Statistieken Besiktas 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2018, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Besiktas

Besiktas speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 65 punten op, oftewel 1,91 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 19 8 7 72 46 26 65 1,91
Thuis 17 12 3 2 37 21 16 39 2,29
Uit 17 7 5 5 35 25 10 26 1,53
Punten per wedstrijd 1,91
Gescoord per wedstrijd 2,12
Tegen per wedstrijd 1,35
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Besiktas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 56% 71% 41%
Gelijk 24% 18% 29%
Verloren 21% 12% 29%
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,18 2,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,24 1,47
De nul gehouden 18% 24% 12%
Niet gescoord 12% 0% 24%
Als eerste gescoord 65% 76% 53%

Doelpuntenstatistieken Besiktas

Besiktas scoorde 72 doelpunten, gemiddeld 2,12 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 65% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,12 2,18 2,06
Minstens 1 keer gescoord 88% 100% 76%
Minstens 2 keer gescoord 65% 76% 53%
Minstens 3 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 4 keer gescoord 15% 12% 18%
In beide helften gescoord 41% 47% 35%
Niet gescoord 12% 0% 24%

Tegendoelpunten Besiktas

Aan de andere kant incasseerde Besiktas 46 doelpunten, gemiddeld 1,35 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,35 1,24 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 76% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 35% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 9% 12% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 18% 24% 12%

Over/under statistieken Besiktas

In een wedstrijd van Besiktas vallen er gemiddeld 3,47 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,47 3,41 3,53
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 88% 88% 88%
Over 2.5 68% 71% 65%
Over 3.5 41% 41% 41%
Over 4.5 29% 35% 24%
Over 5.5 9% 6% 12%

Beide ploegen scoren bij Besiktas

In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 76%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 74% 76% 71%
Beide ploegen scoren + winst 41% 47% 35%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 18% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 65% 71% 59%
Geen btts + over 2.5 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 35% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 44% 35% 53%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Besiktas scoorde 32 doelpunten voor rust en 40 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 53% 35%
Eerste helft gelijk 35% 35% 35%
Eerste helft verloren 21% 12% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,94 1,18 0,71
Tegen in de eerste helft 0,50 0,53 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 59% 59% 59%
Niet gescoord in de eerste helft 41% 24% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 59% 41%
Tweede helft gelijk 21% 18% 24%
Tweede helft verloren 29% 24% 35%
Gescoord in de tweede helft 1,18 1,00 1,35
Tegen in de tweede helft 0,85 0,71 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 35% 41% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 29% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 47% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 35% 65%
Evenveel in beide helften 18% 18% 18%

Wanneer scoort Besiktas?

De meeste doelpunten van Besiktas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
8%
6%
14%
14%
13%
7%
15%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
15%
2%
7%
20%
17%
15%
11%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Besiktas

Besiktas trapte gemiddeld 6,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,45 7,13 5,82
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,55 3,81 5,24
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 97% 100% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 69% 76%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 50% 59%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 38% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 73% 75% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 64% 69% 59%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Besiktas

Besiktas kreeg gemiddeld 2,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,50 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,71 2,41 3,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,18 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,50 2,71 2,29
Zelf over 1.5 kaarten 88% 82% 94%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 47% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 76% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 59% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 41% 47% 35%

Schoten en xG van Besiktas

De ploeg loste gemiddeld 14,1 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,12 15,69 12,65
Schoten op doel per wedstrijd 5,48 5,88 5,12
Schoten naast per wedstrijd 6,12 6,94 5,35
Schoten tegen per wedstrijd 11,39 10,13 12,59
Balbezit 56,8 57,9 55,8

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Besiktas

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 18%
4 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
1 - 1 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 0 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 2 2 6%
7 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Besiktas.

Spelersstatistieken Besiktas

Topschutters
Speler Doelpunten
Burak Yılmaz 11
Adem Ljajić 9
Güven Yalçın 8
Mustafa Pektemek 5
Ryan Guno Babel 4

Burak Yılmaz is dit seizoen de topschutter van Besiktas (11). Daarachter volgen Adem Ljajić (9) en Güven Yalçın (8).

Topschutters Besiktas

Meeste assists
Speler Assists
Adem Ljajić 11
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo 11
Jeremain Lens 5
Dorukhan Toköz 4
Oğuzhan Özyakup 3

Adem Ljajić gaf de meeste assists bij Besiktas (11). Daarachter volgen Ricardo Andrade Quaresma Bernardo (11) en Jeremain Lens (5).

Assists Besiktas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Domagoj Vida 31
Loris Karius 30
Gökhan Gönül 29
Caner Erkin 28
Jeremain Lens 28

Domagoj Vida speelde de meeste wedstrijden voor Besiktas (31). Daarachter volgen Loris Karius (30) en Gökhan Gönül (29).

Wedstrijden Besiktas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Caner Erkin 14
Gary Alexis Medel Soto 11
Jeremain Lens 10
Domagoj Vida 9
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo 8

Caner Erkin pakte de meeste kaarten bij Besiktas (14). Daarachter volgen Gary Alexis Medel Soto (11) en Jeremain Lens (10).

Kaarten Besiktas

Besiktas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook