Statistieken Besiktas
Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2026, 10 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Besiktas
Besiktas speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 19 punten op, oftewel 1,90 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,80.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | 8 | 19 | 1,90 |
| Thuis | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 3 | 11 | 15 | 3,00 |
| Uit | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 4 | 0,80 |
Basisstatistieken Besiktas
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 60% | 100% | 20% |
| Gelijk | 10% | 0% | 20% |
| Verloren | 30% | 0% | 60% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,00 | 2,80 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,20 | 0,60 | 1,80 |
| De nul gehouden | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
| Als eerste gescoord | 60% | 100% | 20% |
Doelpuntenstatistieken Besiktas
Besiktas scoorde 20 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 45 minuten een doelpunt. In 70% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,00 | 2,80 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 80% | 100% | 60% |
| Minstens 2 keer gescoord | 70% | 80% | 60% |
| Minstens 3 keer gescoord | 20% | 40% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 10% | 20% | 0% |
| In beide helften gescoord | 40% | 40% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 40% |
Tegendoelpunten Besiktas
Aan de andere kant incasseerde Besiktas 12 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. In 30% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,20 | 0,60 | 1,80 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 70% | 40% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 40% | 20% | 60% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 10% | 0% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 30% | 60% | 0% |
Over/under statistieken Besiktas
In een wedstrijd van Besiktas vallen er gemiddeld 3,20 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,20 | 3,40 | 3,00 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 5.5 | 10% | 20% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Besiktas
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 60%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 40% | 60% |
| Beide ploegen scoren + winst | 30% | 40% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 10% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 10% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 40% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 10% | 20% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 30% | 20% | 40% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Besiktas scoorde 9 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 5 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 80% | 20% |
| Eerste helft gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Eerste helft verloren | 20% | 0% | 40% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,90 | 1,40 | 0,40 |
| Tegen in de eerste helft | 0,50 | 0,20 | 0,80 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 60% | 80% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 40% | 20% | 60% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 60% | 40% |
| Tweede helft gelijk | 20% | 40% | 0% |
| Tweede helft verloren | 30% | 0% | 60% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,10 | 1,40 | 0,80 |
| Tegen in de tweede helft | 0,70 | 0,40 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 80% | 20% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 40% | 40% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 40% | 60% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 40% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 10% | 0% | 20% |
Wanneer scoort Besiktas?
De meeste doelpunten van Besiktas vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Besiktas
Besiktas trapte gemiddeld 6,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,7 toe. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,70 | 7,00 | 6,40 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,70 | 3,60 | 3,80 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 80% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 60% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 20% | 20% | 20% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 90% | 100% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 80% | 80% | 80% |
Kaartenstatistieken Besiktas
Besiktas kreeg gemiddeld 2,20 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,60 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,20 | 1,80 | 2,60 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,60 | 2,00 | 3,20 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 60% | 60% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 40% | 20% | 60% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 30% | 20% | 40% |
Schoten en xG van Besiktas
De ploeg loste gemiddeld 16,7 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16,70 | 18,20 | 15,20 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,10 | 6,00 | 6,20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,00 | 7,20 | 4,80 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,00 | 8,60 | 11,40 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,78 | 2,14 | 1,43 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,96 | 0,67 | 1,26 |
| Balbezit | 61,8 | 62,6 | 61,0 |
Meest voorkomende uitslagen Besiktas
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 2 van de 10 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 | 20% |
| 6 - 2 | 1 | 10% |
| 3 - 0 | 1 | 10% |
| 2 - 0 | 1 | 10% |
| 2 - 2 | 1 | 10% |
| 2 - 3 | 1 | 10% |
| 1 - 0 | 1 | 10% |
| 0 - 1 | 1 | 10% |
| 0 - 2 | 1 | 10% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Besiktas.
Spelersstatistieken Besiktas
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Dušan Vlahović | 7 |
| Leandro Trossard | 2 |
| Orkun Kökçü | 2 |
| Václav Černý | 2 |
| Emir Han Topçu | 1 |
Dušan Vlahović is dit seizoen de topschutter van Besiktas (7). Daarachter volgen Leandro Trossard (2) en Orkun Kökçü (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Junior Olaitan Ishola | 2 |
| Orkun Kökçü | 2 |
| Emmanuel Agbadou | 1 |
| Hyeon-Gyu Oh | 1 |
| Ilhan Fakili | 1 |
Junior Olaitan Ishola gaf de meeste assists bij Besiktas (2). Daarachter volgen Orkun Kökçü (2) en Emmanuel Agbadou (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Alexander Nübel | 10 |
| Emmanuel Agbadou | 10 |
| Salih Özcan | 10 |
| Václav Černý | 10 |
| Hyeon-Gyu Oh | 9 |
Alexander Nübel speelde de meeste wedstrijden voor Besiktas (10). Daarachter volgen Emmanuel Agbadou (10) en Salih Özcan (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Emir Han Topçu | 3 |
| Leandro Trossard | 3 |
| Orkun Kökçü | 3 |
| Dušan Vlahović | 2 |
| Ilhan Fakili | 2 |
Emir Han Topçu pakte de meeste kaarten bij Besiktas (3). Daarachter volgen Leandro Trossard (3) en Orkun Kökçü (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 7 |
| 2 | Orkun Kökçü | 4 |
| 3 | Junior Olaitan Ishola | 3 |
| 3 | Leandro Trossard | 3 |
| 3 | Václav Černý | 3 |
| 6 | Hyeon-Gyu Oh | 2 |
| 6 | Ilhan Fakili | 2 |
| 6 | Michael Amir Murillo Bermudez | 2 |
| 6 | Rıdvan Yılmaz | 2 |
| 10 | Emir Han Topçu | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 5 |
| 2 | Leandro Trossard | 2 |
| 2 | Václav Černý | 2 |
| 4 | Emir Han Topçu | 1 |
| 4 | Hyeon-Gyu Oh | 1 |
| 4 | Ilhan Fakili | 1 |
| 4 | Junior Olaitan Ishola | 1 |
| 4 | Michael Amir Murillo Bermudez | 1 |
| 4 | Orkun Kökçü | 1 |
| 4 | Rıdvan Yılmaz | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 2 |
| 2 | Orkun Kökçü | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 20 |
| 2 | Leandro Trossard | 19 |
| 3 | Václav Černý | 14 |
| 4 | Hyeon-Gyu Oh | 10 |
| 4 | Ilhan Fakili | 10 |
| 4 | Orkun Kökçü | 10 |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 9 |
| 8 | Michael Amir Murillo Bermudez | 5 |
| 8 | Rıdvan Yılmaz | 5 |
| 10 | Fabio Miretti | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 14 |
| 2 | Leandro Trossard | 9 |
| 3 | Ilhan Fakili | 7 |
| 3 | Václav Černý | 7 |
| 5 | Hyeon-Gyu Oh | 5 |
| 5 | Orkun Kökçü | 5 |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 4 |
| 8 | Milot Rashica | 3 |
| 9 | Emir Han Topçu | 1 |
| 9 | Ernest Poku | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 70,0% |
| 2 | Orkun Kökçü | 50,0% |
| 2 | Václav Černý | 50,0% |
| 4 | Leandro Trossard | 47,4% |
| 5 | Junior Olaitan Ishola | 44,4% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 35,0% |
| 2 | Orkun Kökçü | 20,0% |
| 3 | Václav Černý | 14,3% |
| 4 | Junior Olaitan Ishola | 11,1% |
| 5 | Leandro Trossard | 10,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Orkun Kökçü | 19 |
| 2 | Junior Olaitan Ishola | 13 |
| 2 | Leandro Trossard | 13 |
| 2 | Václav Černý | 13 |
| 5 | Rıdvan Yılmaz | 10 |
| 6 | Michael Amir Murillo Bermudez | 9 |
| 6 | Onyinye Wilfred Ndidi | 9 |
| 8 | Dušan Vlahović | 6 |
| 8 | Fabio Miretti | 6 |
| 8 | Salih Özcan | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Agbadou | 586 |
| 2 | Salih Özcan | 556 |
| 3 | Emir Han Topçu | 444 |
| 4 | Orkun Kökçü | 297 |
| 5 | Junior Olaitan Ishola | 296 |
| 6 | Leandro Trossard | 278 |
| 7 | Alexander Nübel | 276 |
| 8 | Michael Amir Murillo Bermudez | 258 |
| 9 | Rıdvan Yılmaz | 234 |
| 10 | Václav Černý | 222 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emmanuel Agbadou | 92,4% |
| 2 | Salih Özcan | 92,2% |
| 3 | Emir Han Topçu | 89,2% |
| 4 | Junior Olaitan Ishola | 88,4% |
| 5 | Orkun Kökçü | 88,1% |
| 6 | Michael Amir Murillo Bermudez | 83,5% |
| 7 | Alexander Nübel | 82,6% |
| 8 | Václav Černý | 81,3% |
| 9 | Leandro Trossard | 80,8% |
| 10 | Rıdvan Yılmaz | 78,5% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 29 |
| 2 | Emmanuel Agbadou | 23 |
| 3 | Rıdvan Yılmaz | 15 |
| 4 | Emir Han Topçu | 8 |
| 4 | Kassoum Ouattara | 8 |
| 6 | Junior Olaitan Ishola | 7 |
| 6 | Michael Amir Murillo Bermudez | 7 |
| 6 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 7 |
| 9 | Onyinye Wilfred Ndidi | 6 |
| 10 | Leandro Trossard | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 16 |
| 2 | Emir Han Topçu | 13 |
| 2 | Emmanuel Agbadou | 13 |
| 4 | Rıdvan Yılmaz | 10 |
| 5 | Leandro Trossard | 6 |
| 5 | Onyinye Wilfred Ndidi | 6 |
| 7 | Michael Amir Murillo Bermudez | 4 |
| 7 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 4 |
| 7 | Václav Černý | 4 |
| 10 | Fabio Miretti | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Michael Amir Murillo Bermudez | 4 |
| 2 | Emir Han Topçu | 3 |
| 2 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 3 |
| 4 | Emmanuel Agbadou | 2 |
| 4 | Kassoum Ouattara | 2 |
| 4 | Salih Özcan | 2 |
| 4 | Taylan Bulut | 2 |
| 8 | Dušan Vlahović | 1 |
| 8 | Leandro Trossard | 1 |
| 8 | Rıdvan Yılmaz | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 60 |
| 2 | Emmanuel Agbadou | 46 |
| 3 | Emir Han Topçu | 38 |
| 4 | Leandro Trossard | 37 |
| 5 | Michael Amir Murillo Bermudez | 34 |
| 5 | Rıdvan Yılmaz | 34 |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 32 |
| 8 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 25 |
| 9 | Dušan Vlahović | 22 |
| 10 | Orkun Kökçü | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 63,2% |
| 2 | Rıdvan Yılmaz | 61,8% |
| 3 | Emmanuel Agbadou | 61,3% |
| 4 | Emir Han Topçu | 60,3% |
| 5 | Michael Amir Murillo Bermudez | 51,5% |
| 6 | Orkun Kökçü | 48,8% |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 47,1% |
| 8 | Leandro Trossard | 46,8% |
| 9 | Dušan Vlahović | 34,4% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 10 |
| 2 | Václav Černý | 8 |
| 3 | Emmanuel Agbadou | 5 |
| 4 | Emir Han Topçu | 4 |
| 4 | Orkun Kökçü | 4 |
| 6 | Fabio Miretti | 3 |
| 6 | Ilhan Fakili | 3 |
| 6 | Junior Olaitan Ishola | 3 |
| 6 | Leandro Trossard | 3 |
| 6 | Rıdvan Yılmaz | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Trossard | 15 |
| 2 | Junior Olaitan Ishola | 8 |
| 2 | Michael Amir Murillo Bermudez | 8 |
| 4 | Hyeon-Gyu Oh | 6 |
| 4 | Ilhan Fakili | 6 |
| 6 | Rıdvan Yılmaz | 5 |
| 6 | Václav Černý | 5 |
| 8 | Dušan Vlahović | 4 |
| 9 | Fabio Miretti | 3 |
| 10 | Emir Han Topçu | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Trossard | 51,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Nübel | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Nübel | 29 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Nübel | 70,7% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emir Han Topçu | 3 |
| 1 | Leandro Trossard | 3 |
| 1 | Orkun Kökçü | 3 |
| 4 | Dušan Vlahović | 2 |
| 4 | Ilhan Fakili | 2 |
| 4 | Kassoum Ouattara | 2 |
| 4 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 2 |
| 8 | Emmanuel Agbadou | 1 |
| 8 | Fabio Miretti | 1 |
| 8 | Michael Amir Murillo Bermudez | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 18 |
| 2 | Emmanuel Agbadou | 16 |
| 3 | Michael Amir Murillo Bermudez | 12 |
| 4 | Dušan Vlahović | 9 |
| 4 | Tiago Emanuel Embalo Djaló | 9 |
| 6 | Emir Han Topçu | 8 |
| 6 | Ilhan Fakili | 8 |
| 6 | Onyinye Wilfred Ndidi | 8 |
| 6 | Václav Černý | 8 |
| 10 | Leandro Trossard | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Salih Özcan | 21 |
| 2 | Leandro Trossard | 15 |
| 3 | Orkun Kökçü | 14 |
| 4 | Ilhan Fakili | 13 |
| 5 | Junior Olaitan Ishola | 12 |
| 5 | Michael Amir Murillo Bermudez | 12 |
| 7 | Emir Han Topçu | 10 |
| 7 | Rıdvan Yılmaz | 10 |
| 9 | Dušan Vlahović | 8 |
| 10 | Emmanuel Agbadou | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dušan Vlahović | 12 |
| 2 | Hyeon-Gyu Oh | 4 |
| 2 | Leandro Trossard | 4 |
| 4 | Junior Olaitan Ishola | 3 |
| 4 | Orkun Kökçü | 3 |
| 6 | Václav Černý | 2 |
| 7 | Emir Han Topçu | 1 |
| 7 | Fabio Miretti | 1 |
| 7 | Ilhan Fakili | 1 |
| 7 | Michael Amir Murillo Bermudez | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Nübel | 900 |
| 2 | Emmanuel Agbadou | 818 |
| 3 | Salih Özcan | 816 |
| 4 | Leandro Trossard | 738 |
| 5 | Michael Amir Murillo Bermudez | 714 |
| 6 | Rıdvan Yılmaz | 698 |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 660 |
| 8 | Václav Černý | 646 |
| 9 | Dušan Vlahović | 639 |
| 10 | Emir Han Topçu | 629 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Nübel | 10 |
| 1 | Salih Özcan | 10 |
| 3 | Emmanuel Agbadou | 9 |
| 3 | Leandro Trossard | 9 |
| 3 | Rıdvan Yılmaz | 9 |
| 3 | Václav Černý | 9 |
| 7 | Junior Olaitan Ishola | 8 |
| 7 | Michael Amir Murillo Bermudez | 8 |
| 9 | Dušan Vlahović | 7 |
| 9 | Emir Han Topçu | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Leandro Trossard | 7,58 |
| 2 | Orkun Kökçü | 7,31 |
| 3 | Emir Han Topçu | 7,26 |
| 4 | Junior Olaitan Ishola | 7,22 |
| 5 | Emmanuel Agbadou | 7,22 |
| 6 | Dušan Vlahović | 7,18 |
| 7 | Salih Özcan | 7,05 |
| 8 | Alexander Nübel | 6,93 |
| 9 | Michael Amir Murillo Bermudez | 6,84 |
| 9 | Rıdvan Yılmaz | 6,84 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Besiktas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers