Statistieken Besiktas 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2016, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Besiktas

Besiktas speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 77 punten op, oftewel 2,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 23 8 3 73 30 43 77 2,26
Thuis 17 13 4 0 44 15 29 43 2,53
Uit 17 10 4 3 29 15 14 34 2,00
Punten per wedstrijd 2,26
Gescoord per wedstrijd 2,15
Tegen per wedstrijd 0,88
De nul gehouden 41%

Basisstatistieken Besiktas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 68% 76% 59%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 9% 0% 18%
Gescoord per wedstrijd 2,15 2,59 1,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,88 0,88 0,88
De nul gehouden 41% 29% 53%
Niet gescoord 6% 0% 12%
Als eerste gescoord 76% 88% 65%

Doelpuntenstatistieken Besiktas

Besiktas scoorde 73 doelpunten, gemiddeld 2,15 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 42 minuten een doelpunt. In 62% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,15 2,59 1,71
Minstens 1 keer gescoord 94% 100% 88%
Minstens 2 keer gescoord 62% 76% 47%
Minstens 3 keer gescoord 35% 53% 18%
Minstens 4 keer gescoord 21% 24% 18%
In beide helften gescoord 41% 53% 29%
Niet gescoord 6% 0% 12%

Tegendoelpunten Besiktas

Aan de andere kant incasseerde Besiktas 30 doelpunten, gemiddeld 0,88 per wedstrijd. In 41% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,88 0,88 0,88
Minstens 1 tegendoelpunt 59% 71% 47%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 18% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 0% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 41% 29% 53%

Over/under statistieken Besiktas

In een wedstrijd van Besiktas vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 3,47 2,59
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 79% 88% 71%
Over 2.5 62% 76% 47%
Over 3.5 41% 53% 29%
Over 4.5 18% 24% 12%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Besiktas

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 71%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 71% 47%
Beide ploegen scoren + winst 32% 47% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 0% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 59% 41%
Geen btts + over 2.5 12% 18% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 18% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 41% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 6% 12%

Statistieken per helft

Besiktas scoorde 32 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 53% 71% 35%
Eerste helft gelijk 35% 18% 53%
Eerste helft verloren 12% 12% 12%
Gescoord in de eerste helft 0,94 1,18 0,71
Tegen in de eerste helft 0,35 0,35 0,35
De nul gehouden in de eerste helft 74% 71% 76%
Niet gescoord in de eerste helft 38% 24% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 59% 59%
Tweede helft gelijk 29% 35% 24%
Tweede helft verloren 12% 6% 18%
Gescoord in de tweede helft 1,21 1,41 1,00
Tegen in de tweede helft 0,53 0,53 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 59% 53% 65%
Niet gescoord in de tweede helft 26% 24% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 24% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 41% 47%
Evenveel in beide helften 35% 35% 35%

Wanneer scoort Besiktas?

De meeste doelpunten van Besiktas vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
5%
7%
15%
12%
10%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
13%
7%
13%
0%
20%
10%
17%
3%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Besiktas

Besiktas trapte gemiddeld 6,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,23 6,73 5,75
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,48 4,00 3,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 80% 75%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 67% 44%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 47% 31%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 33% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 77% 80% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 74% 80% 69%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Besiktas

Besiktas kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,47 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,97 1,59 2,35
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,47 2,76 2,18
Zelf over 1.5 kaarten 71% 65% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 12% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 59% 82%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 53% 59%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 29% 24%

Schoten en xG van Besiktas

De ploeg loste gemiddeld 15,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,9 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,77 16,80 14,81
Schoten op doel per wedstrijd 5,87 6,67 5,13
Schoten naast per wedstrijd 6,42 6,87 6,00
Schoten tegen per wedstrijd 9,74 10,00 9,50
Balbezit 60,8 60,9 60,7

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Besiktas

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
4 - 1 3 9%
2 - 0 3 9%
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
1 - 1 3 9%
4 - 0 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Besiktas.

Spelersstatistieken Besiktas

Topschutters
Speler Doelpunten
Cenk Tosun 20
Anderson Souza Conceição 13
Vincent Paté Aboubakar 12
Ryan Guno Babel 5
Oğuzhan Özyakup 5

Cenk Tosun is dit seizoen de topschutter van Besiktas (20). Daarachter volgen Anderson Souza Conceição (13) en Vincent Paté Aboubakar (12).

Topschutters Besiktas

Meeste assists
Speler Assists
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo 13
Oğuzhan Özyakup 7
Cenk Tosun 5
Tolgay Ali Arslan 5
Ryan Guno Babel 4

Ricardo Andrade Quaresma Bernardo gaf de meeste assists bij Besiktas (13). Daarachter volgen Oğuzhan Özyakup (7) en Cenk Tosun (5).

Assists Besiktas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Cenk Tosun 33
Marcelo Antônio Guedes Filho 32
Fabricio Martín Agosto Ramírez 32
Adriano Correia Claro 31
Tolgay Ali Arslan 30

Cenk Tosun speelde de meeste wedstrijden voor Besiktas (33). Daarachter volgen Marcelo Antônio Guedes Filho (32) en Fabricio Martín Agosto Ramírez (32).

Wedstrijden Besiktas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo 10
Duško Tošić 8
Marcelo Antônio Guedes Filho 6
Adriano Correia Claro 6
Necip Uysal 6

Ricardo Andrade Quaresma Bernardo pakte de meeste kaarten bij Besiktas (10). Daarachter volgen Duško Tošić (8) en Marcelo Antônio Guedes Filho (6).

Kaarten Besiktas

Besiktas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook