Statistieken Besiktas 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Süper Lig 2024, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Besiktas

Besiktas speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 62 punten op, oftewel 1,72 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,50.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 17 11 8 59 36 23 62 1,72
Thuis 18 11 2 5 34 22 12 35 1,94
Uit 18 6 9 3 25 14 11 27 1,50
Punten per wedstrijd 1,72
Gescoord per wedstrijd 1,64
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 31%

Basisstatistieken Besiktas

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 47% 61% 33%
Gelijk 31% 11% 50%
Verloren 22% 28% 17%
Gescoord per wedstrijd 1,64 1,89 1,39
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 1,22 0,78
De nul gehouden 31% 28% 33%
Niet gescoord 11% 11% 11%
Als eerste gescoord 53% 61% 44%

Doelpuntenstatistieken Besiktas

Besiktas scoorde 59 doelpunten, gemiddeld 1,64 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,64 1,89 1,39
Minstens 1 keer gescoord 89% 89% 89%
Minstens 2 keer gescoord 44% 61% 28%
Minstens 3 keer gescoord 17% 17% 17%
Minstens 4 keer gescoord 11% 17% 6%
In beide helften gescoord 28% 39% 17%
Niet gescoord 11% 11% 11%

Tegendoelpunten Besiktas

Aan de andere kant incasseerde Besiktas 36 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 1,22 0,78
Minstens 1 tegendoelpunt 69% 72% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 33% 11%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 11% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 31% 28% 33%

Over/under statistieken Besiktas

In een wedstrijd van Besiktas vallen er gemiddeld 2,64 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,64 3,11 2,17
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 86% 89% 83%
Over 2.5 44% 61% 28%
Over 3.5 19% 28% 11%
Over 4.5 11% 22% 0%
Over 5.5 8% 17% 0%

Beide ploegen scoren bij Besiktas

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 67% 61%
Beide ploegen scoren + winst 22% 39% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 6% 44%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 61% 17%
Geen btts + over 2.5 6% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 28% 33% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Besiktas scoorde 32 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 50% 39%
Eerste helft gelijk 39% 44% 33%
Eerste helft verloren 17% 6% 28%
Gescoord in de eerste helft 0,89 1,00 0,78
Tegen in de eerste helft 0,50 0,44 0,56
De nul gehouden in de eerste helft 56% 61% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 36% 28% 44%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 44% 39%
Tweede helft gelijk 36% 22% 50%
Tweede helft verloren 22% 33% 11%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,89 0,61
Tegen in de tweede helft 0,50 0,78 0,22
De nul gehouden in de tweede helft 67% 56% 78%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 44% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 42% 33% 50%
Meeste doelpunten in de tweede helft 31% 44% 17%
Evenveel in beide helften 28% 22% 33%

Wanneer scoort Besiktas?

De meeste doelpunten van Besiktas vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
10%
14%
17%
12%
7%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
17%
3%
14%
11%
6%
17%
3%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Besiktas

Besiktas trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,77 6,31 5,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,93 4,92 4,94
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 90% 100% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 85% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 46% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 33% 31% 35%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 92% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 62% 47%

Gebaseerd op 30 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Besiktas

Besiktas kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,94 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,83 1,67 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,94 2,94 2,94
Zelf over 1.5 kaarten 64% 50% 78%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 28% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 61% 61%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 47% 39% 56%

Schoten en xG van Besiktas

De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,27 16,69 12,41
Schoten op doel per wedstrijd 5,00 6,08 4,18
Schoten naast per wedstrijd 5,37 5,77 5,06
Schoten tegen per wedstrijd 11,27 10,46 11,88
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,72 2,03 1,48
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,98 0,99 0,97
Balbezit 56,9 57,4 56,5

Gebaseerd op 30 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Besiktas

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 25%
2 - 0 5 14%
2 - 1 4 11%
1 - 2 4 11%
1 - 0 2 6%
0 - 0 2 6%
5 - 1 1 3%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Besiktas.

Spelersstatistieken Besiktas

Topschutters
Speler Doelpunten
Ciro Immobile 15
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 12
Gedson Carvalho Fernandes 7
João Mário Naval da Costa Eduardo 4
Ernest Muçi 4

Ciro Immobile is dit seizoen de topschutter van Besiktas (15). Daarachter volgen Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (12) en Gedson Carvalho Fernandes (7).

Topschutters Besiktas

Meeste assists
Speler Assists
Arthur Masuaku 7
Milot Rashica 5
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 5
Ciro Immobile 4
João Mário Naval da Costa Eduardo 3

Arthur Masuaku gaf de meeste assists bij Besiktas (7). Daarachter volgen Milot Rashica (5) en Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (5).

Assists Besiktas

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Mustafa Erhan Hekimoğlu 35
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 34
Fehmi Mert Günok 33
Gedson Carvalho Fernandes 33
Arthur Masuaku 33

Mustafa Erhan Hekimoğlu speelde de meeste wedstrijden voor Besiktas (35). Daarachter volgen Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva (34) en Fehmi Mert Günok (33).

Wedstrijden Besiktas

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Arthur Masuaku 9
Emir Han Topçu 7
Jonas Svensson 6
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva 5
Gedson Carvalho Fernandes 5

Arthur Masuaku pakte de meeste kaarten bij Besiktas (9). Daarachter volgen Emir Han Topçu (7) en Jonas Svensson (6).

Kaarten Besiktas

Besiktas · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook