% 33%
Evenveel in beide helften 17% 6% 28%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
12%
12%
6%
15%
9%
12%
6%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
11%
7%
6%
16%
10%
10%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 3,23 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,23 3,24 3,22
Rode kaarten per wedstrijd 0,20 0,18 0,22
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 1,71 1,56
Zelf over 1.5 kaarten 91% 82% 100%
Zelf over 2.5 kaarten 66% 59% 72%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 69% 65% 72%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 49% 47% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 34% 47% 22%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 5 14%
1 - 2 5 14%
1 - 3 5 14%
0 - 3 5 14%
0 - 1 4 11%
0 - 2 4 11%
3 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
3 - 2 1 3%
1 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook