Statistieken Finn Harps 2019

Alle cijfers hieronder gaan over League of Ireland Premier Division 2019, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Finn Harps

Finn Harps speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 28 punten op, oftewel 0,78 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,39.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 7 7 22 26 64 -38 28 0,78
Thuis 18 6 3 9 19 24 -5 21 1,17
Uit 18 1 4 13 7 40 -33 7 0,39
Punten per wedstrijd 0,78
Gescoord per wedstrijd 0,72
Tegen per wedstrijd 1,78
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Finn Harps

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 19% 33% 6%
Gelijk 19% 17% 22%
Verloren 61% 50% 72%
Gescoord per wedstrijd 0,72 1,06 0,39
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,78 1,33 2,22
De nul gehouden 28% 39% 17%
Niet gescoord 56% 39% 72%
Als eerste gescoord 28% 44% 11%

Doelpuntenstatistieken Finn Harps

Finn Harps scoorde 26 doelpunten, gemiddeld 0,72 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 125 minuten een doelpunt. In 17% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 56% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,72 1,06 0,39
Minstens 1 keer gescoord 44% 61% 28%
Minstens 2 keer gescoord 17% 28% 6%
Minstens 3 keer gescoord 11% 17% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 14% 22% 6%
Niet gescoord 56% 39% 72%

Tegendoelpunten Finn Harps

Aan de andere kant incasseerde Finn Harps 64 doelpunten, gemiddeld 1,78 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,78 1,33 2,22
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 61% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 44% 50%
Minstens 3 tegendoelpunten 36% 22% 50%
Minstens 4 tegendoelpunten 17% 6% 28%
De nul gehouden 28% 39% 17%

Over/under statistieken Finn Harps

In een wedstrijd van Finn Harps vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,39 2,61
Over 0.5 89% 89% 89%
Over 1.5 61% 61% 61%
Over 2.5 47% 44% 50%
Over 3.5 25% 17% 33%
Over 4.5 14% 17% 11%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Finn Harps

In 28% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 22%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 28% 33% 22%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 6% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 19% 28% 11%
Geen btts + over 2.5 28% 17% 39%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 6%

Statistieken per helft

Finn Harps scoorde 12 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 22% 39% 6%
Eerste helft gelijk 36% 33% 39%
Eerste helft verloren 42% 28% 56%
Gescoord in de eerste helft 0,33 0,56 0,11
Tegen in de eerste helft 0,75 0,56 0,94
De nul gehouden in de eerste helft 53% 61% 44%
Niet gescoord in de eerste helft 72% 56% 89%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 14% 17% 11%
Tweede helft gelijk 36% 39% 33%
Tweede helft verloren 50% 44% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,39 0,50 0,28
Tegen in de tweede helft 1,03 0,78 1,28
De nul gehouden in de tweede helft 42% 44% 39%
Niet gescoord in de tweede helft 69% 61% 78%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 39% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 33% 50%
Evenveel in beide helften 28% 28% 28%

Wanneer scoort Finn Harps?

De meeste doelpunten van Finn Harps vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
4%
8%
12%
15%
4%
8%
15%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
5%
9%
13%
16%
6%
17%
8%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Finn Harps

Finn Harps kreeg gemiddeld 0,92 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,78 bij de tegenstander. In 25% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,92 0,61 1,22
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,78 0,78 0,78
Zelf over 1.5 kaarten 31% 17% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 11% 6% 17%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 25% 22% 28%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 14% 6% 22%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 6% 6% 6%

Schoten en xG van Finn Harps

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Finn Harps

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 17%
0 - 3 5 14%
1 - 0 4 11%
0 - 0 4 11%
1 - 1 3 8%
0 - 4 3 8%
1 - 2 2 6%
3 - 0 1 3%
3 - 2 1 3%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Finn Harps.

Finn Harps · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook