Statistieken RSCA Futures 2024

Alle cijfers hieronder gaan over 1B Challenger Pro League 2024, 29 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht RSCA Futures

RSCA Futures speelde 29 wedstrijden dit seizoen: 5 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 23 punten op, oftewel 0,79 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,57.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 29 5 8 16 42 58 -16 23 0,79
Thuis 15 4 3 8 25 29 -4 15 1,00
Uit 14 1 5 8 17 29 -12 8 0,57
Punten per wedstrijd 0,79
Gescoord per wedstrijd 1,45
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 10%

Basisstatistieken RSCA Futures

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 27% 7%
Gelijk 28% 20% 36%
Verloren 55% 53% 57%
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,67 1,21
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,93 2,07
De nul gehouden 10% 13% 7%
Niet gescoord 21% 20% 21%
Als eerste gescoord 41% 47% 36%

Doelpuntenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures scoorde 42 doelpunten, gemiddeld 1,45 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,45 1,67 1,21
Minstens 1 keer gescoord 79% 80% 79%
Minstens 2 keer gescoord 45% 53% 36%
Minstens 3 keer gescoord 10% 13% 7%
Minstens 4 keer gescoord 7% 13% 0%
In beide helften gescoord 31% 27% 36%
Niet gescoord 21% 20% 21%

Tegendoelpunten RSCA Futures

Aan de andere kant incasseerde RSCA Futures 58 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,93 2,07
Minstens 1 tegendoelpunt 90% 87% 93%
Minstens 2 tegendoelpunten 62% 53% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 38% 33% 43%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 20% 0%
De nul gehouden 10% 13% 7%

Over/under statistieken RSCA Futures

In een wedstrijd van RSCA Futures vallen er gemiddeld 3,45 doelpunten. In 69% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 55% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,45 3,60 3,29
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 86% 93% 79%
Over 2.5 69% 67% 71%
Over 3.5 55% 53% 57%
Over 4.5 28% 40% 14%
Over 5.5 7% 7% 7%

Beide ploegen scoren bij RSCA Futures

In 69% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 69% 67% 71%
Beide ploegen scoren + winst 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 28% 20% 36%
Beide ploegen scoren + verlies 34% 33% 36%
Beide ploegen scoren + over 2.5 59% 53% 64%
Geen btts + over 2.5 10% 13% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 7% 36%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 41% 33% 50%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 0% 21%

Statistieken per helft

RSCA Futures scoorde 16 doelpunten voor rust en 26 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 40% 7%
Eerste helft gelijk 28% 13% 43%
Eerste helft verloren 48% 47% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,55 0,67 0,43
Tegen in de eerste helft 0,90 0,87 0,93
De nul gehouden in de eerste helft 38% 47% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 53% 57%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 40% 29%
Tweede helft gelijk 17% 13% 21%
Tweede helft verloren 48% 47% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,90 1,00 0,79
Tegen in de tweede helft 1,10 1,07 1,14
De nul gehouden in de tweede helft 31% 33% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 34% 40% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 20% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 52% 53% 50%
Evenveel in beide helften 28% 27% 29%

Wanneer scoort RSCA Futures?

De meeste doelpunten van RSCA Futures vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
5%
5%
10%
10%
14%
10%
12%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
5%
5%
14%
19%
14%
10%
9%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures trapte gemiddeld 3,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,86 4,43 3,29
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,50 4,93 6,07
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 71% 79%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 64% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 43% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 7% 14%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 46% 57% 36%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 32% 43% 21%

Gebaseerd op 28 van de 29 wedstrijden.

Kaartenstatistieken RSCA Futures

RSCA Futures kreeg gemiddeld 2,14 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,38 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,14 1,87 2,43
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,07 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,38 2,33 2,43
Zelf over 1.5 kaarten 69% 60% 79%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 27% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 59% 47% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 48% 47% 50%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 34% 27% 43%

Schoten en xG van RSCA Futures

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,36 12,00 10,71
Schoten op doel per wedstrijd 4,11 4,43 3,79
Schoten naast per wedstrijd 4,21 4,00 4,43
Schoten tegen per wedstrijd 13,21 11,86 14,57
Balbezit 51,8 53,9 49,7

Gebaseerd op 28 van de 29 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen RSCA Futures

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 4 van de 29 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 4 14%
2 - 3 3 10%
1 - 1 3 10%
1 - 3 3 10%
0 - 1 3 10%
1 - 2 2 7%
5 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%
3 - 3 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van RSCA Futures.

Spelersstatistieken RSCA Futures

Topschutters
Speler Doelpunten
Robbie Ure 6
Keisuke Goto 5
Gassimou Sylla 4
Nathan De Cat 3
Milan Robberechts 2

Robbie Ure is dit seizoen de topschutter van RSCA Futures (6). Daarachter volgen Keisuke Goto (5) en Gassimou Sylla (4).

Topschutters RSCA Futures

Meeste assists
Speler Assists
Nathan De Cat 4
Robbie Ure 2
Ali Maamar 2
Anas Tajaouart 2
Milan Robberechts 1

Nathan De Cat gaf de meeste assists bij RSCA Futures (4). Daarachter volgen Robbie Ure (2) en Ali Maamar (2).

Assists RSCA Futures

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Devon Decorte 27
Ismaël Baouf 26
Kaïs Houdoussi Barry 24
Ludovick Wola-Wetshay 24
Basile Vroninks 24

Devon Decorte speelde de meeste wedstrijden voor RSCA Futures (27). Daarachter volgen Ismaël Baouf (26) en Kaïs Houdoussi Barry (24).

Wedstrijden RSCA Futures

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ismaël Baouf 6
Nathan De Cat 6
Joren Dom 5
Amando Lapage 5
Basile Vroninks 5

Ismaël Baouf pakte de meeste kaarten bij RSCA Futures (6). Daarachter volgen Nathan De Cat (6) en Joren Dom (5).

Kaarten RSCA Futures

RSCA Futures · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook